Bildiko78

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Chanel Les Beiges Healthy Glow Alapozó SPF25 / PA++

Chanel Les Beiges Healthy Glow Alapozó SPF25 / PA++
2018. január 24.

Alapból fényes a bőröm, ezért olyan alapozót kerestem, ami nem fénylik, viszont nem is lesz tőle poros-száraz a képem. Szerettem volna ha könnyű viselet, de azért van valamennyi fedése, mert mostanában megbolondult a bőröm és elkezdett pattanásokat növeszteni. És ezeknek a feltételeknek tökéletesen megfelel. Viszont a színe miatt majdnem elvetettem. Nekem sárgás tónusú a bőröm, és először a 20-as és a harmincas szín között vacilláltam, de szörnyű lett a végeredmény, konkrétan narancssárga lett a fejem a világosabbtól is. Na persze nem rögtön, hanem felkenés után negyed órával. És akkor megtaláltam a 22-es színt, ami rose néven fut, ki tudtam próbálni a tesztert, viszont át kellett mennem másik bolba megvenni. Ott a kedves eladóhölgy figyelmeztetett a pénztárnál, hogy ez szerinte nem az én színem lesz, hiszen szemmel láthatólag nincs rózsás bőrszínem, de nem hagytam magam lebeszélni és nagyon jól tettem.
Attól féltem az illata zavarni fog, mert erre elég érzékeny vagyok, de egyáltalán nem, pár használat után már észre sem vettem.

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2017

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2017
2017. június 27.

Nekem 100 ml-es van, idei kiadás, szaküzletben testápolóval és mini bronzosítóval volt összecsomagolva pár ezer forinttal drágábban mint a szóló 50 ml-es 😊. És megkérdeztem az üzletben, azt mondták hogy nem változik az illat évről évre.

Balea Pflegecreme mit Liebe Frangipani & Kokos

Balea Pflegecreme mit Liebe Frangipani & Kokos
2017. április 17.

Télre nekem nagyon kevés volt a hidratáló hatása, a csomagolása cuki, táskábadobós, de a kibontása macera, már ezek miatt sem venném újra. De a legrosszabb a szörnyű szaga, már megint ez a műkókusz.

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi Unisex

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi Unisex
2017. április 4.

Igazi mediterrán nyári illat! Üdítően citrusos füge és fügefa, de semmi tisztítószeres szúrós szintetikus citromszag, hanem a kifacsart citrusfélék illata olyan fügefával, amin most érnek a gyümölcsök. Eddig csak mintákat használtam, de megvettem egy üveggel belőle, és tegnap az április eleji 28 fokos melegben igazi nyári hangulatom volt tőle.

Urban Decay Naked Palette

Urban Decay Naked Palette
2016. november 13.

Nagyon kíváncsi voltam erre a palettára, és nyáron mikor Angliában jártam, egy álló hétig hitegettem magam hogy csak megnézni akarom. Mikor már hazafelé a reptéren "véletlenül" belebotlottam, azért nagyon nem lepődtem meg mikor 5 perc múlva már a táskámban volt. Pár hétbe beletelt, mire a rózsaszín köd eloszlott, és rájöttem hogy annyira mégsem tetszik. Vagyis a színeket még mindig gyönyörűnek tartom, csak én nem tudom jól kihasználni őket. Az első 5 szín amit tényleg jól tudnék használni, de kettő abból nagyon potyog, és ez a kettő kicsit túl fényes is az én ízlésemnek, így semmi kedvem velük vesződni. A következő 3 nekem inkább alkalmi színek, kicsit még annak is túl fényesek szintén A két lilás tónusú nagyon szép, de valahogy az én szemhéjamon nem tetszik, olyan koszosbarna színe lesz. A fekete és a szürke gyönyörűek, csak sajnos azokat végképp csak olyan bulisminkhez tudom elképzelni, amihez már öreg vagyok. Hiába szép, ez nem az én termékem, kicsit még nézegetem, aztán lehet, hogy eladom.

Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector

Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector
2016. november 3.

A legsötétebb, plumshimmer árnyalat van meg. Jó kis szájfény, nekem semmi több. Nem ragad, szép a színe, nem ül bele a ráncokba, nem tartós, persze ezt nem is vártam tőle, de egyenletesen kopik le. Amit viszont ki nem állhatok, az a szaga, emiatt biztos nem veszem újra. Miért kell ilyen borzasztó vattacukorszagúra csinálni valamit, főleg olyan dolgot, amit az ember az orra alá ken? És meglepően tartós az "illata" 15-20 percig is érzem felkenés után. Emiatt csak akkor venném újra, ha tényleg tökéletesítené a számat.

Klorane Száraz Sampon Barna És Sötét Árnyalatú Hajra

Klorane Száraz Sampon Barna És Sötét Árnyalatú Hajra
2016. október 27.

Az eddig próbált szárazsamponok közül ez vált be legjobban. Két napot simán kitolom vele a hajmosást, nem viszket a fejem tőle, ad egy kis volument, és mivel barna hajra való, nem marad fehér por a fejemen, bár a hajam nagyon matt lesz a használata után. De ami miatt toronymagasan veri az összes eddig próbált terméket: az illata nem túl erős, és gyorsan elillan. Sajnos az ára nem túl kedvező (én nem is az itt megadott árért, hanem 3500- Ft-ért vettem online) és gyorsan is fogy, ezért fogok még kísérletezni más szárazsamponokkal is, hátha találok olcsóbbat, aminek a használata után nem érzem a szagát folyamatosan. De az ára miatt nem vonok le csillagot.

Fa Coconut Water Tusfürdő

Fa Coconut Water Tusfürdő
2016. október 2.

Hát ez nekem csalódás kicsit. Olyan guszta a flakonja, nem is tudom mit vártam tőle, nem mondanám hogy palackozott édenkert illatot, de nem is ezt a műsárgadinnyeszagot, az biztos. Szerencsére nem túl tartós a szaga, így nemsokára végére érek az első flakonnak, és nem érzek semmiféle késztetést az újravásárlására. Az illatától eltekintve egy átlagos tusfürdő.

Clinique Long Last Soft Matte Lipstick

Clinique Long Last Soft Matte Lipstick
2016. augusztus 16.

Reptéren találtam matte plum árnyalatot, akkor nem vettem meg amit sajnáltam, mert itthon szaküzletben nem árulják. Online rendelhető, de megkaptam ajándékba szintén reptérről, ahol drágább volt mint webáruházban. A színe nagyon tetszik, az állaga krémes, kicsit csúszkált első próbálkozásra, fogamra is rámászott. Mac alappal nem volt ilyen problémám, tartósnak is bizonyult, hamburgerezést nem élte azért túl, de látszott még a számon, és egyenletesen kopott. A számat alappal nem szárítja egyáltalán.

Mavala Scientifique Beszívódó Körömerősítő

Mavala Scientifique Beszívódó Körömerősítő
2016. augusztus 10.

Nagyon szuper körömerősítő, gyógyszertárban ajánlották. Akkor szoktam elővenni, mikor lemezesen törik a körmöm. Ilyenkor kúraszerűen használom és nemcsak megállítja a további töredezést, hanem érezhetően keményebbek lesznek a körmeim.