Bildiy

Regisztráció dátuma: 2019. március 26.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. március 26.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Zoeva Cocoa Blend Paletta

Zoeva Cocoa Blend Paletta
2019. szeptember 16.

Gyönyörű színei vannak, de számomra sötétek. Hétköznapokra nehezebb jól használnom, bár azért sikerül :) . A tartóssága primerrel viszont remek, és jól pigmentált.

Diadermine Lift + Super Filler SPF30 Nappali Arckrém

Diadermine Lift + Super Filler SPF30 Nappali Arckrém
2019. április 29.

Szintén Glamour napokon vettem, főleg a fényvédő miatt. Nagy hatást nem érzek, és vigyázni kell a rásminkeléssel, mert kukacosodhat. De ha beszívódik, nekem nem sok idő, akkor szépen lehet rá sminkelni, és egész jól működik még primerként is számomra.

Rival de Loop Young 3 Steps Arc Paletta

Rival de Loop Young 3 Steps Arc Paletta
2019. április 9.

Nekem ez a termék nem jött be. Nem elég pigmentált, és túl fényes a pirosító. Tovább ajándékoztam.

Rival De Loop Young Lakk Korrektor Toll

Rival De Loop Young Lakk Korrektor Toll
2019. április 9.

Szuper termék, finom mandula illattal. Szépen levitte a lakkot a bőrről.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2019. április 4.

Nekem ez bejött. Nem csoda, de viszonylag hamar beszívódik, és szeretem az illatát. Ár-érték arányban nem rossz.
Sajnos hosszabb használat után már nem szeretem annyira, mert zsíros érzet maradt a bőrömön, így le is vonok egy csillagot.

Real Techniques Everyday Essentials

Real Techniques Everyday Essentials
2019. április 4.

Nagyon jók ezek az ecsetek, puhák, jól lehet velük dolgozni. A szivacs is szuper, eddig Rossmanossal dolgoztam, de ez százszor jobb. Az alapozót szuperül bedolgozza, még pirosító felvitelére is jó volt.

Alverde Jelly Pudding Lipgloss

Alverde Jelly Pudding Lipgloss
2019. március 26.

Nekem ez nem jött be, nagyon ragacsos az állaga, és fél óra elteltével már semmi nem látszik az ajkaimon. Sajnos a kukában végezte.

Alverde Metallic Colors Ajakrúzs

Alverde Metallic Colors Ajakrúzs
2019. március 26.

Szeretem ezeket a rúzsokat, bár nem túl tartósak. Viszont kellően krémesek és szépek az árnyalatok is. Ár- érték arányban remek, ha valaki egy kis mindennapi rúzst akar, tudom ajánlani.

Real Techniques Blush Brush

Real Techniques Blush Brush
2019. március 26.

Nagyon jól bevált nekem ez az ecset, tökéletesen fel tudom vinni vele a púdert, és ha kell a pirosítót is.

Rimmel Kate Moss Sculpting Paletta

Rimmel Kate Moss Sculpting Paletta
2019. március 26.

Szeretem és napi szinten használom. Jók a színek, jól ki lehet használni egy munkahelyi sminknél, és a reggeli rohanásnál, vagy utazásnál csak ajánlani tudom.