Bilu

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2019. május 19.

Most ismerkedünk. Erős narancsos az illata, de miután bekentem az arcom, rövid időn belül elillan az illat. Könnyű vizes krémes az állaga, kevés is elég belőle. Eddig még nem tudtam annyira keveset nyomni belőle ami ne lett volna több mint elég, mindig több sikerült :-) Még ha vastagabban is kenem fel emiatt, könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön, utána pedig puhának, jól hidratáltnak érzem a bőröm. A csomagolása praktikus, a design kissé bohókás. Azért adok 4 csillagot, mert valószínűleg nem ezt az illatot fogom legközelebb választani.

Update: végül nem lett a napi rutin része, valahogy nem volt kellemes a bőrömön, picit ragadt is. Idővel lejárt, majdnem tele volt mikor kidobtam. Valahogy nem, így 3-asra módosítottam.

Foreo Luna Play Plus

Foreo Luna Play Plus
2019. május 19.

Hónapokig nézegettem és a túltolt reklámozás miatt nagyon szkeptikus voltam. Nem kellett volna. Az első használat óta szerelem, a bőröm finom puha, nagyon szeretem! Szinte várom, mikor használhatom. Egyetlen kritika, nekem simán lehetne erősebb is. Szeretem, és lehet idővel veszek majd egy nagyobbat is!

Tetesept Basisches Badesalz Detox Green

Tetesept Basisches Badesalz Detox Green
2018. április 21.

Jól oldódik, nagyon kellemes gyöngyvirág illata van. Szuper ellazító fürdősó. A bőröm is kellemesen puha lett fürdés után. Máskor is venni fogom.

Balea Pink Grapefruit Borotvazselé

Balea Pink Grapefruit Borotvazselé
2016. november 13.

Kellemes, virágos, nőies illatú. Használat után viszont nem marad meg az illata a bőrön (ez számomra pozitív!). Kevés is elég belőle, így elég sokáig kitart. Erős habot képez. Használata után nem száraz a bőröm mint más borotvahabok használata után. Kiváló ár/érték arány.

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2016. november 5.

Mindent tud amit egy ajakápolónak tudnia kell, tiszta összetevőkkel, kiváló ár/érték arányban.

Avon Care Glicerines Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém

Avon Care Glicerines Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém
2016. november 4.

Ajándékba kaptam. Habár a márka nem a kedvencem, ősszel és télen ezt a kézkrémet keresem először. Jól hidratál, kicsit krémes érzetet hagy a bőrön ami a hidegben jól is esik. Többen írták, nekem is a Níveához hasonló illatú. Ezen az áron, ebben a csomagolásban, a hatásával együtt természetesen :) számomra egy kiváló téli kézkrém.

BlueBerry Citrus Friss Folyékony Szappan

BlueBerry Citrus Friss Folyékony Szappan
2016. november 4.

Nálunk alap darab a fürdőszobában, kézmosásra csak ezt használjuk. SLS mentes krémszappan. Mérsékelten habzik, ennek ellenére jól használható, kellemes tisztaságérzetet hagy maga után. Nem szárítja a bőrt. Kézmosás után enyhe illatot hagy a bőrön ami hamar el is illan.
Tusfürdőként, samponként nem használjuk, mert ahhoz picit több habzásra van szükségünk. Mindennapos kézmosáshoz viszont 5*, az ára ellenére is. Kettőnknek egy flakon kb 5-6 hétre elég.

Naturissimo Power Up Tusfürdő és Sampon

Naturissimo Power Up Tusfürdő és Sampon
2016. november 4.

Nálunk abszolút kedvenc, csak ezt használjuk! Természetes illata miatt nőknek és férfiaknak is megfelelő. SLS mentes, problémás bőrre is kiváló, legyen akár zsíros vagy ekcémás. Én habfürdőként, párom tusfürdőként használja. Utazáskor a samponomat is helyettesítem vele. Jól habzik, kellemes tisztaságérzetet hagy maga után. Bőrön maradó illata diszkrét, alig észrevehető, ahogy számomra egy bio terméktől elvárható.

Kiehl's Ultra Facial Cleanser

Kiehl's Ultra Facial Cleanser
2016. november 4.

30 ml-es mintát kaptam. Elsőre sűrű állagú, vegyszerre emlékeztető illatú. Ennek ellenére hamar megkedveltem. Nagyon jól tisztít, nem szárít. Tiszta bőrérzetet hagy maga után. Az illata nem marad meg. Jól habzik, nagyon kevés kell belőle. Erős tisztító hatású, hatása számomra egy finomabb bőrradírral egyenérékű. -1 csillag az illata miatt.

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate
2016. november 4.

Könnyen felszívódó, erős levendula illatú szérum. Mintát kaptam, 2-3 cseppet használok esténként könnyű hidratáló krémhez keverve. A minta kb 10-12 alkalomra lesz elég nekem. Nekem picit csípte az arcbőröm a szárazabb területeken miután felkentem, de ez hamar elmúlt. Reggelre szép puha, telt lett az arcbőröm. Jól regenerál. Használat után hamar felszívódik, az illata is elillan, így habár erős illatú, nem marad zavaró. A 30 ml-es termék bolti ára elég magas, valószínűleg inkább más, kedvezőbb árfekvésű natúr olajos szérumot fogok utána kipróbálni.