bingus86

Regisztráció dátuma: 2016. február 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Pixi Rose Glow Mist

Pixi Rose Glow Mist
2020. július 13.

CF arcpermetet kerestem, jó összetevőkkel. Még tavaly nyáron bukkantam rá,azóta használom és nem csalódtam! Nagyon szeretem,mert hidratálja és ragyogóvá teszi a brutálisan száraz bőrömet. Semmiféle irritációt vagy kellemetlen érzést nem tapasztalok a használatakor. Biztos,hogy újraveszem,ha elfogy egyszer, de egyelőre még van benne bőven. Sminkelésnél nálam ő alap:)

PomPom Tápláló Krém Neem Olajjal

PomPom Tápláló Krém Neem Olajjal
2019. február 27.

Borzalmasan kiszáradt a bőr a karomon és a lábamon. Fél éjszaka húzódótt és viszketett, alig tudtam aludni. Végső elkeseredésemben már majdnem elindultam a gyógyszertárba valami komolyabb kencéért. Előtte még a rendelésemhez hozzácsaptam ezt a krémet,hátha...és igen! Hetekig/hónapokig tartó kínlódásomnak vetett véget már az első használat után. Biztos,hogy állandó helye lesz a polcon! Az illatát imádom, a színe meg nem érdekel, ha hupilila lenne ciklámen pöttyökkel, akkoris imádnám :D

PomPom Rózsakert Nappali Arckrém

PomPom Rózsakert Nappali Arckrém
2019. február 27.

Tökéletesen hidratálja a száraz bőrömet, finom az illata, jók az összetevők. Nem is emlékszem, hogy mikor volt utoljára ennyire puha a bőröm tél végén. Az ára is baráti.

BH Cosmetics Bliss Lash Ultimate All-In-One Mascara

BH Cosmetics Bliss Lash Ultimate All-In-One Mascara
2019. február 13.

4,5 csillagot adnék rá,ha lehetne. Nagyon szép a kivitel. A festék minősége is szuper: fekete, nem túl híg,de könnyen kenhető. Nem pereg, nem lesz pandamaci estére sem, lemosni viszont egyszerű. Nem bántja az érzékeny szemet. Egyetlen problémám a nagy, bumfordi kefe, amivel én ügyetlenül bánok, összekenem magam itt-ott és nem lesz annyira brutálisan jó az eredmény, csak majdnem tökéletes. A márka minőségileg maximálisan a toppon van, állatkísérleteket sem végeznek, az összetevők is rendben. Az ára picit drágább az itt feltüntetettnél, 3500.- körül rendeltem, de maximálisan megérné még a dupláját is!! Aki ezt a típusú kefét szereti, az mindenképpen próbálja ki!

Mádara Time Miracle Anti-Aging Éjszakai Krém

Mádara Time Miracle Anti-Aging Éjszakai Krém
2019. február 8.

Nagyon szomorú vagyok, mert én is látványosan miteszeres lettem tőle. Előtte sosem volt ilyen problémám és csak ezzel a krémmel tudom összefüggésbe hozni, de látom, hogy más is így járt. Szeretem a márka termékeit, nagyon sajnálom, hogy így jártam. Talán túl testes a krém?? Vagy az egyik összetevő??

Kevin Murphy Full Again

Kevin Murphy Full Again
2019. február 6.

Az első termékem a márkától, de nem az utolsó. Bár rendszeresen vágatom a hajam, azért a festés így is meggyötri. Ettől viszont hihetetlenül erős és dús lett, kicsit ki is lehet vele tolni a vágásokat. Fodrász után pedig sokáig egészségesek maradnak a végek. Az illata mennyei. Kevés kell belőle, így sokáig elég. Igazán minőségi és igényes termék, ami ráadásként CF is!

Make Up Factory All In One Szempillaspirál

Make Up Factory All In One Szempillaspirál
2019. február 6.

Olyan, mintha egy szempillafésűvel simogatnám a szemem, semmit nem ér. Attól a kevés festéktől is könnyezem, amit felvisz. Butaság volt megvennem anélkül, hogy megnéztem volna itt az összetevőket...

Balea Brown Sugar & Chia Cleansing Balm

Balea Brown Sugar & Chia Cleansing Balm
2019. január 30.

Niki19998-hoz hasonlóan lemarta nekem is arcom! Nem tudom, hogy mi lehet benne, ami ennyire nem tetszik a bőrömnek, de mèg sosem jàrtam ìgy semmivel. Kàr, mert egyèbkènt jó lenne a nagyon szàraz bőrömre.

IsaDora Twist-Up Gloss Stick

IsaDora Twist-Up Gloss Stick
2019. január 23.

Életem első és utolsó rúzsa,amit valaha teljesen elhasználtam, az ennek a Lovely Lavender árnyalata. (És ezzel mindent elmondtam róla!)
Azóta már vettem belőle utánpótlást. Akinek elege van a sok matt, mű, szárító rúzsból és valami természetes, hidratáló, finom kis árnyalatatot keres,annak ajánlom!

the Balm Balmshelter SPF18

the Balm Balmshelter SPF18
2018. december 9.

Valóban, ki lehetne dobni minden mást a neszeszeremből. Mióta az Inika nemcsak méretre változtatta meg a BB krémjét, hanem az összetevőkön is kutyult valamit, azóta kerestem az utódját. Még a BB és CC krémek is soknak bizonyultak, maszkos hatást eredményeztek az iszonyatosan száraz bőrömön. Elkezdtem itt keresgélni a KM-án, és nagyon örültem, amikor megtaláltam ezt. A márkának több termékét használom és szeretem, nem lepett meg, hogy eddig ez is ennyire jó értékeléseket kapott. Tőlem is megkapja az 5 csillagot, mert szuper jól teljesít, pontosan azt hozza, amit vártam. A "light" árnyalat pontosan passzol a világos bőrömhöz, egy kis üdeséget is kölcsönöz neki. Aki nem szereti a vakolatot az arcán, az nyugodtan próbálja ki,nem fog csalódni!