bioleves

Regisztráció dátuma: 2012. április 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Santa Baby Ajakszínező

Lush Santa Baby Ajakszínező
2015. február 9.

Nekem inkabb rozsaszin a szine egyaltalan nem piros. Nehezen kenhetö fel. Nem szeretek leponozni kozmetikumokat, de ez egy 3-as.

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Mézzel

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Mézzel
2014. szeptember 27.

Igaz nem szaradasra hajlamos böröm van, de jön az teli szezon, igy fel kell egy kicsit kezsülni ra. Az illatat szagoltam a boltban, eddig jo, majd ma este probalom ki. Remelem nem kell kesöbb lepontoznom, egyelöre megadom a maxot.

U.i.: Itt nemetbe az ara tenyleg picit huzos. De lehet olykor akcioban kapni

Lush Mangnificent Szappan

Lush Mangnificent Szappan
2014. július 10.

Ma kaptam meg es mar ki is probaltam. Isteni az illata, egy picit hidratalt is, de utanna azert hadznaltam egy kis Buffyt is. Egyelore 5

Alverde Papaya-Homoktövis Tusfürdő

Alverde Papaya-Homoktövis Tusfürdő
2014. június 5.

Sziasztok. Lenne egy kerdesem hozzatok..Hasznalta ar valki sampnkent..Most epp annak hasznalom es sokkal jobb mint a kemikaliakkal teli samponok..Ha valakinek van tapasztalata, ossza meg kerem. Orsi

AOK Pur Balance Seesand Mandelkleie Arcmaszk és Arcradír

AOK Pur Balance Seesand Mandelkleie Arcmaszk és Arcradír
2014. május 4.

Nagyon jo, ajanlom azoknak akiknek zsirosabb a börük. Szepen mattitja a bört, es utana szep sima is lesz.

Alverde Krémtusfürdő Makadámdió és Karitévaj

Alverde Krémtusfürdő Makadámdió és Karitévaj
2014. május 3.

Nagyon szeretem, jo az allaga, de nekem megsem kell sok belöle. Nagyon o puha lezs töle a böröm, nem kell extra testapolo...

Terra Naturi Mattító Hidratáló Zselé

Terra Naturi Mattító Hidratáló Zselé
2014. március 30.

Ma van az elso kiprobalasi napja, majd meglatjuk hogy teljesit, kesobb tudok meg irni rola..

Mindig Szappan Levendula-Menta Szappan

Mindig Szappan Levendula-Menta Szappan
2013. június 2.

Jó szappan, nem szárít annyira-....Csak az illata lehetne tartósabb

Lush Tiny Hands Szilárd Kézápoló

Lush Tiny Hands Szilárd Kézápoló
2013. május 11.

Épp ma vettem egyet...Jó kiadósnak néz ki, és gondolom az is, illatával semmi bajom..A hatása teljesen ok. Annyit vesz fel a kezem amennyi kell, gyorsan beszívódik

Yamuna Erdei Gyümölcs Glicerines Tömbszappan

Yamuna Erdei Gyümölcs Glicerines Tömbszappan
2013. április 25.

Az ilaltára nem mondanám, hogy tartós a bőrön, de hiszen nem is ez a lényeg..A hatása szuper..Nem szárítja a bőrt..Legalábbis nem az enyémet..Azért a szárazabb bőrűek óvatosabban használják.