biondi

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Blond-Spülung Balzsam Szőke Hajra

Alverde Blond-Spülung Balzsam Szőke Hajra
2013. január 4.

Nagyon tetszik ez a balzsam! :) Természetes szőke hajamon is világosított picit, aranyfényűbb lett tőle, és nagyon selymes, puha, tényleg hajasbabás-királylányos hajam lett tőle, főleg úgy, hogy hajolajjal együtt használom, azt vizesen kenem rá, de csak icipicit. Az összetevői is és az illata is tetszik. A samponját még nem próbáltam, de már megvettem, remélem, az is beválik.

Fa Pink Passion Deo Spray (régi)

Fa Pink Passion Deo Spray (régi)
2012. október 21.

Az illatát imádom, a csomagolás szép, nyugisabb napokon nem nagyon kell védenie, nem vagyok nagyon izzadós típus, emellett végképp nem. :)

Fa Sport Double Power Deo Spray

Fa Sport Double Power Deo Spray
2012. október 21.

Ez az a spray, aminek nem rossz az illata, sőt!, és nagyon jól véd az izzadtság ellen, sok mindent kibírt már, meg is lepődtem milyen jó :)

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő
2012. október 21.

Nyári reggeleken imádtam használni, felfrissített és tényleg jobb kedvre derített, nagyon puha lett tőle a bőröm. :)

Nivea Care&Roses Krémtusfürdő

Nivea Care&Roses Krémtusfürdő
2012. október 21.

Nőiesebb kedvemben használtam, kellemes és nyugodt érzést nyújtott fürdés közben, puha is lett tőle a bőröm. :)

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa
2012. október 21.

Az illatát imádom, de sajnos érzékeny vagyok rá, és nem is lett tőle elég puha a bőröm. Az illata 5, de a hatása+érzékenység az 1-es.. :/

Fa Sensual & Oil Habfürdő

Fa Sensual & Oil Habfürdő
2012. október 21.

Az illata jó, bár nekem fura volt ez az olajos állag, én a krémeshez vagyok szokva, de talán eddig ez vált be a legjobban az 'érzékeny területekre'. :)

Fa Mystic Moments Tusfürdő

Fa Mystic Moments Tusfürdő
2012. október 21.

Imádok vele fürdeni, azt hiszem, a kedvenc tusfürdőm, a Fa-k közül mindenképp. :) Nagyon szeretem az illatát, a bőröm puha, selymes lesz tőle, és ezt nem csak én mondom.... :) az illata sokáig megmarad rajtam, van, hogy nem is parfümözök utána.. :)

Avon Planet Spa Dead Sea Minerals Iszappakolás Arcra Holt-tengeri Ásványokkal

Avon Planet Spa Dead Sea Minerals Iszappakolás Arcra Holt-tengeri Ásványokkal
2012. október 21.

Mikor az első időkben használtam, sokkal jobban hatott, mint mostanában, nem értem ez mitől lehetett. Felfrissítette a bőröm, kicsit talán ki is tisztította a pórusaimat, és mivel agyagos, nem is szárított agyon, a pattanásaimat is csökkentette kicsit. Ezekhez képest kicsit drága, és használtam már jobbat.

Sensodyne Whitening Fogkrém

Sensodyne Whitening Fogkrém
2012. október 21.

Nekem fura ez a sok negatív komment, mert nekem (szerencsére) bejött. Érzékeny fogaim nem reagálnak olyan hevesen édes-hideg-meleg támadásoknál, és nagyon jól fehérít, az ínyem is nagyon jól bírja, Sensodyne fogkefét is használok, a kettő együtt nagyon jó, bár kissé drága.