biondi

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2012. augusztus 22.

Nekem nagyon bevált. Egy fodrász ajánlotta még akkor, mikor természetes szőke hajamat évekig festettem (barna, fekete, vörös..), aztán megbántam, és kiszőkíttettem. Még arra a roncsra is nagyon jó volt, nem kellett mind levágni tőből, míg lenőtt a természetes hajam. Könnyen fésülhető lesz tőle a nagyon hullámos hajam is, illatát a pakolás utáni második hajmosásig is érzem - bár először fullasztó volt, a fürdőszoba is órákig illatozott tőle, mára megszoktam, és szeretem. Sajnos két hajmosásig is zsíros tőle a hajam, úgyhogy kb havonta egyszer használom, és így nagyon jó. :) Ráadásul ezt a hatalmas dobozt 900 forintért vettem egy vegyesboltban, nagyon olcsó, és sok helyen találtam már. :) Legalább fél éve megvan, és szerintem addigra fog elfogyni kb, mire megromlik. :)

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2012. augusztus 22.

Ha rendszeresen használom, tényleg nem törik a hajam, és csillog is tőle, nem csak a hajam legvégére szoktam tenni. Az illatát is szeretem. Kicsi is elég sokra és sokáig. Szárazon kenem a hajamra, és a nagyon hullámos hajam rendezettebbnek tűnik. :)

Nivea Brillant Blonde Sampon

Nivea Brillant Blonde Sampon
2012. augusztus 22.

Nagyon szeretem, természetes szőke hajamra használom, és nagyon szép tőle a hajam, a balzsamjával még inkább! :) Kicsit világosít a középszőke hajamon, aminek nagyon örülök. Jó az illata, és külön plusz pont az UV-szűrő miatt, így nyáron sem ment tönkre a hajam, (nem úgy, mint tavaly). Kicsit tényleg zsírosít, de nem jobban, mint a többi 'ápoló' sampon, meg talán ettől viszket néha a fejbőröm, de ha néha, mondjuk kéthetente egyszer máik sampont használok, akkor nincs baj.

Solutions Beautiful Hydration Revitalizáló, Bőrtónusjavító Hidratáló Krém SPF20

Solutions Beautiful Hydration Revitalizáló, Bőrtónusjavító Hidratáló Krém SPF20
2012. augusztus 22.

Sajnos nem vált be, pedig nagyon reméltem. :( Az elég világos bőrömnek nem hogy halvány színt adott, de egyenesen piros lett tőle. Fénylett is, és elég fura tapintású lett tőle az arcbőröm. Kicsit sem volt jó.

Oriflame Love Potion EDP

Oriflame Love Potion EDP
2012. augusztus 22.

a kedvenc parfümöm :) nagyon szeretem az illatát, hétköznapokon is használom, a visszajelzés pedig minden esetben pozitív volt :) nyári illatnak is jó, szeretem az ilyen telt, fűszeres illatokat :) imádom