biondi

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Mesmerize Black for Her Kölni

Avon Mesmerize Black for Her Kölni
2015. január 10.

Az illata csillagos ötös, nagyon finom, pont olyan, amilyet kerestem már rég óta, de a tartóssága (mivel csak kölni) nagyon kevés időre korlátozódik, rajtam egyébként sem maradnak meg annyira az illatok. Valamint elnézve az összetevőit, nem a legjobb. De az illata és az üvege miatt csak ötöst tudok adni.
(u.i.: Csak én érzem a hasonlóságot ez és a Gucci Guilty Black között?)

Gucci Guilty Black

Gucci Guilty Black
2015. január 3.

Nagyon szeretem! Úgy örülök, hogy rátaláltam, illetve nem is én.. Nagyon sokáig keresgéltem a parfümök között, de sokat kifejezetten büdösnek találtam vagy épp finomnak, de nem hozzám illőnek, nem olyannak éreztem, mint amilyet kerestem, pedig végigjártam néhány parfümériát, drogériát. Aztán karácsony előtt bementem a Corvin pláza Müllerjébe, és ott egy "hostess" (?) lány segített nekem, és ez volt az, amit mutatott - többek között, mert pl. a sima Gucci Guilty és a Gucci Premiere nem igazán tetszettek, de ez nagyon megtetszett. Utána egy másik hostess mutatta a Versace Crystal Noir-t, amitől majdnem elájultam, annyira finom volt első szaglásra, de mire hazaértem, sokkal jobban tetszett ez a Gucci, így meg is volt a kari ajándék. :) Szóval nagyon szépen köszönöm annak a hostess lánynak, nagyon hálás vagyok, és remélem egyszer elolvassa.. :D A parfümre visszatérve: pont ilyet kerestem, fűszeres, de nem időshölgyes, erős, markáns illat, de ugyanakkor kellemes, és fiatalon is viselhető, kissé édes csak, de nem ez a fő jellemzője. Elég sokáig megmarad rajtam, pedig csak edt, de csak ajánlani tudom annak, aki ilyen jellegű parfümöt keres, mint amilyet én kerestem. :)

Catrice BB Krém

Catrice BB Krém

Ezért választottam:
Lecsúsztam a Max Factor CC krém Rossmannos akciójáról, és eredeti áron elég drágának találtam (olyan 3700 körül volt). Egy olcsóbb, lehetőleg jó összetevőjű, parabénmentes, a bőrömhöz valamint az előző alapozómhoz hasonló színű alapozót kerestem. Az Eveline BB mattító krémjéről viszonylag jókat írtak itt, de rengeteg parabén van benne..Úgyhogy az esélyes termékek teszteréből kinyomtam kicsit az egyik kézfejemre, meg az én régebbi, kifogyott :( alapozómból is, és ahhoz viszonyítottam. A legtöbbnek vagy narancsos, vagy nagyon rózsaszínes, esetleg sötétbarna..árnyalata volt, ennek volt a legjobb színe, sárgás, elég világos, de nem sápaszt, ráadásul parabénmentes, mint itthon kiderült, állatkísérlet-mentes is, és még SPF 30 is van benne! Én kb. 1800-ért vettem.

update: Nagyon szerettem volna, ha beválik, de a boltban alapozóra kenve teszteltem, úgy minden oké volt, viszont itthon a bőrömre közvetlenül kenve égetett iszonyatosan már néhány perc után. El is adtam..ezek szerint van benne valami, amire nagyon érzékeny vagyok..

Yves Rocher Krémes Tápláló Sampon Zabtejjel (régi)

Yves Rocher Krémes Tápláló Sampon Zabtejjel (régi)
2014. november 17.

Nagyon régóta kerestem A sampont, mert érzékeny a fejbőröm, viszont hosszú a hajam, mostanában sokat hullik, de viszonylag gyorsan zsírosodik, és azért el kell neki az ápolás. Ajánlották nekem az Yves Rocher samponokat, keresgéltem közöttük, és végül ti véleményeitek alapján ezt a sampont vettem meg, és nagyon elégedett vagyok vele. Nem marja a fejbőrömet, nem viszket tőle jobban, mint a többi sampontól, és gyönyörű, fénylő, csillogó hajam lesz utána, nagyon jó az "állaga" hajmosás után, nem zsírosodik gyorsabban, mint a többi sampontól (bár ettől féltem). Tetszik, hogy krémes állaga van, mert én elég régóta géles állagú, átlátszó samponokat használtam, de nem voltak a legjobbak. Azt hiszem, ennél maradok, ha hosszútávon is beválik. A balzsamja viszont rossz, nem szeretem, de az én kedvenc, bevált Baleás mangós-aloe verás balzsamommal együtt ez a sampon nagyon szép végeredményt ad. Az ára is nagyon jó, én kb. 700 Ft-ért vettem.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2014. november 17.

A törzsvásárlói kártyám nyitása alkalmából kaptam ajándékba. Szép hosszúak tőle a pilláim, nagyon szép fekete, tartós is: belement a parfüm a szemembe..... gyorsan ki kellett mosni, és még így sem jött le! Többször végigmegyek vele a pilláimon, így nagyon szép hosszúak, végül is dúsak, de ilyen szempontból volt/van már jobb spirálom. elég drága, nem hiszem, hogy megveszem, így ajándékként elhasználom, de van már kedvenc spirálom, legfeljebb a keféjét fogom kimosni, és azt használom majd a kedvenc spirál festékével. (Én amúgy is keverni szoktam, a Lovely Collagen Wear spirál festékét használom a False Lashes keféjével, és így gyönyörű, dúsak és hosszúak a szempilláim.)

Kiko Körömlakk

Kiko Körömlakk
2014. november 17.

Szerintem is tökéletes! A fedése szép, a színei gyönyörűek, bármilyen színt meg lehet találni náluk, a csillogóstól kezdve a mattig, fényesig tényleg mindent. Nagyon tartós, majdnem 1 hétig is kibírja, ami nálam rekord. Én 2 euróért jutottam hozzá, nagyon megéri!

Avon True Bőrnyugtató Hatású Alapozó

Avon True Bőrnyugtató Hatású Alapozó
2014. november 17.

Az eddigi legjobb alapozóm! Próbáltam már több márkát is: a Catrice BB krém konkrétan megégette a bőrömet, a Bourjois 123 Perfect-nek nagyon jó fedése volt, gyönyörű volt a színe is, nagyon szép volt a végeredmény, de annyira kiütéses voltam tőle folyamatosan, hogy abba kellett hagynom, ráadásul nem volt túl olcsó sem. Nővérem használja évek óta ezt az alapozót, és eszembe jutott, hogy régen én is használtam ilyet, és végül is szerettem. Újrarendeltem, a Nude árnyalatot választottam, és azt kell, hogy mondjam, tökéletes!! Nagyon szépen fed, nagyon szépen illeszkedik a bőrömhöz, jó az állaga, és szerintem nagyon tartós, még púder nélkül is. Hidratálni sem szoktam alá, nagyon jól hidratál, és ebben az esetben elég matt a végeredmény, de nekem a frufrum és a kissé zsíros bőröm miatt kell a púder néha. Nagyon régóta használom, most már másfél éve, és nagyon szeretem. Kiütések sincsenek, vagy nagyon-nagyon minimálisan, de az is inkább csak abból fakadóan szerintem, hogy sokszor egész nap rajtam van, akár egész héten, és csak késő este tudom lemosni. Próbáltam a Light Nude árnyalatot is, de az sötétebb volt, mint a sima Nude, úgyhogy ennél állapodtam meg. Két kivetnivaló számomra, hogy Avon, tehát állatkísérletes, és szilikonos.. Még keresgélek, de amíg nem találok ennél jobbat, addig ezt fogom használni, az ára nagyon jó.

Yves Rocher Minceur Intensive Triple Action Karcsúsító Koncentrátum

Yves Rocher Minceur Intensive Triple Action Karcsúsító Koncentrátum
2014. november 4.

Megvettem végülis, gondolom ez ugyanaz, legfeljebb a csomagoláson a szöveg elhelyezése más. Eddig nagyon bevált, 4-szer használtam, és már most látom, mintha feszesebb lenne a bőröm, és a narancsbőröm is halványult, el se hiszem!! Diéta és mozgás mellett használom, és így is fogom. Normál áron elég drága, én viszont 40%-kal olcsóbban vettem meg (egyrészt a Duna Plaza kuponfüzetében is van Yves Rocher-kupon, másrészt mivel most lettem törzsvásárló, két hónapig érvényes kártyát kaptam, ugyanúgy 40%-os kedvezménnyel), így teljesen megérte. Büdösnek büdös, tényleg vizes fű szaga van, de mindegy. Gyorsan beszívódik, 3-4 perc maximum, és lehet is öltözni, én naponta kétszer használom. Ha elhasználtam 1 tubussal, még írok véleményt.

Schauma Baby Sampon & Tusfürdő

Schauma Baby Sampon & Tusfürdő
2014. október 31.

Én DM-ben vettem meg a vélemények alapján, mert extra érzékeny a fejbőröm, könnyen kiszárad talán, és hullik is emiatt a hajam.. Sok olyan sampon volt, amitől néhány használat után égett a fejbőröm, és iszonyatosan viszketett, azért választottam ezt. Az első mosásnál annyira nem jött be, de lehet akkor már nagyon irritált volt a fejbőröm, viszont utána egész jó volt. Szép tőle a hajam, és mintha a balzsam is jobban hatna (nekem a Baleás mangós-aloeverás a kedvencem!), talán a kémhatások miatt, vagy nem is tudom.. elég jó dúsnak is látszik tőle, nem zsírosodik gyorsabban, mint a többitől, talán még kicsit szőkébb is lett a hajam, (egyébként természetes szőke a hajam). Ezt szoktam használni, valamint az Alverde érzékeny fejbőrre való samponját - nyírfás, zsályás-, attól talán jobban gubancolódik. 4 csillagot kap, de még keresem az igazit, most Yves Rocher-val próbálkozom.

Guess Seductive

Guess Seductive
2014. október 15.

Rossmannban járkáltam, nézelődtem, és gondoltam megszagolok egy parfümöt, mint mindig, és rögtön erre esett a választásom - eszméletlen jó illata van! A tesztpapírt hazahoztam, napok múlva is nagyon erősen érezni, a többinél nem így van. Nem is gondoltam volna, hogy a Guess-nek ilyen jó illata is lehet!! Sajnos pont lemaradtam a Glamour-kuponos akcióról (hétfőn találtam rá..), de karácsony táján a Rossmannban mindig féláron van az összes parfüm, szóval megpróbálom kivárni, de ha valaki lát valami akciót, szóljon!! :)