biondi

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Riche Directions Hair Dye

La Riche Directions Hair Dye
2014. július 7.

Én a Carnation Pinket választottam ombrésan befestve természetes szőke hajamra. Sajnos elég gyorsan kopik, nem csak a hajmosástól, de gyönyörű a színe, még így fakulás közben is, bár a dobozban lévő festéktől teljesen eltér, kicsit narancssárgás a második-harmadik mosás után. De nekem így is nagyon tetszik! (Valószínűleg szőkített hajon tovább tart, más a színe, stb.)

Playboy Pin Up Parfümdezodor

Playboy Pin Up Parfümdezodor
2014. március 29.

Nagyon szeretem! Akciósan vettem meg nyáron, mikor kipróbáltam először, rögtön megtetszett, de kissé furának tűnt. Annyira, hogy egy ideig használtam, aztán télen áttértem az édesebb, töményebb illatokra. Most, így tavasszal megtaláltam a szekrényben, azóta csak azt használom! Annyira kellemes, fiatalos, finom, nem túl édes, nem túl tömény, nagyon tavaszias illat! Most még jobban szeretem, mint mikor megvettem, amint elfogy, beszerzek egyet a tartósabb változatból is, bár ez is jól bírja viszonylag. 2-3 óra múlva kicsit más, de úgy talán még finomabb a bőrömön! Külön tetszik az elnevezés és a csomagolás is. Csak ajánlani tudom, megéri kipróbálni! :)

Lovely Collagen-Wear Szempillaspirál

Lovely Collagen-Wear Szempillaspirál
2014. március 3.

Mivel nagyon szőkék a szempilláim, ezért szinte mindennap kifestem őket, így olyat kerestem többek között, ami ápol is. A benne lévő kollagén tényleg ápolja a pilláimat, nem keményednek meg, és nagyon szép dúsak, feketék lettek! Könnyű lemosni is. Ennek a festékét és a Fals lash testvérének a keféjét szoktam használni, úgy a tökéletes! :)

Lovely False Lashes Szempillaspirál

Lovely False Lashes Szempillaspirál
2014. március 3.

Nagyon bevált ez a spirál!! Régóta keresgettem a szempillaspirálok között a legjobbat, mivel szőkék a szempilláim, így szinte mindennap kifestem. Nagyon szépek lettek tőle a pilláim, elég feketék is, és nem csomósodik. Én ennek a keféjét szoktam a kollagénes testvérének a festékével használni, úgy a tökéletes! :)

Alverde Szemfestéklemosó Balzsam Körömvirággal (régi)

Alverde Szemfestéklemosó Balzsam Körömvirággal (régi)
2014. március 3.

Nagyon jól lemossa a szemfestéket, a spirált és a tust is: én a vattakorongot is bevizezem meg a pilláimat is, aztán teszek lemosót a vattára, és így tényleg nagyon jól lehozza a festéket, és szerintem ápol is, bár kissé csíp néha. Sokkal jobban szeretem, mint a kétfázisúakat, nálam eddig ez a legjobb! :)

Nadin Kén Szappan

Nadin Kén Szappan
2014. március 3.

Én 3,5-et adnék neki, de ha választani kell, inkább hármat, mert a hatása nem rossz, tényleg jobb a bőröm tőle. Két baj van vele: az egyik, hogy nagyon-nagyon szárít, ami az én kombinált bőrömnek nem a legjobb, pláne, hogy nem találtam még ideális krémet rá, valamint büdös, persze azt meg lehet szokni. Ezek mellett, ha nem is rendszeresen használom, csak néha, akkor nem teszi tönkre a bőröm, és tényleg kevesebb a pattanásom tőle.

Update: Azt kell mondjam, a Manna szappanok (ében, teafaolajos) sokkal jobbak, nem szárítanak annyira, nem büdösek, és sokkal hatásosabbak, főleg, ha kókuszolajat is használok mellette. :)

Lovely Spectacular Me Volume Szempillaspirál

Lovely Spectacular Me Volume Szempillaspirál
2014. március 3.

Mindennap használok spirált, mert nagyon szőkék a szempilláim, de ez a spirál nagyon jól befestette egészen a végéig teljesen fekete, dúsít, hosszabbít, talán az eddigi legjobb, amit kipróbáltam, pedig sokat próbáltam már..500 Ft-ért vettem (gondolom most már drágább), totálisan megérte az árát, alig hiszem el, hogy ennyire jó, mások is megdícsértek. :)

Update: Levonok egy csillagot, mert találtam nála két jobbat: ugyanúgy Lovelys mindkettő, az egyik a Collagen wear, a másik pedig a False lash effect-es, mindkettő jobb nála, de úgy a legjobb, ha az utóbbi keféjét, és az előbbi festékét használom, mert a kollagéntől ápoltak a pilláim, viszont ettől a kefétől sokkal szebbek, nagyobbak. :)

X-Epil Használatra Kész Gyantacsíkok Testre

X-Epil Használatra Kész Gyantacsíkok Testre
2014. március 3.

Nekem nem vált be az érzékeny bőrömön, piros lett, kipattogzott, és sokáig kentem utána nyugtató krémekkel, hogy ne legyen gyulladt. Jól szőrtelenített, de nekem sok időt vett igénybe maga a gyantázás - bár ez nem von le pontot.

Primus Kamillás Ajakír

Primus Kamillás Ajakír
2014. március 3.

Csillagos ötöst érdemel nálam! Lakótársam ajánlotta, mikor már úgy kiszáradt a szám, hogy sebes volt, nagyon gyorsan rendbe tette. Igaz, hogy nem a legjobb az illata, de én szeretem, olyan gyógynövényes, és képez egy réteget is az ajkakon, de nem rossz érzés, pont emiatt olyan jó. Más ajakápolót nem is használok, csak ezt, és ezt sem kell folyamatosan. Az elsőt még 400 Ft alatt vettem, de most már annál drágább, viszont még így is megéri az árát teljesen. Az összetevői is nagyon szépek, plusz pont a kamillának! :)

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2014. március 3.

rocksteadycat: Köszönöm a választ! Végül nem tudtam dönteni, és már aznap megvettem mindkettőt, a 02-es és 03-as, vagyis az All you need is red és Dare to wear színeket. :)

Nagyon szép színük van, erősek, nem csillognak, nem fénylenek annyira (szerencsére nem is csillámos, mint sok más Essence rúzs), és nekem nagyon tartósak. Ajkakra felkenve tényleg más a színük, de így is nagyon szépek, én végül mindennaposnak az All you need is red-et neveztem ki, valahogy kicsit élénkebb, frissebb, nem olyan "dámás", mint a Dare to wear, az kicsit mélyvörösebb. Tartósságát is lehet növelni azzal a módszerrel, hogy egy réteg rúzst felkenek, "felitatom" zsepivel, és akár még egyszer ugyanezt, így jobb színe is van, estéken, bulikra nem szoktam letörölni zsepivel. Szőke hajamhoz, kék szememhez és fehér bőrömhöz ettől függetlenül ez a két szín tökéletes választás volt! Plusz pont, hogy (elvileg) az Essence termékeket nem tesztelik állatokon semmilyen módon. :) 750 Ft-ért ilyen rúzst nem hiszem, hogy bármilyen más márkából kapnék, szóval mindent összevetve 5*. :)