biondi

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Ultra Sexy EDT

Avon Ultra Sexy EDT
2013. augusztus 20.

Alapjában véve nem szeretem az Avonos parfümöket, de ez első szaglásra megtetszett!! Nagyon jó illata van, édes, de nem túl tömény. Nagyon finom, nem véletlenül szexi a neve is. :) Nem érezni azt a jellegzetes avonos utóillatot, amit én majdnem minden másikban érzek - az borzalmas. Az üvege és a kis csipkés virág még jobban feldobja! Én személy szerint tanácsadónős, első áron vettem meg 2000 Ft-ért az 50 ml-t, teljesen megérte, nagyon örülök, hogy végül megvettem! Illatmintán nem olyan jó, de magamra fújva, 5 perc után a legjobb, gondolom akkor illan el az "első" illat. Tartós is! Barátomnak is nagyon tetszik, pedig ő ilyen téren válogatós -meg én is.. :) Csak ajánlani tudom ezt a parfümöt!

Manna Organikus Szűz Kókuszolaj

Manna Organikus Szűz Kókuszolaj
2013. július 4.

Nagyon szeretem az illatát!! Olyan, mint a kókuszcsók íze.. :) Elsősorban a hajamra vettem, nagyon jól fésülhető, puha, selymes tőle a hajam, töredezés ellen kiváló, de az illata tényleg nem marad meg, főleg samponozás után. Arcra szilárdan érdemes kenni, akkor nem lesz olyan zsíros hatása, könnyebben beszívódik, és nagyon puha tőle a bőröm. A teafaolajos valamint az ében arctisztító szappan, egy-két hetente sószappan bőrradírként, valamint ez a kókuszvaj, és teljesen! elmúltak a bőrhibáim (pattanások, mitesszerek, kombinált bőr jellegzetességei). Nem fénylik az arcom, puha, tiszta, elhagytam az alapozót is. Lehet, hogy nem a legolcsóbbak, de vegyszer- és alkoholmentesek, és teljesen rendbehozták az arcom, ellenben a többivel, amik - megjegyzem - nem kerültek kevesebbe, és több darab is kellett: arctisztító tej, tonik, bőrradír, éjszakai krém, nappali krém..Mindegyik Manna sokáig elég, így megéri. A kókuszvaj éjszakai krém helyett is jó, elég az esti arcmosás után egy nagyon kicsivel bekenni az arcom, reggelre szép, puha, matt. :) Masszírozásra is kiváló, olaj formában felkenve.
A legmeglepőbb viszont az volt, hogy visszanövesztette a szempilláimat. :) A spiráltól megkeményedett szempilláimat nem mostam le, megdörzsöltem kicsit, és a végei letörtek....Ezt a legközelebbi spirálozásnál vettem észre..Mikor megjött a kókuszolaj, gondoltam bekenem a lemosott szempilláim..Kétszeri bekenés után teljesen visszanőttek!! Megint gyönyörű hosszúak, és erősek! :) Azóta mindig bekenem.
Csak ajánlani tudom! :)

Avon Glazewear Sparkle Szikrázó Szájfény

Avon Glazewear Sparkle Szikrázó Szájfény
2013. július 4.

Nagyon szép színei vannak, több is megvan belőle. Tartós, kihangsúlyozza az ajkaim. A csillámot viszont nehéz lemosni, ha a szájfény lekopott, a csillám csak sokkal később.

Miss Rose Soft&Mild Eyeshadow Paletta

Miss Rose Soft&Mild Eyeshadow Paletta
2013. július 4.

Az árához képest tökéletes, nagyon szép színei vannak, jól el lehet dolgozni, nem kopik! Mind a két paletta megvan. Az egyetlen problémám vele az, hogy sok benne a csillám, ráadásul az is csak a felszínen van, a felső réteg elhasználása után nincs csillám. De ettől eltekintve nagyon szeretem.

Aquafresh Whitening Complete Care Fogkrém

Aquafresh Whitening Complete Care Fogkrém
2013. július 4.

Nagyon jól tisztít, finom az íze, nincs utóíze, és tényleg fehéren tartja a fogakat. Ráadásul olcsó is, szinte mindig ezt használjuk, még az érzékenységet is megszünteti kicsit, de arra persze másik fogkrém felel meg.

Oriflame Eclat Weekend EDT

Oriflame Eclat Weekend EDT
2013. július 4.

Finom az illata, igazi nyárias, könnyed. Nekem talán kicsit túl "finom", olyan halványnak mondanám, jobban szeretem a tömény illatokat, de néha, egy-egy nyáresti sétához kiváló! Nem tolakodó, tényleg érzékinek mondanám kicsit, anyukám szerint ez A női illat! :)

Manna Makadámia Vaj

Manna Makadámia Vaj
2013. július 4.

Én általában véve nagyon szeretem a Manna termékeit, de ez a vaj valahogy nem jött be..Túl zsíros, nehezen lehet kenni, felmelegítve is, nehezen szívódik be, és nagyon fényes utána a bőr. Anyukámnak vettem ajándékba az arcán lévő szárazfoltok ellen, de sajnos nem vált be..Testápolóként sem vált be a nehéz felszívódás ellen..Ráncok megelőzése miatt szemkörnyékre szoktuk kenni, hogy elfogyjon, (mivel adtunk neki néhány hét esélyt, így visszaváltani sem tudtuk), de én inkább a kókuszvajra szavazok, azzal teljes mértékig meg vagyok elégedve!

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2013. július 4.

Mitesszerek ellen nagyon hatásos! Pattanások ellen is, de a gyulladtabbakra inkább a teafaolajos szappant érdemes használni. Nagyon jól tisztítja a pórusokat, ráadásul sminklemosónak is nagyon bevált, még az alapozómat is teljesen lemosta! A bőrszínemet is egységesítette kissé. Nagyon jól habzik, krémes, nem szárít, de én néha szoktam kókuszvajat kenni utána, hogy igazán puha legyen a bőröm.

Avène Cleanance Fényvédő Krém Aknés, Zsíros Bőrre SPF30

Avène Cleanance Fényvédő Krém Aknés, Zsíros Bőrre SPF30
2013. június 14.

Nagyon bevált. Kombinált a bőröm, de ez egyben mattít és puhít, szép, tiszta maradt a bőröm utána, pattanásokat nem okozott eddig, remélem így is marad. Eléggé fehér a bőröm, de a 30-as fényvédő elég volt erős napsütésben is. Kicsit drága volt (5000 Ft), és nehezen találtam meg (Westend patikában találtam meg), de eddig úgy érzem, megérte, ráadásul nagyon kevés kell belőle. Végre egy nem zsíros krém, ami még fényvédős is, és termálvizet is tartalmaz - tökéletes. :)

Update: Ha tehetném csillagos ötöst adnék neki, annyira szép tőle a bőröm!! Alapozót nagyon jól lehet rákenni, és így nagyon tartós az egész. Se kiütés, se pattanás, se mitesszer, pedig alapozóval használtam, ami önmagában kiütéseket, és mindenféle bőrproblémát okozott, de ezzel együtt nem! Ráadásul nagyon szép tónusa is lett tőle a bőrömnek, és nincs olyan érzésem, mintha megfulladna a bőröm - könnyű krém, kicsit vizes, egyáltalán nem zsíros!! Mellkasra is ezt használom, ott is érzékenyebb, kissé problémás (volt :) a bőröm. A Manna teafaolajos szappanját és ezt használom, semmi mást, és az eredménnyel nagyon meg vagyok elégedve, még ilyen nagy hőségben is!! :)

Playboy Play It Pin Up EDT

Playboy Play It Pin Up EDT
2013. május 24.

Ma éreztem, hogy a boltban meg kell néznem a parfümöket, és szerelem első látásra/szaglásra! :) A csomagolás is szép, stílusos, és nagyon finom az illata, főleg az utóillata. Én nem a parfümöt, hanem a sima pumpásat vettem, 75 ml 1100 Ft volt - akciósan. :)