biondi

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bourjois 123 Perfect Bőrtökéletesítő Alapozó

Bourjois 123 Perfect Bőrtökéletesítő Alapozó
2013. április 29.

Véleményeitek alapján vettem meg a Müllerben, Glamour-napok keretében, vagyis 20%-kal olcsóbban, így volt 3720 Ft. Már így az első nap nagyon megszerettem, 51-es árnyalatot vettem, a Light Vanillát, (megfehéredtem így őszre :D ), de soha nem illeszkedett még egy alapozó színe se a bőrömhöz úgy, mint ennek a színe!! Nagyon jó puha lesz tőle a bőröm, nincs erős illata, de az a kevés is jó. Kicsit megijedtem mikor kinyitottam, hogy ilyen folyós, a teszter ugye sűrűbb volt, de ennek ellenére jól fed, és teljesen természetes hatású, talán éppen a folyós állagnak köszönhetően. Megérte megvenni, úgy látom, szerintem újra fogom venni, ha pattanások/mitesszerek sem lesznek tőle. :)
(u.i.: Míg a Douglasben tesztelgettem a színeket, kiderült, hogy a mellettem álló hölgy is a ti véleményeitek alapján választotta ezt az alapozót. :) )

update: Kissé szárított rendszeres használat mellett, de hát érthető is, hiszen nagyon jól mattít. Mindenesetre az Anaconda shea vajas, kamillás, aloe verás nappali hidratáló krémjével tökéletes. :)

update2: Sajnos le kell vonnom minimum egy csillagot. Most, hogy egy remek szappantól elmúltak a bőrhibáim, gondoltam nem terhelem a bőrömet tovább alapozóval, nem is használtam egyáltalán. Néhány nap után teljesen elmúltak a kiütéseim is, viszont mikor ismét használtam egyik nap, szörnyen nézett ki a bőröm utána, megint kiütéses lett, teljesen kipattogzott..Nem tudom eldönteni, hogy egy vagy két csillagot vonjak le, mindenesetre nem hiszem, hogy újra veszem, főleg mert nem éppen a legolcsóbb kategória. Én egy 3.5 adnék neki, mert a színével és a fedésével meg vagyok elégedve, de így nem túl sokat ér az alapozós szép bőr, ha alapozó nélkül meg nagyon csúnya.

Anaconda Hidratáló Nappali Krém E és C Vitaminnal

Anaconda Hidratáló Nappali Krém E és C Vitaminnal
2013. április 23.

Nagyon szép lett tőle a bőröm, megnyugtatja, nem fényesedik nagyon és jól hidratál, az illatát is szeretem. Én leginkább alapozó alá használom, mert az szárít egy kicsit és mattít is, így együtt nagyon jók. :)

Update2: Az alapozót már nem használom, mert hála egy kedves kis szappannak, nagyon szép lett a bőröm, így reggel megmosom az arcom, bekenem ezzel, és ennyi - így is nagyon jó egész napra: hidratál, nem zsírosít, kellemes érzetű sokáig. :)
update: 1 pont mínusz, mert néha pattanásokat okoz sajnos.

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal
2013. április 23.

Bár ma használtam először, nekem az első alkalommal megtetszett! Az illata jellegzetesen a teafaé, azt mindig szerettem. Jól habzik, krémes a habja. Kissé szárít, de arcmosás után kb. 10 perccel nagyon puha a bőröm, és rögtön!! szebb lett. Azt hittem, jobban fog szárítani, pedig az én arcom könnyen kiszárad még a természetes szappanoktól is, annak ellenére, hogy zsírosodásra hajlamos, de ettől nem, szép puha lett. Hosszabb távú használatáról még nem tudok beszámolni, de remélem arról is legalább ennyire jó véleményem lesz.
TIPP: Mivel a teafa elég erős illóolaj, ezért nem érdemes az arc bőréhez érinteni, és úgy megmosni azt, inkább a kezemet habozom be, és utána azzal az arcomat, így is jól tisztít, nem szárít annyira, és nem is csíp.

Update: Annyira imádom ezt a szappant! Így, hosszabb távon is nagyon bevált, még a bőröm színét is egységesítette. Az alapozót is eltettem, pedig évek óta, nap mint nap alapozóztam -szükség is volt rá esztétikai okokból-, de most már nem kell, reggel egy kis arckrém, este szappan, néha alkoholmentes tonik, és nagyon szép lett a bőröm. Nagyon örülök, hogy bevált. :)

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal

Fa Cream&Oil Krémtusfürdő Kakaóvajjal és Kókuszolajjal
2013. március 19.

Illatra az egyik kedvenc tusfürdőm, bár az összetevők nem tetszenek igazán. :/

Essence Pro White Effect Körömfehérítő Lakk

Essence Pro White Effect Körömfehérítő Lakk
2013. március 19.

A körmeim tényleg szép fehérek lettek, bár mellékhatásként a rózsaszín rész lilás, sőt lila lett, de ez nem baj igazából. Gyorsan szárad, de néhány nap után szinte lehámlik, nagyobb darabokban jön le. Jól erősíti a körmöket. Gyors segítségnek jó, ha valakinek sárgák a körmei a sok lakkozástól, de fontos, hogy gyorsan, szépek legyenek a körmei. :)

Astor Fash'n Studio Körömlakk

Astor Fash'n Studio Körömlakk
2013. március 19.

Imádom az ecsetét, sokkal jobb, hogy vastagabb, könnyebben lehet vele lakkozni. Elég gyorsan megszárad, viszonylag tartós és nem is túl drága. Csak annyi volt a baj vele, hogy szerintem kicsit hamar beszárad.

Lovely Crystal Strength Körömlakk

Lovely Crystal Strength Körömlakk
2013. március 19.

A színek szépek, de nem a legtartósabb, és eléggé folyós, így nem szárad meg egykönnyen. Két réteg minimum kell (nekem egy világoskék van), és nem tart túl sokáig, de mivel olcsó és tényleg jók a színek, néha előkerül. :)

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk
2013. március 19.

Nagyon jó kis körömlakk. Gyorsan szárad, szépek a színek (én egy bordót vettem meg), és nagyon sokáig tart, jól bírja. :)

Nivea Pure & Natural Golyós Deo Lotus

Nivea Pure & Natural Golyós Deo Lotus
2013. március 18.

Nekem az illata sem tetszik igazán, a hatása sem, nem volt olyan tartós. Ráadásul én a golyós állagot sem szeretem, és ez nagyon folyós.

Avon Solutions Complete Balance Mélytisztító Agyagos Maszk

Avon Solutions Complete Balance Mélytisztító Agyagos Maszk
2013. március 18.

Jól tisztít, de nehezen lehet lemosni, olyan fura érzés marad utána a bőrömön, mintha ragadna, vagy nem jött le volna teljesen. Érzékeny bőrre sem a legjobb, bár tisztább lesz utána a bőr.