biondi

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control Bőrradír
2013. március 18.

Bőrradírnak és pakolásnak sem volt rossz, elég jól tisztított, de nekem kicsit durva volt az érzékeny bőrömre, és egy idő után hozzá is szokott a bőröm. Szebb lett tőle a azért, és puha is, bár kissé szárított.

Balea Young Soft+Care Testápoló Málna Illatú

Balea Young Soft+Care Testápoló Málna Illatú
2013. március 17.

A hatása számomra nagyon jó volt, mert igazán csak az illat miatt használtam, az csak plusz volt, hogy még puhább lett tőle a bőröm. Tényleg gyorsan beszívódott. Viszont a márkáról hallottak miatt nem vettem újra.

Himalaya Herbals Refreshing Cleansing Milk

Himalaya Herbals Refreshing Cleansing Milk
2013. január 15.

Nagyon szépen lehozta a sminket, alapozót, sőt a szemfestéket is, én lemostam vízzel utána, és nagyon jó puha lett a bőröm. Sokszor áttörlöm az arcomat azért a hozzá illő tonikkal. Az illata nagyon jó, és nem tesztelték állatokon sem. :) Én DM-ben 1400 Ft-ért vettem, de nem bántam meg, ár-érték arány teljesen jó, megéri! :)

Morgan Psychedelice EDT

Morgan Psychedelice EDT
2013. január 7.

"Fura" az illata, de jó értelemben. Tényleg pszichedelikus és édes. Mindennapi használatra pont emiatt nem ajánlanám, de különleges alkalmakra, vagy csak mikor olyan a hangulatunk, nagyon kellemes. Az utóillata is jó és tartós is.

Avon Pro-To-Go Ajakrúzs SPF15

Avon Pro-To-Go Ajakrúzs SPF15
2013. január 4.

A pirosas árnyalat nagyon szép, üde lesz tőle az egész arcom. Tényleg praktikus és nekem tartós is volt. Nincs illata de rossz íze sem, és szép fényes is, kicsit ápol is. Nagyon jó! :) Szinte mindennap használom.

Avon Clearskin Pattanás Elleni Zselé 2% Szalicilsavval

Avon Clearskin Pattanás Elleni Zselé 2% Szalicilsavval
2013. január 4.

Nem rossz, de nem is a legjobb. Szárítani szárít, kicsit le is húzza a gyulladást, de a piros folt megmarad, eléggé mar, tudom, persze ez a lényege valamelyest. Gyors segítségnek jó.

Avon Jillian Dempsey Professzionális Szemhéjárnyékoló

Avon Jillian Dempsey Professzionális Szemhéjárnyékoló
2013. január 4.

Nekem a barnás-bronzos színű van meg, nagyon elégedett vagyok vele. Szép a színe, a fénye, tartós, jól el lehet kenni is akár, nagyon szeretem.

Avon Sassy Swirls Vanilla Berry

Avon Sassy Swirls Vanilla Berry
2013. január 4.

Jó ez a kicsi kiszerelés, nem is üveg, minden táskába jó. Finom, édes illata van, de van benne valami erős, ami nekem nem tetszik. Viszont az utóillata is jó!

Avon Infinite Moment

Avon Infinite Moment
2013. január 4.

Nagyon imádom!! Erős, nem kell sok belőle, de nem túl erős. Nőies, olyan "rejtélyes", nagyon kellemes, a hangulatom is más tőle. Egy üvegcse már elfogyott, de biztos veszek majd még valamikor. Egyedül az utóillata fura, de mégsem az az Avonos fura, kellemetlen utóillat, ami miatt ritkán használok Avon-parfümöt.

Avon Just Play For Him

Avon Just Play For Him
2013. január 4.

Barátom kapta ajándékba, nagyon megtetszett. Fiatalos, kellemes, de férfias, nagyon jó. :)