bipanka

Regisztráció dátuma: 2013. április 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. április 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Handschaum Raspberry Party

Balea Handschaum Raspberry Party
2018. február 2.

Imádom a kézkrémeket, így ezt is muszáj volt megvennem. Jópofa, de nekem túl mű az illata, nem is ápol úgy. Elhasználom, de nem veszem újra ha elfogy

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2018. február 2.

Nekem ez a téli éjszakai kézkrémem. Testes nehezen beszívódó, de éjszaka ez nem zavar. Minden évben újra eszembe, de csak a hideg hónapokban.

Cremor Aquosus Gyógyszertári Alapkrém

Cremor Aquosus Gyógyszertári Alapkrém
2016. november 23.

Tavaly vettem először, hogy a szeles időben mégiscsak kellene valami az arcbőrömre, lassan elkellene kezdeni foglalkozni a bőrömmel... valami olyat kerestem aminek jók az összetevői és az ára is megfizethető. nem csodaszer, de szeretem.
Ha sietek csak magában használom de heti 2-3 alkalommal elkeverek benne 4-5 csepp jojoba olajat és 1-1,5 hetente pedig csak az olajat használom az arcomra.
esténként már érzem, hogy igényli a bőröm a krémet, de alapjában véve babapopsi az arcom. ettől vagy nem ettől azt nem tudom.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2016. január 6.

2 napja vagyok boldog tulajdonosa.
Azért ezt választottam, mert ez számomra a legkényelmesebb kiszerelés, igaz ebben van a legkevesebb is.
A számon 2-3 mély seb volt és a maradék részekről letudtam húzni a felső bőrréteget. Tele volt fehér megkeményedett száraz darabokkal. Hiába kentem rá bármit. Így a rúzs sem mutat rajta... :( Sminkes barátnőmnek panaszkodtam, mikor előkapta a tubusos változatot és gyorsan rakott rám egy réteget. Órák múlva tűnt fel, hogy ettem-ittam, mulatoztam és nem húzódik a szám. Másnap reggel azonnal szaladtam a drogériába venni egyet. Az árát sokalltam, de nem is kell annyi belőle és tényleg rendbe tette a számat. Este elalvás előtt bekentem, reggel még éreztem.
Olvastam, hogy nyáron folyik, akkor majd használom az olcsóbb verziókat, de télen mostantól állandó darab lesz nálam. 5*

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2015. október 13.

A katalógusba nagyon tetszett. Megrendeltem. Kezembe akadt egy minta. Más illat, mint a katalógusé és nem is tartós. A parfüm sem tartós. Nagyon nem :( pedig annyira szerettem volna.

Dr. Kelen Sun F6 Bronzolaj Spray

Dr. Kelen Sun F6 Bronzolaj Spray
2015. július 11.

1400.- volt az Auchanban.
2x használtam eddig. A lábam szinte semmit nem barnul, ha kenem naptejjel, ha nem, ha sörrel kenem.... :D
Szóval kipróbáltam. Halványan már látszik a szín. Csodát vártam, de végülis meg vagyok vele elégedve.

Giorgio Armani Armani Code EDP

Giorgio Armani Armani Code EDP
2015. március 16.

Véletlenül került hozzám egy fél üveg, hátha nekem vagy valakinek jó lesz. Először túl komolynak éreztem, aztán enyhült és mindenki dícsérte,hogy milyen jó és illik hozzám. Azóta ezt használom, lassan elfogy, és tervezem a beszerzését. Nekem bejött :)

Avon Aero Volume Szempillaspirál

Avon Aero Volume Szempillaspirál
2014. december 7.

Nekem tetszik, lassan el is fogy, de most sajnos nem lehet kapni :(

P.Shine Japán Manikűr

P.Shine Japán Manikűr
2014. november 4.

Az otthoni "lebutított" verziót próbáltam ki. Szép fényt ad, a lakk lekopik 1 -2 nap után, de szeretek foglalkozni a körmömmel engem nem zavar és tudom, hogy tényleg jól bele lett polírozva. Drágának tűnik a kis tégely és a 2 reszelő ennyiért, de megéri, mert sokáig elég.

UP: használom egy ideje már, de meg sem látszik a tégelyen, viszont a körmeim fényesek és erősebbek. régen hajlott a körmöm, sosem nőtt meg, rágtam is... :/ most mintha nem is az enyémek lennének. imádom! 5*

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. október 4.

Beruháztam én is.
Nem ismétlem el azt amit a többiek is leírtak már. Jó és pont! :D
Ha azt nézzük, hogy nem kell szemfesték lemosót és külön tonikot is vennem és még a 25%-os dm kupont is bevetettem, szóval tényleg megérte.
Újravevős termék mindenkpp