birdie

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil
2021. február 18.

Imádni való kis termék ez! Karácsony előtt vettem és azóta nem volt alapozó rajtam. Minden nap használom, nem kell belőle sok. És nem kell a felvitellel sokat bajlódni, kézzel eldolgozva tökéletes a végeredmény. Egysegesíti, szebbé teszi az arcbőrt. Nem okoz pattanásokat, könnyed viselet. Csak jót tudok elmondani róla. Biztosan újra fogom venni.

Bielenda Japan Lift Ránctalanító és Intenzív Hidratáló Hatású Szemkörnyéki Krém

Bielenda Japan Lift Ránctalanító és Intenzív Hidratáló Hatású Szemkörnyéki Krém
2020. július 18.

Mostanában egyre több Bielenda terméket próbálok ki nagy megelégedéssel. Ez az első szemkörnyékápoló, ami csinál is valamit. Könnyű állagú, enyhén illatosított krémről van szó. Nekem remekül hidratálta és mondhatom, hogy feltöltötte a szemem alatti ráncokat, amelyekből 41 évesen bizony akad már belőle nekem. És mindezt úgy, hogy főként esténként használtam. Ha reggel nem felejtettem el használni, akkor megfigyeltem, hogy szépen lehet rá sminkelni. És mintha a korrektor kevésbé ülne bele a ráncokba. Nekem bevált maximálisan.

Bourjois Healthy Balance Kompakt Púder

Bourjois Healthy Balance Kompakt Púder
2020. július 18.

Nyáron nem szeretem az alapozót magamon. Kis korrektor és púder, amit használok. És ez a termék csodálatos eredményt nyújt. Egységesít úgy, hogy természetes hatást nyújt. Megfelelően fed is és babapopsi puhaságot ad az arcnak. Imádom. Kuponos napokon vettem féláron, de már bánom hogy a másik kuponos napokon nem vettem még egyet 😀 A csomagolása is praktikus, tetszik a tükör és, hogy a szivacsa külön tartóban kapott helyet. Sminkfixálásra még nem használtam, de szerintem arra is megfelel. Én szeretem, ha egy púder önmagában is sminkként használható, úgyhogy ez nekem ötös. Kár, hogy csak most találtam rá.

Revolution Skincare Multi Targeting & Firming Serum Multi Peptide Serum Peptid Szérum

2020. február 16.

Január óta használom és kicsit szomorú is lettem, amiért nem láttam nagy változást az arcomon. Szorgosan használtam esténként és reggelente. Néha csak önmagában, néha krém alá. Nem lett elénkebb az arcszínem vagy simább a homlokom. Extra hidratáló hatását se láttam nagyon. Nem rontott az összképen, de nem is javított. Legalábbis nem gyorsan, látványosan. Viszont tegnap észrevettem, hogy az arcomról eltűnt egy mély ránc. Na, ez már kivételes hatás. Feltöltötte az arcom, sokkal tömöttebb érzete van a bőrömnek. Lassan, de biztosan teszi a dolgát. A jövőben alap arcápolási termékem lesz.

Makeup Obsession Picture Perfect Primer

Makeup Obsession Picture Perfect Primer
2020. január 4.

Ez a legjobb primer, amit eddig használtam. Pedig nem akartam megvenni, mert a mennyiségéhez képest drágának találtam. De pár használat után látom, hogy sokáig fog tartani. Bár én igazából nem is smink fixalasra, hanem a pórusok eltüntesére vettem. Ezért csak a kritikus helyeken használom, mint pl. az orromon és környékén valamint az államon. Mindettől olyan lesz az arcom ezen része, mintha retusálták volna 😀
Nagyon szépen eltunteti a porusokat, szebbé teszi a sminket. És nem okozott pattanásokat. Remélem ez így is marad, ha igen, biztosan újraveszem, ha elfogy.

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub
2019. november 9.

Akcióban vettem, de a teljes árát is bármikor kifizetném érte. Csoda egy cucc ez!
Olyan ragyogó és sima tapintású lett tőle az arcbőröm, amilyen még soha semmitől. Pedig hámlasztót is használtam már.
Használat után erősen olajos réteget hagy maga után, ami a kombinált bőrömnek sok lenne, így azt én lemosom vagy micellás vízzel áttörlöm. Ez nem is árt, mert befogja barnára az arcom. Pattanást eddig nem okozott.
Ajkajra is szuper. És mivel kevés kell belőle, sokáig elég lesz.

Rimmel Lasting Radiance Korrektor

Rimmel Lasting Radiance Korrektor
2019. november 9.

Jelenleg a kedvenc korrektorom. Szépen el lehet dolgozni a szem alatt, nem ül bele a ráncokba, könnyű az állaga. És persze el is fedi a sötét karikákat. Nekem bevált.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2019. november 9.

Nem rossz termék, de nálam nem produkált többet, mint olcsóbb árkategóriás társai (pl. Catrice) Sőt...
Szemem alá használtam, szépen világosította a szem alatti területet, és nem ült bele a ráncokba, de valahogy mégsem az igazi. Eldolgozasa kissé nehézkes volt számomra és a szivacsos megoldás sem lett a kedvencem. Nem fogom többet megvenni. Nálam erős közepes.

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Hővédő Spray

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Hővédő Spray
2019. november 2.

Féláron jutottam hozzá. Nem rossz, de semmi kiemelkedőt nem nyújt. Kicsit fényesebb, puhább és simább a hajam. Hajszaritas előtt használom. A mennyiséggel vigyázni kell, mert zsírosít, ha kicsit többet fújok vagy ha a hajtőre is kerül. Emiatt nem is használom minden nap.

Avon Clearskin Blemish Clearing Pattanás Elleni Zselés Arcmaszk

Avon Clearskin Blemish Clearing Pattanás Elleni Zselés Arcmaszk
2019. november 2.

Hmm. Most azt kell mondjam, hogy jó, hogy nem olvastam az itteni véleményeket vásárlás előtt. Ugyanis nálam szerencsére nem okozza az előttem leírt reakciókat. Tulajdonképpen nekem bevált. Heti kétszer használom a T-zónamon és így segít megelőzni a pattanásokat és simítja a bőrfelszínt, tisztítja a pórusokat. Nagyon kiadós, mert vékony rétegben kenem fel. Kb. 10 percig hagyom rajta, mert ennyi idő után már feszül a bőrömön. Lemosása nem egyszerű, kell hozzá vattapamacs. De utána friss, tiszta és érezhetően hűs érzést hagy.
Nekem arra is bevált, hogy a kezdődő pattanásokat eltűntesse. Ilyenkor csak a pattanásra teszek és fél órát hagyom rajta nagyjából. Szóval nekem bejött idáig. Jobban, mint bármilyen más maszk.