birdie

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub
2019. november 9.

Akcióban vettem, de a teljes árát is bármikor kifizetném érte. Csoda egy cucc ez!
Olyan ragyogó és sima tapintású lett tőle az arcbőröm, amilyen még soha semmitől. Pedig hámlasztót is használtam már.
Használat után erősen olajos réteget hagy maga után, ami a kombinált bőrömnek sok lenne, így azt én lemosom vagy micellás vízzel áttörlöm. Ez nem is árt, mert befogja barnára az arcom. Pattanást eddig nem okozott.
Ajkajra is szuper. És mivel kevés kell belőle, sokáig elég lesz.

Rimmel Lasting Radiance Korrektor

Rimmel Lasting Radiance Korrektor
2019. november 9.

Jelenleg a kedvenc korrektorom. Szépen el lehet dolgozni a szem alatt, nem ül bele a ráncokba, könnyű az állaga. És persze el is fedi a sötét karikákat. Nekem bevált.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2019. november 9.

Nem rossz termék, de nálam nem produkált többet, mint olcsóbb árkategóriás társai (pl. Catrice) Sőt...
Szemem alá használtam, szépen világosította a szem alatti területet, és nem ült bele a ráncokba, de valahogy mégsem az igazi. Eldolgozasa kissé nehézkes volt számomra és a szivacsos megoldás sem lett a kedvencem. Nem fogom többet megvenni. Nálam erős közepes.

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Hővédő Spray

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Hővédő Spray
2019. november 2.

Féláron jutottam hozzá. Nem rossz, de semmi kiemelkedőt nem nyújt. Kicsit fényesebb, puhább és simább a hajam. Hajszaritas előtt használom. A mennyiséggel vigyázni kell, mert zsírosít, ha kicsit többet fújok vagy ha a hajtőre is kerül. Emiatt nem is használom minden nap.

Avon Clearskin Blemish Clearing Pattanás Elleni Zselés Arcmaszk

Avon Clearskin Blemish Clearing Pattanás Elleni Zselés Arcmaszk
2019. november 2.

Hmm. Most azt kell mondjam, hogy jó, hogy nem olvastam az itteni véleményeket vásárlás előtt. Ugyanis nálam szerencsére nem okozza az előttem leírt reakciókat. Tulajdonképpen nekem bevált. Heti kétszer használom a T-zónamon és így segít megelőzni a pattanásokat és simítja a bőrfelszínt, tisztítja a pórusokat. Nagyon kiadós, mert vékony rétegben kenem fel. Kb. 10 percig hagyom rajta, mert ennyi idő után már feszül a bőrömön. Lemosása nem egyszerű, kell hozzá vattapamacs. De utána friss, tiszta és érezhetően hűs érzést hagy.
Nekem arra is bevált, hogy a kezdődő pattanásokat eltűntesse. Ilyenkor csak a pattanásra teszek és fél órát hagyom rajta nagyjából. Szóval nekem bejött idáig. Jobban, mint bármilyen más maszk.

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2019. szeptember 15.

Én is bedőltem ennek a bio vonalnak, de nem kellett volna. Valami irritál, mert úgy jártam, mint ahogy (sajnos vásárlás után) olvastam többektől, nagy puklik, kinyomhatatlan pattanások jöttek ki az arcomon pár használat után. Olyan helyen is, ahol előtte sosem.
Ez lehet egyéni érzékenység is, de amiatt is lepintozom, mert semmi extra érzést nem nyújtott tisztítás téren. És nekem elviselhetetlen volt az illata is. Sajnos ez nem jött be.

Syoss Invisible Hold Hajformázó Krém

Syoss Invisible Hold Hajformázó Krém
2019. szeptember 14.

A férjem próbálkozott vele zselé helyett, de nem járt sikerrel. Nem tartotta meg a nem túl rövid haját.
Viszont én találtam egy módot, amire nekem megfelel. Szárítás előtt teszek egy kicsit a hajamra, amitől utána kevésbé száll. Lesimítja és párás időben is tart ez a simaság. Nem tökéletes, de jobb, mintha nem használtam volna.

Ziaja Acai Berry Szatén Testápoló Hab

Ziaja Acai Berry Szatén Testápoló Hab
2019. augusztus 11.

Finom illat, könnyed állag, nincs ragacsos érzet utána. Tökéletes nyári testápoló. Selymes bőrt hagy maga után. Igaz, nekem nyáron nincs akkora hidratalasra szükségem. De mégis elkenegetem, mert jól esik😀

Herbal Essences Bio:Renew White Grapefruit & Mosa Mint Sampon

Herbal Essences Bio:Renew White Grapefruit & Mosa Mint Sampon
2019. augusztus 11.

Én vagyok az, aki minden hajdusito újdonságot kipróbál. Erre is sor került nálam és elégedett vagyok vele. Lassan végére érek és szerintem újra fogom venni. Ami nagy szó, mert általában egy elhasznalt sampon után keresek mást, mert valahogy egyik sem volt az igazi eddig.
Amit számomra nyújt ez a sampon: jól tisztít, tartást ad a hajnak, én dúsabbnak is érzem kicsit. Valamint kevésbé zsírosodik a hajam. Plusz egy napig még vállalható.
Én megtartom.

Trend It Up Panorama Eyettention Szempillaspirál

Trend It Up Panorama Eyettention Szempillaspirál
2019. április 4.

Leárazva vettem, de így sem éri meg a pénzt, mert nem használom.
A hatása termeszetes, mert olyan kis könnyű állagú a festék, mintha természetesen lenne olyan színű a pillam. Ez nem lenne baj, csak az, hogy az a kis festék is a szemem alatt köt ki pár órán belül. Én már évek óta nem tapasztaltam ilyet spirálnál, úgyhogy ez nem fér bele.