Birkin

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Dr. Jart+ Ceramidin Liquid

Dr. Jart+ Ceramidin Liquid
2018. július 29.

Kezdetben én sem voltam elragadtatva, de azt vettem észre, hogy hiányzik ha nem használom. Nekem inkább téli időszakban vált be, nyárra túl "ragadós" Kevés kell belőle, így sokáig kitart.

Dr. Jart+ Ceramidin Cream

Dr. Jart+ Ceramidin Cream
2018. július 29.

Több Dr. Jart+ terméket kezdtem használni, elsők között ezt a krémet és igazuk volt az ajánlóknak, szuper krém száraz bőrre. Kellemes illat. Tömör, zsíros állag ami a bőrömnek jól esik - valószínűleg kevésbé száraz bőrűeknek érdemes átgondolni. Lehet belőle kis kiszereléseket is találni,

Pyunkang Yul Mist Toner

Pyunkang Yul Mist Toner
2018. július 29.

Abszolút meg tudom erősíteni a termékleírást: hűsít - pipa, hidratál - pipa, gyorsan beszívódik - pipa, illatmentes - pipa, frissít - pipa :-) Én smink előtt használom.

Son&Park Beauty Water

Son&Park Beauty Water
2018. július 29.

Már a 3. üvegnél tartok, folyamatosan újraveszem ez is mutatja, hogy nálam csodaszer lett :-) Tisztítás után tonerként használom, szuper illat, még egy plusz tisztítás és friss érzetet hagy maga után. Nagy adag, nem olcsó ugyan, de nagyon sokáig kitart.

Hada Labo Gokuj-yun Face Wash

Hada Labo Gokuj-yun Face Wash
2018. július 29.

Sokáig tartózkodtam a habzó lemosóktól - száraz bőrű lévén. De mivel nem volt drága gondoltam hozzácsapom a rendelésemhez és milyen jól tettem. Szuper tisztítás, egyáltalán nem érzem száraznak utána a bőröm. Enyhe tiszta szappan illata van és nagyon kellemes krémes habot ad. Jó élmény volt használni - kb. 4 hónapig tartott ki, most fogyott el.

Hada Labo Rohto Gokujyn Hyaluronic Acid Lotion

Hada Labo Rohto Gokujyn Hyaluronic Acid Lotion
2018. július 29.

Fantasztikus hidratáló, főleg most nyárra :-) Mivel nem kell sok belőle olcsón nagy mennyiség, így testre is lehet használni.

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre
2014. szeptember 29.

Relatív új szerzemény, de nagyon megszerettem - az illatát is. Testápolásra tökéletes, én kézkrém helyett is elkezdtem használni és a körmeimre is jó hatással volt. Kipróbáltam hajra is, arra nekem nem lesz kedvenc..valahogy túl "csúszós" lett tőle a hajam, így marad testre...

MAC Cremeblend Krémpirosító

MAC Cremeblend Krémpirosító
2014. szeptember 29.

Már második vásárlás, ami azt jelenti, hogy már évek óta ezt használom, merthogy nagyon sokáig elég. Korábban a Ladyblush árnyalatot használtam, most gondolkodtam a váltáson, a Something Special-t néztem ki, de feltéve nekem túl rózsaszín, így maradt a Ladyblush, ami egy nagyon természetes, üde szín.
Én ujjbeggyel viszem fel, a lehető legegyszerűbb használat...olyannak aki gyorsan szép eredményt szeretne.

The Body Shop E-Vitaminos Éjszakai Szérumolaj

The Body Shop E-Vitaminos Éjszakai Szérumolaj
2014. szeptember 29.

Nagyon megszerettem az e vitaminos családot és ez a topkedvenc... Este feltéve kevésbé zavaró az olajossága és reggelre tényleg kisimít :-) Másrészt kevéske is elég belőle úgyhogy bár nem volt olcsó, de egy jó darabig elég lesz...

Babé Omega Tusfürdő

Babé Omega Tusfürdő
2012. október 27.

Szintén bőrgyógyász ajánlása ekcémás problémára. Nagyon jó, száraz-érzékeny bőrre csak ajánlani tudom. Kellemes krémes illata van. Elsőre az olajos állag talán furcsa, de megszokható.