Birkin22

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Meridol Safe Breath Szájvíz

Meridol Safe Breath Szájvíz
2022. április 15.

Fogorvos tanácsa alapján kezdtem el használni, nem mar, jó a hatása, a -1 * az ára, mert az elég magas.

Paula's Choice Water-Infusing Electrolyte Moisturizer

Paula's Choice Water-Infusing Electrolyte Moisturizer
2022. április 15.

Keresem a megfelelő éjszakai hidratálót vízhiányos bőrre, ezért csak egy deluxe mintát rendeltem belőle, szerencsére. Hatása közepes volt, ennyi pénzért azonban jobb hatást vártam.

UW Naturcosmetic Teafaolajos Sarokápoló

UW Naturcosmetic Teafaolajos Sarokápoló
2022. április 15.

Rendszeres használat mellett nagyon sokat javít a kiszáradt lábakon, olcsón nagy mennyiséget lehet kapni. Rendszeresen kenni kell, 1-1 alkalom nem elég. Mindenképpen újravevős krém.

Isana Arztseife Spezial Folyékonyszappan

Isana Arztseife Spezial Folyékonyszappan
2022. április 15.

Nagyon érzékeny bőrhöz, kirepedezett kézfejhez választottam, nagyon bevált és olcsó is.

UW Naturcosmetic S.O.S Kézkrém Ureával

UW Naturcosmetic S.O.S Kézkrém Ureával
2022. április 15.

A leírás alapján többet vártam tőle, valamennyire hidratál, de semmi extra. A nagyon durva berepedezett kézfejre kevés.

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém
2022. április 15.

Abszolút csalódás kategória, mondjuk ezt kb. minden kipróbált Cerave termékről elmondhatnám. Az illata fura, pozitív hatását nem éreztem, viszont szörnyen viszketett tőle a bőröm, az ára pedig eléggé magas.

Fusswohl Mousse to Oil Lábápoló Hab

Fusswohl Mousse to Oil Lábápoló Hab
2022. január 11.

Durva száraz sarokra ez nem jó, viszont egy könnyed reggeli hidratálásra elég. Gyorsan beszívódik, nem ragad, az illata csodálatos.

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó
2021. november 29.

Jóval drágább terméket cseréltem le erre. Nagyon bevált azóta, már csak ezt veszem. Jó összetevők, nem irritál, árban is verhetetlen.

CeraVe SA Renewing Foot Cream

CeraVe SA Renewing Foot Cream
2021. november 29.

Az itteni vélemények hatására nagy reményekkel vettem meg, de semmi extrát nem tapasztalok, az én lábamra ez kevés. Reggeli krémnek jó, de éjszakára jobb megoldást kerestem. Ennyi hatásért drágának tartom, ezt olcsóbb krémek is tudják.

Banila co. Clean It Zero Cleansing Balm Original

Banila co. Clean It Zero Cleansing Balm Original
2021. november 29.

Egy mini tégelyt vettem, kifejezetten kipróbálási célból. Kellemes volt, a bőrömnek jót tett, mert azon túl, hogy alaposan tisztít hidratált is. Nekem egy problémám van vele, hogy nem szeretem a tégelyes kiszereléseket, ezért most próbálok mást, de ha úgy alakul, mindenképpen újra vevős.