birokitti

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Nivea Nappali Védőkrém Száraz és Érzékeny Bőrre SPF15

Nivea Nappali Védőkrém Száraz és Érzékeny Bőrre SPF15
2020. november 9.

Én Ausztriában vettem, szeretem, még az igazi Nivea-illatát is, ami kissé erős azért egy érzékeny bőrre való krémnél... De tényleg hidratál és a fényvédő is szuper!

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2020. november 9.

Egy ideig használtam és szerettem, majd érzékenyebbé vált a bőröm, és amellett, hogy nagyon csípett, másnapra piros foltok jelentek meg mindenhol az arcomon, amik szárazak voltak és nagyon viszkettek. Szerencsére a férjem bőre bírja és szereti :)

Pompom Citromfű Virágvizes Zselé

Pompom Citromfű Virágvizes Zselé
2020. április 25.

Nagyon jó, friss illatú, könnyű krém. Hidratálónak nekem kevés volt, és felvitel után pár percig csípett kicsit. Sminkalapnak jó volt. Viszonylag hamar megromlott, nem tudtam elhasználni az egészet - szerintem hasznos lett volna hűtőben tárolni. Nem venném újra.

PomPom Ápoló Arckrém Rozáceás Bőr Hidratálására

PomPom Ápoló Arckrém Rozáceás Bőr Hidratálására
2020. április 25.

Majdnem egy hete használom, a rosaceamra még nem tudom, milyen hatással van/lesz, de nagyon jól hidratál. Végre a használata után több órával is pihepuha a bőröm, nemcsak 1-2 percig. Illatmentes, érzékeny bőrre kiváló, nem leszek tőle pattanásos.

Bioderma Atoderm Intensive Balsam

Bioderma Atoderm Intensive Balsam
2020. április 3.

Egy pár ml-es mintám volt belőle, de az is sokáig elég volt. Be fogom szerezni nagyobb kiszerelésben, mert a viszkető, ekcémás vagy hámló bőrre ez volt a leghatásosabb. Egy allergiás reakció miatt a szemem alatt viszkető foltok lettek, amin ez segített a leginkább. Most más híján mandulaolajjal kenem, de ezzel gyorsabban helyrejött. Legelőször, amikor még intenzív volt az allergiás reakció, akkor nekem is csípett, de 1-2 perc elmúltával, amikor a nagy része beszívódik, akkor rendbejön és hamarosan pihepuha lesz a bőr tőle.

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2020. március 13.

Már félig elhasználtam, és semleges érzésem volt vele kapcsolatban - nem tett csodát, de nem is szárított -, amikor este bekenés után reggelre piros viszkető és égető foltok jelentek meg az arcomon...

Dove Nourishing Secrets Relaxing Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Relaxing Ritual Tusfürdő
2020. február 23.

Nekem tetszik az erőteljes illata, nyugtató ezzel tusolni esténként. Viszont mint a legtöbb Dove tusfürdő, ez sem habzik eléggé, hiába használok belőle annyit, mint más tusfürdőkből...

Alterra Szemkörnyékápoló Krém Bio Szőlővel és Fehér Teával

Alterra Szemkörnyékápoló Krém Bio Szőlővel és Fehér Teával
2020. február 23.

Szimpatikusnak tűnt, de sajnos későn vettem észre az alkohol és parfümtartalmát... nekem is szárítja kicsit emiatt a szemkörnyékemet, pedig pont az ellenkezőjét várnám.

Idelyn Beliema Expert Intim Mosakodó

Idelyn Beliema Expert Intim Mosakodó
2020. január 1.

Felfázás miatt, fertőtlenítő hatása miatt választottam ezt, és nagyon jól tettem. Valószínűleg enyhébb lehetett, mert gyógyszer nélkül, a mosakodóval sikerült leküzdeni. 1-2 alkalom után a viszketés jelentősen enyhült, majd kb. 1 hét alatt más óvintézkedésekkel együtt teljesen elmúltak a tünetek. Kellemes illat, jól habzik és gyengéd. Csak ajánlani tudom, megelőzésre is.

Borza Organikus Levendulás Sheavajhab

Borza Organikus Levendulás Sheavajhab
2019. szeptember 20.

Nagyon jól hidratál, mivel ilyen szuper összetevői vannak, ajakápolásra is jó, de a sarkamra is használom esténként.