BitterSweet

Regisztráció dátuma: 2016. május 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. május 2.
Bőrprobléma: -

Burberry Her EDP

Burberry Her EDP
2021. április 4.

Nem kedvelem. Középszerű, irtó szintetikus, fejfájdítóan édes. Karácsonyra kaptam (oh, bárcsak leszokna róla a család, hogy meglepi illatokkal próbálkoznak), így egy próbát mindenképp illett neki adni. Nem ismertem a hátterét, így nem kerestem benne a BR vonalat, de egyértelműen fel-fel sejlett vmi hasonlatosság. De szerintem itt ez inkább hátrány, mert olyan..... Olcsó érzésem lett tőle. Miért akarja boldog boldogtalan lemásolni a Baccarat Rouge-t? Csak azért kap két csillagot, mert tényleg tartós.

Masaki Matsushima Fluo

Masaki Matsushima Fluo
2021. január 9.

Gaz vagy sem, en ugyan szeretem ezt a parfumot. Mindig gondban vagyok, hogy mit fujjak nyaron magamra, szeretem az eroteljesen gyumolcsos illatokat, de eddig mindegyikkel volt vmi bajom a Sine Die-on kívül (mondjuk a Sine Die-al meg az a bajom,h nem beszerezhető haha). Az Escadak edesek és tularazottak ahhoz kepest, hogy 1 ora utan elillannak mintha sose lettek volna. A Paraiba egesz jol indul,de aztan besavanyodik. De ez.....ledus, fincsi gyumolcsok, csupamokakacagas. Kedves kis konnyed illat, istenbizony az egyik legjobb amit mostanaban illatoltam. Tartossaga nem tul jo, de hat az araba siman belefer az ujrafujkalas akar tobbszor is naponta.

Masaki Matsushima Snowing Rose

Masaki Matsushima Snowing Rose
2021. január 9.

Meglepően kellemes kis illat. Teljesen egyetèrtek az előttem szólókkal, hideg, tiszta rózsa illat. Inkább komfortos, tisztasàgillatkènt írnám le semmint virágosnak. A téli hideg egyértelműen jól áll neki, szépen muzsikál a bőrömön. Tartóssága rajtam kb3 óra, utána nagyon bőrközelivè vàlik, a leszáradása is finom,elegáns szappanillat. Kedvelem:)

Profumum Roma Acqua E Zucchero

Profumum Roma Acqua E Zucchero
2018. szeptember 20.

Mar sokszor megallallapitottam, hogy a cukros, szirupos illatok nem nekem valoak, es ugy 99,99 %ban nem is kiserletezek mar veluk, most megis kivetelt tettem, tudja a csuda, hogy miert. Naszoval pillanatnyi elmezavaromban joooo nagyot fujtam magamra, fo.galmamsincsmitremelve. Eredmeny: egy jo kis migren, tudjatok,abbol a boraszto fajtabol....

Csaaaak cukor. Semmi mas. Kristalycukorba martott vattacukor, mikozben a gumicukor felhobol porcukor szital. Najo, meg egy kis kokuszcukor is felsejlik itt-ott. :)

Betty Barclay Pretty Butterfly

Betty Barclay Pretty Butterfly
2018. szeptember 11.

Meg kell, hogy mondjam, egész kellemes csalódás. Nem voltak nagy elvárásaim vele kapcsolatban, idáig egyetlen Betty Barclay illatnak sem sikerült belopnia magát a szívembe. De rácáfolt :-)

Rajtam felfújáskor erősen aquás, mellékzöngében jönnek a finom lédús gyümölcsök. Szerencsére a citrom rajtam nem érződik. Aztán 2-3perc után összeáll az illat, és az marad is végig. Nagy meglepetést, örvénylően változó illatok okozta katarzist nem fog okozni, de ez a kategóriájától nem is várható el szerintem.

Tényleg meglepően kellemes, friss, gyümis kis illatocska, amolyan rohangálós fajta, komfortos, jó kedvet csináló, nyárra biztosan be fogom szerezni.

Ahhoz képest, hogy edt, 4 órája fújtam a kezemre, azóta mostam már párszor kezet, de halványan még érzem.....hm....nem rossz

Dolce & Gabbana Rose The One

Dolce & Gabbana Rose The One
2018. szeptember 11.

Nagyon szerettem volna szeretni. Imádom a rózsás illatokat. De sajnos nem lettünk barátok. Közepes tartósság, szintetikus rózsa illat :-( sajnálom......

s.Oliver Original Women EDT

s.Oliver Original Women EDT
2018. szeptember 11.

Update: elmult a varázs. Elengedtem. De a csodás közös múltunk miatt jár a 4 csillag.

Azzal kell kezdenem, hogy az egyik legnagyobb kedvencem. Sok parfümöm van, de ehhez muszáj visszatérnem mindig. Sokszor elhatároztam már, hogy ha elfogy, nem veszem újra, mert bármennyire is szeretem, nem tartozik a túl tarós kategóriába. Persze edt, tehát csodát ne várjunk tőle. De az elhatározásom mindannyiszor kudarcba fulladt. Eredmény: 2 parfümmel térek haza (mert enélkül nem élet az élet). Szerencsére rajtam nem lesz citrusos, csak kellemesen lágy púderes illat. Körülölel, mintha csak nekem találták volna ki. Istenem, de jó lenne ha tartósabb lenne.....

Tesori D'oriente White Musk

Tesori D'oriente White Musk
2018. szeptember 11.

Update: lepontozom, mar nem birom magamon.

Ez kéremszépen egy csoda :-) Nyári komfortillatot keresgéltem, mert ebben a 43fokban nehezen tűrök meg magamon bármit is, ilyenkor a legfinomabb parfümjeim se hoznak lázba. Egy MostLéptemKiAZuhanyzóból illatot kerestem, és jelentem: megtaláltam. Finom, tiszta, jóleső szappan illat, körülleng, nem tolakszik, nem bánt. Az ára meg nevetségesen olcsó! Bátran ajánlom megvételre, szerintem kötelező darab

Zoologist Hummingbird

Zoologist Hummingbird
2018. szeptember 11.

Ha most azt mondanák, hogy válasszak egyetlen illatot, és életem végéig azt az egyet használhatom csak, biztos, hogy rá esne a választásom. Tökéletes. Szavak sincsenek rá, hogy mennyire.

A fejillataival kellett pár nap, hogy megbarátkozzam, mert az én ízlésemnek a kifújáskor kirobbanó virágáradat egy kicsit sok. Cseresznyét sajnos nem érzem egyáltalán, pedig nagyon kíváncsi lettem volna rá. És bár a mézet a szívillathoz írja, rajtam kifújástól, azonnal érezhető. Marad is kb 30-40percig ez a mézes orgona illat. Aztán teljesen észrevétlenül, percre percre puhul az illat, jön a lonc, amit én személy szerint imádok, és az ylang-ylanggal karöltve egy hihetetlenül szelíd illattá alakul, ami körülvesz, mint egy csodálatos aura. Nem tudom, hogy a borostyán,a moha, vagy a fás alap ad-e a virágoknak ilyen gyönyörű mélysêget, de tényleg fantasztikus. Itt állnak sorra a csodás, méregdrága parfümjeim, és kb 3 hete csak ezt fújom. Az én drága Férjem, aki szerint a Boss Bottled jó télen-nyáron, ősszel-tavasszal, tárgyalásra és kirándulásra, minektöbb, akitől eddig a : "nem rossz", és az "ez nem olyan szörnyű, mint a múltkori" voltak parfüm téren a bókok netovábbjai, azt mondta a Hummingbirdre, hogy: "ennek olyan az illata, mint a lényednek"

Azé' leesett az állam. De én is így érzem. Megtaláltam benne magamat. Imádom <3

Isana Caribbean Passion Folyékony Szappan

Isana Caribbean Passion Folyékony Szappan
2018. augusztus 10.

Imadom az illatat. Az őszibarack-maracuja kombó mindenben nagy kedvencem, ezert jol betankoltam belole itthonra, leven limitalt.......

Amugy atlag szappan, sok izgalmat nem varhatunk tole: habzik, tisztit, megsatöbbi.....kavet sajnos nem foz reggel :))))'