Biu

Regisztráció dátuma: 2011. november 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. november 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2020. augusztus 28.

Szintén tesztelésre kaptam a krémet, nappali arckrémnek kiváló hamar rá lehet sminkelni kellemes érzés a bőrön és szépen hidratál is.

Pupa Vamp! Szempillaspirál

Pupa Vamp! Szempillaspirál
2019. december 16.

Neszeszerben vettem meg akciosan, es azt lell mondanom, nagyon meggyozott, babas, mupilla szeru pillakat csinal, nem izlestelen modon, nagyon szepen, es azt veszem eszre (bar ezt sok spiralnal eszre vettem mar) hogy nem a megbontas utan a legjobb, inkabb kozepidoszakban. Tartos is nem pereg, megszerettem, akciok alkalmaval lecsapok ra.

ColourPop Mar Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop Mar Pressed Powder Shadow Palette
2019. május 31.

Ez a paletta maga a nyár. Napcsókolta meleg színek, a kék Í(vagy zöld ki hogy hívja) szinte világít, ezt a palettát még a kevésbé bevállalósok is szeretni fogják, mert akár teljesen letisztult sminkeket is lehet vele készíteni,

ColourPop Lit Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop Lit Pressed Powder Shadow Palette
2019. május 31.

A WET párjaként került hozzám, nekem ez az ultimate karácsony paletta, akkor csak ehhez nyúltam szinte, kaptam is érte a sok dicséretet, mivel nagyon látványos, ámbár nem túl hivalkodó sminket lehet vele varázsolni. Ajánlani nem ajánlom feltétlen, akik a nude vonalon mozognak, és csak úgy sminkelgetnek, nem valószínű, hogy kihasználják majd, de aki szeret ki-ki tekinteni a komfort zónájából, azoknak mindenképp ajánlom.

ColourPop Wet Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop Wet Pressed Powder Shadow Palette
2019. április 10.

Nagyon kis kompakt, már a csomagolása is megvett, de a színek is nagyon jók benne, hiánypótló a piacon ilyen kicsi, de extra paletta. Vannak benne neutrális színek is, de nagyon feldob egy bármilyen sminket ha csak egy kék árnyalatot is használunk belőle. Ár-érték arányban kiváló, nem egy must have paletta de az olyan színőrülteknek mint én, nagyon jó vásár.

Huda Beauty Desert Dusk Palette

Huda Beauty Desert Dusk Palette
2018. augusztus 15.

Szerelmes vagyok ebbe a palettába, nagyon krémes, jól pigmentált szép színek vannak benne, a mattok is kellemes állagúak, és a két duochorme nagy kedvenc. Még a csillámos is szépen feltapad (fix+-os ecsettel főleg).

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2018. május 18.

Könnyed illatmentes jó állagú kis booster, csupa jó összetevővel. Nyáron főleg radírozás után nagyon jól hidratálja bőröm, télen magában kevés lesz úgy gondolom, de arckrém alá-mellé akkor is jó lesz.

Sleek Face Form Blush Pirosító

Sleek Face Form Blush Pirosító
2016. október 21.

A Rose gold nars orgasm hasonmás van meg, szeretem de nem nyúlok sokszor hozzá nem kiemelkedő de jól tejesítő darab

Salvador Dalí Laguna EDT

Salvador Dalí Laguna EDT
2016. augusztus 2.

Még egész kisgyerek koromban (olyn 12-4 éves lehettem) kaptam meg tollparfüm formájában és már akkor nagyon bejött, emlékszem mennyit szagolgattam. Nem tudtam igazán, hogy így tíz év távlatából is tetszeni fog-e...de nagyon tetszik. Tartós, különleges illat, lágy aurát von körém, és nem egy tucat illat, borzasztóan bejön, most egy kis üvegcsém van belőle, de betankolok, ha elfogy.

eBay Brush Egg

eBay Brush Egg
2016. július 6.

Nagyon megkönnyíti az életem azt kell, hogy mondjam, ennyi pénzért pedig ajándék.