biusjj

Regisztráció dátuma: 2012. július 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

H&M Santalum EDP

H&M Santalum EDP
2019. november 8.

Azt kell mondjam, hogy WOW!!
Olivier Pescheux a parfümőre az illatnak és őszintén szólva valami eszméletlen! Nagyon finom, krémes, szantálos illat. Nekem picit hasonlít a JHG Sunny Side Up illatára, csak kókusz nélkül, valamint érzem benne az ISO E supert. Tartóssága kimagasló, ami azt jelenti h bőrön nekem több, mint 12 óra volt!!! Kabátomon napokig és még a hajamon másnap is érzem. Egyszerűen ez egy hihetetlen jó illat, nagyon olcsón, és Én oda meg vissza vagyok tőle, szóval rögtön 3 üveggel vettem.

Calvin Klein Obsession Night for Woman EDP

Calvin Klein Obsession Night for Woman EDP
2019. április 26.

Végre végre az enyém! A secret obsessionnél leírtam, hogy 2010 óta keresem. Látatlanul nem szerettem volna megvenni, így el is maradt. Aztán tegnap a Rossmannba vitt az utam és ott volt ő is a secret obsession mellett! Hoztam haza. Hát én először azt hittem, hogy ha ez az Obsessionnek a night változata, akkor valami eszméletlen erős, intenzív illatra kell számítani. Nos ez nem így van. Egy nagyon könnyed, kellemes, citrusos, édeskés illat. Főleg tavaszi, nyári illatnak mondanám. Hihetetlenül kellemes,csajos. Rajtam egyáltalán nem férfias, inkább friss, üde! Nem volt olyan illatom, amit szívesen fújtam volna most a jó időben, de ez nagyon telitalálat lett! Imádom! Most ez a kedvencem konkrétan. A tartóssággal nincs baj, bőrön valami 8 órát fent volt. Az orrom gyorsan hozzá is szokott, de mindenki más érezte. Ma is ezt fújtam magamra. Igazán hűsítő. Szuper illat. Örülök hogy ennyi év várakozás után mégis az enyém lett. Megérte!

Calvin Klein Secret Obsession

Calvin Klein Secret Obsession
2019. április 26.

2010-ben találkoztam először az anyaillattal, még külföldön. Akkor vettem is rögtön 2 üveggel. Sajnos idővel rá kellett jönnöm, hogy nem illünk össze, így tovább adtam őket. Akkor ki szerettem volna próbálni ezt és a night változatot is. Sajnos sehol sem találtam, már akkor sem. Látatlanul meg nem akartam megvenni, mivel a sima Obsession sem egy egyszerű illat. Szóval tegnap bementem a Rossmannba, és bizony ott csücsült a polcon ez a csoda, valami 6000 Ft-ért. Volt teszter is. Szóval azóta az enyém... Nekem kifejezetten tetszik. Nem olyan őrülten erős, tolakodó és tartós, mint a sima Obsession. Lényegesen lágyabb, van benne valami ami iszonyat tetszik. Valami szúrós illatjegy. Kell hozzá a hűvös idő, az biztos, de legalább már meg van az őszi illatom. Amúgy elsőre felfújva rettentően erős, pár perc múlva púderes, konkrétan néni illatom lesz, és utána kezdődik az ami nekem annyira de annyira tetszik! Tartóssága 5 óra kb bőrön, nekem. Mivel nehéz már ráakadni, nagyon örülök, hogy majdnem 10 év után végre az enyém lehet!

Ajmal Hatkora Wood

Ajmal Hatkora Wood
2019. március 12.

Jajjj a legfinomabb illat a világon, annyira egyedi és különleges! Friss, zöld, fás jegyek, viszont rajtam egyáltalán nem férfias. Uniszex illat. 1000 közül is felismerném, hihetetlenül tartós, a kabátomon több mint 1 hétig fent volt, és kísért mindenhová! Nem erőszakos, füstös vagy kirívó illat. Nagyon kifinomult, rajtam nőies. Számomra hoz egyfajta luxus érzést, ha ezt viselem. Imádom. A neroli oldalán férfinek írják, viszont a fragrantican uniszex. Én Szegeden találkoztam vele, egy kis parfümériában, ahol Ajmal és Al Haramain illatok vannak. Sose fújtam volna magamra, papíron teljesen más. De szerencsére felkerült bőrre, azóta igaz szerelem. Igazi niche számomra. Összegezve : hihetetlenül tartós, intenzív illat, 1000 közül is felismerném, nagyon egyedi. Kellemes, rajtam jól működik nőies és egyedi. Friss, fás mégis fűszeres. Minden évszakban el tudom képzelni. Az üveg baromi nagy és nehéz,de nem kell táskába dobni ugyanis annyira tartós, hogy nem igényel frissítést. Érdemes kipróbálni, főleg azoknak akik szeretik a különleges illatokat.

Al Haramain Najm Gold

Al Haramain Najm Gold
2019. február 24.

Jajjj ez valami CSODA!! Mintha valami csokis, pralinés, vaníliás édesség bombát kennék magamra! Hihetetlenül tartós, és a hatósugara is nagyon nagy. Erős illat, de nem tolakodó. Nagyon édes, de mégis nőies. Egyedi számomra, még ilyen típusú illat vonalban nem találtam ehhez hasonlót.
Nagyon el lett találva, számomra az igazi! Az üvege gyönyörű, viszont iszonyat nehéz! Nagyon nehéz... De szép. Mivel olaj és nagyon intenzív, ezért nem kell hordani magunkkal. Vele is szegeden találkoztam először, de azt hiszem állandó vendég leszek ott. Mivel kb sehol nincsenek arab illatok, és sehol sem lehet megvenni, vagy megillatolni őket, ezért számomra ez a kis "ékszerdoboz" üzlet nagy öröm!

Al Haramain Forever

Al Haramain Forever
2019. február 24.

Jajj de finom! Édes, kellemes nőies illat, ami nagyon sokáig megmarad! Tökéletes a táskába dobni, és mivel nagyon intenzív, ezért újabban ezt használom, minden más parfümmel szemben. Imádom! Szegeden nyílt egy parfüméria ahol Al Haramain és Ajmal illatok vannak, ott találkoztam vele, és jött is haza, más illatokkal együtt!

La Roche-Posay Effaclar K(+) Bőrkiegyenlítő Arckrém Zsíros, Mitesszeres Bőrre

La Roche-Posay Effaclar K(+) Bőrkiegyenlítő Arckrém Zsíros, Mitesszeres Bőrre
2018. november 23.

Mintát próbáltam, most megvettem a teljes kiszerelést. 40 ml 3680 Ft volt akciósan. Matt marad tőle az amúgy extrémen zsíros bőröm. Tudok rá sminkelni, és tartós is marad. Kellemes érzés, gyorsan felszívódik. Hosszútávon remélem beválik, majd írok update-et.

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. november 23.

3 árnyalat van még belőle a 117 groundbreaker, a 130 self starter és a 65 seductress. Imádom őket, mert hihetetlen tartósak. Szépen fednek, nem áll össze napközben. Picit tényleg ragad, de engem annyira nem zavar. Evést ivást bírja, nem kell sűrűn igazgatni. Ez egy eléggé megbízható kis termék. Szeretem,megéri.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2018. november 23.

Régebben vettem, de valahogy sosem használtam. Most viszont a napokban a kezembe került és rá kellett jönnöm, hogy imádom! A szemem alá teszem az alapozó fölé. Gyönyörűen mutat és tartós! Tegnap megvettem a 00 ivott árnyalatot. Nagyon világos, majdnem fehér. Nagyon tetszik, kontúrozáshoz használom, az amúgy is nagyon világos bőrömre. Nekem bevált, biztosan újra fogom venni. A kiszerelés nagyon tetszik, könnyen használható, jól fed. Gyorsan fogy, de viszonylag sűrűn látom, hogy akciós. Megéri az árát.

Isana Young Tisztító Tapasz

Isana Young Tisztító Tapasz
2018. november 7.

Nekem kiszedett mindent, ez volt múlt héten pénteken. Azóta folyamatosan hámlik az orrom és környéke, illetve apró pattanások jönnek ki folyamatosan. Ahol a tapasz érte a bőröm. Többet nem veszem újra, mert szörnyű ami azóta lett a bőrömmel....