bivienn

Regisztráció dátuma: 2015. november 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. november 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Avon Hidratáló Gélkrém Arcra Uborkával és Zöld Teával

Avon Hidratáló Gélkrém Arcra Uborkával és Zöld Teával
2016. március 7.

Rendkívül megörültem, mikor megláttam a katalógusban ezt a krémet. A nutra sajnos kicsit drága a pénztárcámnak, így hát megrendeltem ezt. Nem bánom azóta sem. Az arcbőröm faggyútermelését tökéletesen szabályozza, miközben frissít is. Az illata pedig nagyon finom. Én is újra fogom rendelni. :)

Balea Frozen Breeze Tusfürdő

Balea Frozen Breeze Tusfürdő
2016. február 12.

Hivatalosan a kedvenc tusfürdőm lett. Nemrég akadtam rá a DM-ben, csak próbaként vásároltam meg. Gondoltam, tesztelem, valóban olyan jó-e, mint ahogyan mondják. És kiderült, hogy igen. Az illata annyira málnás, hogy kedvem lenne megenni. A tenyérbe nyomva a színe a milka krémjére emlékeztet. Az illat és a látvány egyszerre csodálatos, nagyon krémes. :)

Isana Med Kézfertőtlenítő Aloe Verával

Isana Med Kézfertőtlenítő Aloe Verával
2016. február 5.

Travel size méretű kis kézfertőtlenítő gél. Már-már érzem, ahogy megöli a baktériumokat a kezeimen. Olyan apró, hogy akár a zsebemben is elférne, ennek ellenére viszont sokáig elég, hiszen nem kell sokat nyomni a tenyérre. Egy nagyon pici adag bőven fertőtlenít, tisztít és nem szárít úgy, mint az eddig kipróbáltak.
Biztos vagyok benne, hogy amint kifogy, visszamegyek a rossmanba egy újabb darabért. Már most imádom. És ebben a piszkos világban szükség is van rá.

Avon Naturals Sárgabarack és Shea Kifésülő Spray Száraz Töredezett Hajra

Avon Naturals Sárgabarack és Shea Kifésülő Spray Száraz Töredezett Hajra
2016. január 26.

Lehet, hogy az új fésű, lehet, hogy a tegnapi pakolás eredménye, de könnyebb volt kifésülnöm a hajamat. Nem kellett "tépnem". És az illata is mesés. :)
Az új design pedig sokkal jobb, mint a régebbi! ^^

Avon Naturals Eper Testradír

Avon Naturals Eper Testradír
2016. január 26.

Kifejezetten tetszetős termék. Eddig egy vaníliás darabot használtam a termékcsaládból, ami remekül teljesített, de sajnos élete végéhez ért körülbelül két hete. Éppen ezért kerestem egy másikat. Az illata a kedvencem: az epres fagyiéra emlékeztet. Aprók ugyan a szemcsék, de ettől még elvégzi a feladatát és nem hagy az arcon hámsejteket. Az arcbőröm a használatát követően puha és sima lett.

Avon Advance Techniques BB Absolute Perfection Intenzív Hajpakolás

Avon Advance Techniques BB Absolute Perfection Intenzív Hajpakolás
2016. január 25.

A hajpakolások best ofja! A samponnal együtt csodát művelnek. Sokkal fényesebb lett a hajam, tapintásra is klasszisokkal puhább. Ráadásul azért plusz pont jár, hogy a legfőbb problámámat megoldotta: már nem kell kitépnem az összes hajszálamat, sokkal könnyebb kifésülni.

Avon Advance Techniques BB Absolute Perfection Sampon

Avon Advance Techniques BB Absolute Perfection Sampon
2016. január 25.

Eddig ugyan csak egyszer használtam, de már teljesen meg vagyok vele elégedve. Az illata teljesen korrekt: nem harsány, de azért lehet érezni. Könnyű leöblíteni, ápol illetve gazdagon táplál, és már vizesen is sokkal selymesebbnek érzem tőle a hajam.

Az külön jó benne, hogy a januári katalógusban nem volt vészes ára, így már a 400 ml-es változathoz is megfizethető áron lehet(ett) hozzájutni.

Avon Planet Spa Revitalising Retreat Hámlasztó Arcmaszk

Avon Planet Spa Revitalising Retreat Hámlasztó Arcmaszk
2016. január 25.

Képen nagyobbnak tűnt, viszont első blikkre aprónak mondanám. Esetleg valamikor újrarendelem, addig viszont felváltva használom majd az új, epres radírommal együtt.

Kíváló hatást fejt ki igen rövid idő alatt is. Körülbelül öt percig hagytam az arcomra kenve - nagyon kevés is elég belőle -, majd vízzel alaposan lemostam. Az összes elhalt hámsejtet levitte. Praktikus, mert amíg a rendes radírt folyamatosan masszírozni kell a bőrön, addig ezt csak hagytam és közben mást is csinálhattam. Főleg zsíros bőrre ajánlom, mert utána nem csak puha, de matt is lett az arcom.
5/5

Avon Nail Art Design Körömmatrica

Avon Nail Art Design Körömmatrica
2016. január 22.

Én is csak egy hármast adok neki amiatt, hogy hamar lejön. Szép, esztétikus, csak nem tapad elég jól.

Inecto Naturals Coconut Hand & Nail Cream

Inecto Naturals Coconut Hand & Nail Cream
2015. december 30.

Egy nyereményjáték részeként találkoztam vele, de sajnos nem lett az enyém. De később megláttam a rossmannban és megvettem. Az egyik legjobb kézkrémem a sok tucat közül. Az illata a legjobb az egészben, és persze az, hogy olyan puhává varázsolja a bőrt. :)