black_cico

Regisztráció dátuma: 2012. március 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Miss Sporty Pump Up Mascara Booster

Miss Sporty Pump Up Mascara Booster
2020. november 11.

nagyon szerettem, régen többször újravettem.. minden tekintetben megfelelő kis cájg volt, most viszont vagy vmit elrontottak a formulán, vagy a Rossmannba az összes eleve bevolt száradva, talán nem vitték nagyon és régóta ott rohadtak, mert amit hazahoztam kb 70%-ig be van száradva, sajnos elég gyengén szuperál..

L'Oreal Paris Voluminous Lash Paradise Szempillaspirál

L'Oreal Paris Voluminous Lash Paradise Szempillaspirál
2020. november 11.

másfél hónap után behal a cucc.. Glamour napokon vettem (szerencsére, amúgy az infarktus kerülgetne), az elején gyönyörű pillákat csinált.. dús, fekete, hosszú és nem is kenődött, jól bírta.. na kb 2 hétre rá elkezdett sűrűsödni, beszáradni.. mostanra alig tudok valamit ki erőltetni belőle, h fogjon, potyog le ahogy kenem, irritálja már a szemem is.. a hab a tortán a mai nap volt, konkrétan ilyen eső féle pára szitálásos idő volt, esernyőt is tartottam a fejem fölé mégis leázott a csodaspirál, pandabumszlikkal mentem be a boltba és póklábakká merevedtek a pilláim, ilyen még életemben SOHA egyetlen párszázforintos spirállal SEM fordult elő, de egy közel 5ezer forintossal igen! ezt is megértük..

RdeL Young 100% Mega-Volume Szempillaspirál

RdeL Young 100% Mega-Volume Szempillaspirál
2020. október 10.

eddig a Maybelline falsies lash liftet használtam, 2x vettem újra, mert az vmi gigantikus szempillákat varázsol, azonban hamar beszárad és drága, így úgy döntöttem behúzom a tutit és előrántok vmi olcsó és jót a régi szép időkből, ott volt a tarsolyba az Essence I love extreme és a Miss Sporty lila narancs flakonos vmi boosterje is.. de megláttam az újraéled Rival me cuccokat és eszembe ötlött, h régen ez egy egész jó cucc volt.. így megvettem, habár sztem kb 400 ft-al mintha megemelték volna az árát.. viszont rohadt nagy csalódás lett, én azért mondhatni ritkán fogok ki rossz spirált, mert úgy állnak a szemeim, h nem hajlamosak kenődni, nem érzékeny, és hosszúak a pilláim, így nehéz elrontanom, maximum a hűha és wow fokozatok különböznek.. nos, ez katasztrófa lett, ahogy felkúszott az ára úgy esett a színvonal :(
a szájmaszk párájától minimál gőzt kap, rendes rátetoválja a szempillámat a szemöldököm alá, egyáltalán nem dúsít, max hosszabbít, szétválaszt, de ilyen cupákokba amitől ilyen vasvilláid lesznek, 2 esélyt adtam neki, de rakás.. tartoztam az ördögnek cirka ezressel :D

Lovely 3D Gel Shine Top Coat

Lovely 3D Gel Shine Top Coat
2017. szeptember 20.

ez a legjobb gél fedőlakk a világon!

Rdel Young Crazy Matt'n'lasting Szájfény

Rdel Young Crazy Matt'n'lasting Szájfény
2017. szeptember 20.

csak szólok, hogy a héten akciós a Rossmannba, nem mintha az 550ft-os eredeti árával drágának számítana :) de így 400ért jól be lehet tárazni belőle, mert érdemes is!
2 árnyalat tulajdonosa vagyok az egyiket pár hete vettem.. őszies bordót kerestem, a flakonba annak tűnt, azonban a "xoxo" nevű árnyalat egy nagyon élénk, vibráló piros a legjavából és nem a narancsos verzióból hál' Istennek, mert abból már volt egy Maybellinem, hanem igazi francia piros, gyönyörűség főleg az unikornisos highlighteremmel 😄 na a másikat most az akcióban ragadtam meg ő pedig a "trendsetter" árnyalat, vhogy nála is átvert a flakon hisz én naívan azt hittem, h a Lovely kedvenc mattom helyett tökéletes alternatíva lesz, mert h az épp most fogyott el.. na de ezt benéztem, ugyanis felkenve egy sötét nude bordós-barnás színt kapok, ami egyébként igazán őszies és szép, az a tipikus hétköznapra és buliba is okés kategória amit amúgy lájkolok :)
előnyök: felvitele egy álom.. egyenletes, egyszerű, egy rétegben is tökéletes, de lehet rétegezni is, ajak kontúr nélkül is szép végeredmény, hamar szárad pont úgy ahogy kell.. tartós, de könnyen eltávolítható (pl sminklemosó nedves kendővel), remek színválaszték a nude-tól az élénkig, a hétköznapitól az extrémig (huhh van egy élénk lila is, de arról lebeszéltek, de sztem megfogom még venni 😍), olcsó és minőséget hoz! és matt a javából, de tudni kell jól használni, kis kézügyesség nem árt, mert vehetsz eredeti Kylie vagy Hudabeauty-t is, mind "rossz" ha nem tudod használni, persze ezzel nem azt mondom, h nem léteznek tényleg rossz folyékony matt rúzsok..
hátrányok: nem tapasztaltam negatívumot, az egyetlen amit feltudok hozni, h nehéz télleg eltalálni a színt, mert a flakonba is más, az aplikátoron is más és a szádon is, főleg ha megszáradt még sötétül

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2017. szeptember 20.

nem egy drága cucc alapból sem, de 399ft-os kiárusításba tényleg nem lehetett otthagyni.. főleg, h igazi matt imádó/gyűjtő vagyok :)
430-as árnyalat utolsó darabjára csaptam le, nagyon sötét bordó szín, mattnak matt, de nem eléggé, nos ebből kifolyólag nemis szárít, de vhogy mégsem lett favorit..
előnyök: szép szín, tartós, könnyen javítható
hátrányok: kicsit foltos, rétegezni és építgetni kell, h tömör legyen az összkép, de vhogy mégsem hűha finish, nem eléggé matt, inkább lágy szaténos, sok másik sima rúzsom is ilyen ami nem mattnak lett gyártva, ezis zsíros nekem igaz csak enyhén, ami a legrosszabb az a felvitele a szájszéleknél.. nagyon durván tud kenődni, maszatolódni amitől aztán az egész sminkünk paródiába fordul és inkább a Pennywisera hajazunk 😅 én ilyenkor sos-be visszatörölgettem, javítgattam alapozóval, korrektorral, egy másik cuccnak az aplikátorával mire sikerült télleg szép eredményt elérni, minimum egy ajak kontúr cerka kell hozzá..

Essence Matt Matt Matt Szájfény

Essence Matt Matt Matt Szájfény
2017. szeptember 20.

én szeretem az Essence márkát, de ez vmi katasztrófa.. én nemtom miért erőltetik, mert a szortiment cserénél sem vonták ki a forgalomból, hanem csak pár árnyalatot cseréltek ki..
a gyűjteményemből ez sem maradhatott ki, akartam egy világos nude színt és a "la vie est belle" árnyalat a flakonból szépnek tűnt, azonban felkenve ilyen hulla színű plasztik cicás mű Barbie hatás köszön vissza, még nem túl kreol bőr mellett is, de nem is ez a legnagyobb baj, hanem az, h köze nincs a matthoz..
előnyök: nem találok benne semmi szerethetőt
hátrányok: hab állagú, zsíros (!), nem szárad meg, kenődik, ahogy kened már foltos, ahogy összeér a szád lekopik, elég egy ivás vagy fél óra csak úgy simán és eltűnik az egész, cefet rossz minőségű.. az Essence szégyen terméke, pedig 850ért adja, holott a Lovely vagy a RdeL Young 5-600ért ennél milliószor jobbat árul.

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2017. szeptember 20.

a nyár egyik meghatározó darabja volt a gyűjteményemből ami nagy szó, mert annyi szájra való kenceficém van, h egyre kb 1 hónapban egyszer kerül sor 😂 de ezt el is használtam szóval ez is egy nagy szó nálam.. ennek oka, hogy egy most igencsak trendi (04-es) közepes színmélységű, nude mályvásbarna árnyalatot fogtam ki ami remekül passzolt a fekete hajamhoz és kb minden ruhámhoz :)
előnyök: jó színválaszték, sok nude-os árnyalat, brutál tartós
hátrányok: na igen.. abból azért akad, pl nehéz felvinni, sokat kell vele babrálni, eleve csak ajakápolóra tudom rákenni különben kezelhetetlen, túl hamar szárad, építgetni nem igen ajánlatos, javítani is képtelenség szóval macerás..

Maybelline Color Sensational Creamy Matte Lip Color

Maybelline Color Sensational Creamy Matte Lip Color
2017. szeptember 20.

matt ajak kencéim egyik abszolút kedvence 😍 a 940 Rose Rush árnyalat, minőség kívül belül.. közepes színmélységű, nem világos és nem sötét, nude-rózsaszín gyönyörűség, használtam nappal is, munkába is rengetegszer egy sima szempilla spirállal, de bulikba füstös sminkekhez is mindig remek volt, imádom na!
előnyök: könnyű felvitel, tartósság, könnyen eltávolítható, szép finish, könnyen javítható
hátrány: nem tudok ilyenről :)

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2017. szeptember 20.

év elején kattantam rá a matt történetre.. azóta lelkesen gyűjtögetem a különböző márkákat, színeket rúzsokba/folyékony verziókba..
ebből is van egy, nem igazán tetszik a színválaszték, nekem a legvilágosabb van meg ami a pultban általában balról az első (most a száma nem jut eszembe 🤣) a világos nude tartományba tartozik, az én számon kicsit narancsos beütése lesz, nem a kedvencem, de nem rossz..
előnye: könnyen felvihető, tartós, szépen kopik
hátránya: kicsit foltos az összkép, elég száraz a rúzs, ha kicsit "bőrkés" a szád, akkor azokat durván kifogja emelni, sőt még tovább szárít