blackberry

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Demeter Holy Water

Demeter Holy Water
2020. július 28.

Amikor tűző napról bemész a templomba és megcsap a márvány hűvössége, némi tömjén és fehér virág illatával fűszerezve.

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2020. június 9.

Pirosodásra hajlamos a bőröm, ezzel a CC krémmel szép egyenletes lesz a színe. Én rakok rá egy kis púdert is a matt hatás miatt, nekem így tökéletes a végeredmény.

Tigi Bed Head Motor Mouth Dúsító Krém

Tigi Bed Head Motor Mouth Dúsító Krém
2020. június 5.

Nagyon jó! Vékony szálú a hajam, ezért hamar lelapul. Ezzel a krémmel sokkal magasabbra tudom beszárítani a hajam. Szép fényt is ad.
A két hajmosás közti időt nekem lerövidíti, de ezért nem vonok le pontot.

Tigi Bed Head Dumb Blonde Kondicionáló

Tigi Bed Head Dumb Blonde Kondicionáló
2020. május 18.

Az én hajam konkrétan sprőd lett tőle és összecsomòsodott. Nem is értem mert az urban antidotes re-covery és resurrection termékcsaládot imádja a hajam.

H&M T-Shirt EDT

H&M T-Shirt EDT
2020. április 28.

Nagyon szeretem, amolyan farmer, fehér pólós tisztaságillat. Hétköznapokra tökéletes. Sajnos, most fogyott el az egész üveg és már nem látom a webshopon. Esetleg ha valaki megválna tőle, szívesen megvenném.

Lovely 3D Gel Shine Top Coat

Lovely 3D Gel Shine Top Coat
2019. szeptember 30.

Eddigi legjobb fedőlakk amit próbáltam. Az ára nagyon baráti ezért a teljesítményért. 4-5 napig simán bírja a strapát lepattogzás nélkül.

Tigi Bed Head Control Freak Serum

Tigi Bed Head Control Freak Serum
2019. szeptember 18.

Sokkal rendezettebb tőle a hajam, nem szállnak a kis szálak mindenfelé. Ezentúl a hajápolási rutinom alapdarabja. :)

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Kondicionáló

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Kondicionáló
2019. augusztus 27.

Vékonyszálú, szőkített hajamra tökéletesen bevált. Fényes és sokkal egészségesebb kinézetű lett tőle a hajam. Samponjával együtt használom. Szárítás után a száraz hajvégekre is érdemes egy keveset felvinni.

Masaki Matsushima Shiro

Masaki Matsushima Shiro
2019. augusztus 27.

Imádom a pamutvirág illatát, ebben a parfümben jól érződik. Tisztaságillat mániásként ez a nekem való parfüm. A tartóssága nem világbajnok, többször frissíteni szükséges, de sebaj, így is tökéletes.

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon
2019. augusztus 27.

Vékonyszálú, szőkített hajamra tökéletesen bevált. Fényes és sokkal egészségesebb kinézetű lett tőle a hajam. Balzsammal együtt használom.