blackprincesss

Regisztráció dátuma: 2017. október 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Naturals Teafa és Uborka Arcmaszk

Avon Naturals Teafa és Uborka Arcmaszk
2019. január 6.

Nem jó de nem is rossz. Vasárnap délutánonként szoktam használni, jól kikapcsol, de nagy hatást nem érek el vele. Elhasználom azt, ami van, de nem hiszem hogy újraveszem.

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2018. július 9.

Nagyon nagyon nagy kedvenc lett! Iszonyú tartós, és szerencsére a szín is tökéletesen passzol. Az egész napot kibírja, még így nyáron is. Nem maszatolódik el napközben (igaz, mondjuk én fixálom egy átlátszó géllel).

p2 Volume Gloss Körömlakk

p2 Volume Gloss Körömlakk
2018. június 21.

Imádom! Tényleg gél lakk hatása van a körmön. Az ára is kedvező és nagyon tartós. Nálam fedőlakk nélkül kibír egy hetet hajmosással együtt

p2 Color Victim Körömlakk

p2 Color Victim Körömlakk
2018. június 21.

Sajnálom, hogy már nem találom a boltokban, mert nagyon jó minőségű, egyetlen baja az, hogy gyorsan kopik, igaz, én nem használok hozzá fedőlakkot. Egy rétegben is gyönyőrűen fed, hát még kettőben! Gyorsan szárad és nagyon szépen csillog

Bourjois Volume Glamour Ultra Curl Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Ultra Curl Szempillaspirál
2018. június 21.

Még féláron vettem a Joy napokon, így megérte. Szépen göndőrít és hosszabít, viszont nem szinezi be egy kicsit feketére a pilláimat, amit azért szeretek egy spirálban. Egy nyári napot is kibír úgy, hogy nem kell napközben megigazítanom, és nem potyog le napközben.

Rimmel Brow This Way Eyebrow Gel

Rimmel Brow This Way Eyebrow Gel
2018. május 20.

Az elején teljesen meg voltam elégedve vele. Megfelelő mennyiségű terméket vitt fel és nem mozdult el a szemöldököm. Na igen, ez a csoda is csak 2 napig tartott, utána alig lehetett használni. Semennyi terméket sem vett fel a kefe, a szemöldökömben csomókban állt a festék, és nem tartotta meg a szálakat.

Nivea Pure Effect Clean Deeper Daily Wash Scrub

Nivea Pure Effect Clean Deeper Daily Wash Scrub
2018. május 20.

Mindennapos használatra tökéletes. Nagyon jó illata van, és miután lekezeltem vele az arcom magyon frissnek és tisztának érzem. :)

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. május 20.

Így olvasva a pozítív véleményeket, kicsit furcsának érzem azt, hogy bekem nem vált be. Nagyon ragad, alig akar megszáradni. Sokkal olcsóbb rúzsokat próbáltam amik ennél fényévekkel jobbak voltak. Csak azért kap 2 csillagok, mert szép színei vannak.

Balea Hajhab Göndör Hajra

Balea Hajhab Göndör Hajra
2018. április 5.

Nagyon rossz: erősen szárította, és korpás is lett tőle a hajam. Szerencsére nem kellet forintokat kiadni érte.

Garnier Fructis Grow Strong Balzsam Gyenge, Töredezésre Hajlamos Hajra

Garnier Fructis Grow Strong Balzsam Gyenge, Töredezésre Hajlamos Hajra
2018. április 5.

Ugyanaz a véleményem, mint a samponjáról, bár balzsamot inkább azért használok, hogy könnyeben ki tudjam fésülni a hajam hajmosás után, és ez ahhoz nem volt rossz.