blackspot

Regisztráció dátuma: 2014. november 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Vanília-Kardamom Tusfürdő

Alverde Vanília-Kardamom Tusfürdő
2016. június 23.

Szeretjük. A párom és én is. Jó az illata, és szebbek az összetevői a drogériás barátainál.

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott
2016. június 23.

Én szeretem, SK szappannal felváltva használom (mikor milyen kedvem van :) ). A barátomnak is vettünk azóta, szereti Ő is.
Jó, és frissítő az illata, szebbek az összetevői a legtöbb drogériás tusfürdőnél.

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém
2016. június 22.

Még tavaly, vagy tavaly előtt vásároltam, kb. 2 használat után a barátnőmnek ajándékoztam, mert nem bírtam elviselni a szagát magamon. Különösebb hatásáról éppen ezért nem tudok beszámolni. :/

Purity Vision Rózsavíz

Purity Vision Rózsavíz
2016. június 16.

Bár nem olcsó rózsavízről van szó, minőségben veri az általam eddig próbáltakat.

Balea Ureás Lábápoló Krém

Balea Ureás Lábápoló Krém
2016. május 27.

Ennek is a rendszeres használat a titka (mondjuk heti 2-3 alkalom), úgy egészen hatásos!

dr. Organic Bioactive Haircare Hajkondicionáló Bio Olívával

dr. Organic Bioactive Haircare Hajkondicionáló Bio Olívával
2016. május 27.

Egypár éve a Tesco-ban akadt a kezembe, még pedig leértékelve, 500 Ft-ért. Kipróbáltam, én azóta sem találtam ennél jobbat a natúr balzsamok közt! Jó az illata, az állaga, széppé, könnyebben kezelhetővé teszi a hajam, és nem nehezíti el.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint
2016. május 10.

Háromféle eos-t birtoklok, ezt a mentást, dinnyést és maracujást. A mentásnak tényleg éreztem az ápoló hatását (kár, hogy a 35 fokban elolvadt.. :( megpróbáltam újra megszilárdítani, de az íze rettenetes lett, olyan műédes..) a másikaknak nemigazán. A dizájnt értékelem, de szerintem nagyobb a felhajtás körülötte, mint kellene. Én jobbra számítottam.

Astor Lacque DeLuxe Körömlakk

Astor Lacque DeLuxe Körömlakk
2016. május 10.

Az Astor lakkjai a kedvenceim, drogériás vonalon!

Balea Professional Repair Anti-Spliss Serum

Balea Professional Repair Anti-Spliss Serum
2016. május 9.

Nem csodaszer, szebbnek mutatja a hajam végét egy ideig. Viszont legalább sokáig elég. :)

Rimmel 60 Seconds Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Körömlakk
2016. május 9.

Egy rétegben is szépen fed, jól terül, nem lesz csíkos, jó az ecset, és még tartós is! :)