BlackTulip

Regisztráció dátuma: 2019. május 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. május 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation
2019. május 11.

Szerintem nem túl jó a fedése, világos a bőröm, nem igazán találok megfelelő színt sem.
Nem a legrosszabb , amit használtam, féláron vettem, de számomra így se ér meg ennyit , elhasználom majd a nyáron, persze csak ha tudom, mivel másnapra csúnyán kipattogott tőle homlokom. True match sokkal jobb.

Nivea Gyengéden Ápoló Micellás Arctisztító

Nivea Gyengéden Ápoló Micellás Arctisztító
2019. május 10.

Egész jól leszedi alapozót, de rúzs és szempillaspirál eltávolítására alkalmatlan, "koptatja", de hosszú percekkel eltöltött dörzsölgetés után is a zuhanyzásnál látszik, hogy lett volna még mit eltávolítani. Egy pozitívum, hogy szokásos garnieres " ragacsot" nem hagyja maga után.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2019. május 10.

Kedves szempillaspirál ez számomra, többet elhasználtam már, azt, hogy mire képes, előttem már páran leírták, szóval nem részletezem.
Néha elcsábulok, hogy kipróbálok másikat is, de végül mindig visszatérek ehhez, szóval állandó készleten (:

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2019. május 10.

Jó nagy adag , fenék alá érő hajamnak csak ez a kiszerelés jöhet szóba.
Olcsó , kellemes az illata, puha, lágy lesz a hajam tőle, már nem is kísérletezek mással.
Hajvégre felkenve 5-10 perc és alapos öblítés. imádom!

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2019. május 10.

Annyira ragacsos lesz tőle az arcom, hogy rohanok megmosni, nem szeretem, fél üveggel kidobtam, nekem inkább a nivea...

L'Oreal Paris Brow Artist Plumper

L'Oreal Paris Brow Artist Plumper
2019. május 10.

Színezett van meg nekem, nagyon szeretem, sokáig elég, de mindig beraktározok belőle, tipikus "mi lesz ha véletlen megszüntetik " pánikkal jár együtt a használata. L'OREAL PARIS BROW ARTIST PLUMPER --t mindenkinek ! (:

L'Oreal Paris Paradise Extatic Brow Pomade

L'Oreal Paris Paradise Extatic Brow Pomade

Kedvenc!

- nincs vöröses árnyalata
- gyönyörűen pigmentált
- könnyű vele dolgozni
- való igaz beszárad, de szélén lehúzom a felesleget és már jó is, már van vagy egy éves az enyém és még mindig használható, fele biztos megvan, szinte
mindennap használom
- kiegészítem a L'oréal Brow Artist Plumper termékkel , szépen fixálja a szálakat a "feltöltés" után

Maybelline Face Studio Master Fix Setting + Perfecting Loose Powder

Maybelline Face Studio Master Fix Setting + Perfecting Loose Powder
2019. május 10.

Célnak teljesen megfelel , egész nap egyben tartja sminkem, amióta használom, alapozó nem ül bele ráncokba, színtelen.
Akciós napokon (50%) viszonylag jó áron hozzá is lehet jutni.

MakeUp Revolution Ultra Contour Palette

MakeUp Revolution Ultra Contour Palette
2019. május 10.

A színekkel nincs bajom , tudnám szeretni, de sajnos ahova felteszem, másnapra konkrétan, ugyanabban a csíkban gyulladt pattanások keletkeznek , illetve hámlani kezd a bőröm. Többször tettem próbát, hogy hátha valami mást nem bír a bőröm, de sajnos biztos , hogy ő a a hibás , ezért számomra használhatatlan. Csak a színek miatt 3 csillag , illetve, mert ennyien szeretitek.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2019. május 10.

Jól fed, szerettem, többet elhasználtam, de nagyon hamar fogy , és legtöbbször félig levált kis pamacs a végén.
Ár -értek arányban catrice jobban megéri.