blairwaldorf

Regisztráció dátuma: 2015. június 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Mario Badescu Facial Spray with Aloe, Cucumber and Green Tea

Mario Badescu Facial Spray with Aloe, Cucumber and Green Tea
2022. július 25.

Kellemes, frissítő arcpermet. Szeretem használni a nyári nagy melegben, mindig a táskámban van, amikor tudom, hogy sokat kell rohangálnom a városban. Egy csillagot azért vonok le, mivel helyben nem tudom megvenni.

Maybelline The Colossal Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Szempillaspirál
2022. július 25.

Nem kopik le a nap végére sem, intenzív színt biztosít. Ível, dúsít, hosszabbít.
Egy csillagot levonok az ára miatt és egy csillagot azért, mert állatkísérleteket végeznek.

Alfaparf Keratin Therapy Keratin- és Kollagénfeltöltő Fluid

Alfaparf Keratin Therapy Keratin- és Kollagénfeltöltő Fluid
2022. július 25.

Itthon végeztem el az Alfaparf keratinos kezelését (mélytisztító sampon + folyékony keratin + maszk + keratinspray). Egyszerűen megmentette a hajam életét. A maszk és a spray rendszeres használatával fél éven át tart a szép, gubancmentes, sima eredmény. Korábban hajmosás után mindig muszáj voltam vagy egyenesíteni, vagy göndöríteni a hajam, hogy valahogy kinézzek, de most egy hajszárítás, és kész vagyok. Nem szögegyenes, de sima, csillogó frizurát kapok, egyszerűbb lett a reggeli/esti készülődés (és az életem). :)

Alfaparf Lisse Design Keratin Refill Spray

Alfaparf Lisse Design Keratin Refill Spray

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Rehydrating Mask

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Rehydrating Mask

Ariana Grande Sweet Like Candy

Ariana Grande Sweet Like Candy
2022. július 25.

Szerintem a legédesebb illat az összes Ariana-parfüm közül. Ismételni tudom az előttem szólókat, és megerősítem azt az álláspontot, hogy nem (csak) tinilányoknak való illat. 30 leszek ősszel, eddig csak dicsérték a parfümöt rajtam. Édes, de nem ragacsosan édes. Nagyon kellemes, szerintem tartós illat (három fújás reggel).

Catrice Aqua Ink Ajakceruza

Catrice Aqua Ink Ajakceruza
2021. szeptember 12.

Két árnyalatot is kipróbáltam már, élénk színek, tartósan, akár egész nap fent maradnak. (De a reggelit és az ebédet tuti túléli! :D )
Szerintem picit drága és kicsi a színválaszték. Minimális rizikó: egyszer előfordult olyan velem, hogy webshopból rendeltem, és szárazan érkezett a termék, nem tudtam használni.
Remélem, egyszer bővítik az árnyalatokat további színekkel! Szeretem használni. :)

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2021. szeptember 12.

Évek óta tudtam, hogy ezt a terméket egyszer ki fogom próbálni. Tegnap el is jött a nagy nap.
Előzmény: 3 hónappal ezelőtt volt utoljára festve a hajam fodrász által. Már lenövésem is volt, színe is fakult már, egy kuponozás során beszereztem egy L'Oreal Casting Creme Gloss braun (400) árnyalatú hajfestéket. Eredmény: FEKETE! Sokk!
Lapult a fiókomban betárazva egy Colour b4, azonnal elolvastam a használati utasítást, és már neki is kezdtem a procedúrának.
Szerintem nem volt bonyolult a folyamat, a szaga se volt borzasztó, sőt, én ezt jobban is viseltem, mint bármelyik ammóniás hajfestéknek a szagát.
Már az 1 óra hatóidő lejárta előtt láttam a nedves hajamon, hogy jön vissza a korábbi hajszínem. A hatóidő lejárta előtti 5 percben a hajszárítómat is bevetettem, mert kicsit fázott a fejem. Öblítést bőven végeztem, mindegyik lépés után megvolt a 10 perc.
Utána balzsamoztam is.
Törlés, szárítás, boldogság. Sikerült! :)
Tudom, hogy nem ígéri a termék, de esküszöm most még JOBB ÁLLAGÚ IS LETT A HAJAM! Kevésbé szárazak a hajvégeim, és gyönyörűen csillog.
Ui.: a folyadék állagú termékkel csináltam.

Bourjois Volume Glamour Ultra Black Edition Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Ultra Black Edition Szempillaspirál
2020. november 7.

Nekem ez sajnos nem "ultra black", három-négy réteget is simán elbír a szempillám, és még akkor sem látok olyan hatást, mint egy negyedennyibe kerülő szempillaspirál használata után. Ár-érték arányban nagyon nem megfelelő.

Oriflame Oncolour Big Lash Szempilladúsító Spirál

Oriflame Oncolour Big Lash Szempilladúsító Spirál
2020. november 7.

Akciósan rendeltem az Oriflame katalógusból. Számomra sajnos kritikán aluli a teljesítménye. Rengeteg festéket vesz fel, összeragasztja a pillákat, egy kifogyott spirállal percekig fésülöm utána, hogy valamennyire szétálljanak a festett szempillák. Sokkal több időt vesz így igénybe a sminkelés. A színe szép fekete, csak ezért nem a minimum csillagot kapja. Nem venném újra.