Blakely

Regisztráció dátuma: 2012. december 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2016. augusztus 8.

Mivel ilyen hatalmas a Batiste mánia, én sem maradhattam ki és óriási csalódás volt. Próbáltam az Orginált és a rózsaszínt és nagy csalódás volt. Most viszont kaptam ezt és ez egy csoda. A hajam valami elképesztő után. Mikor ráfújom a hajamra nagyon fehér lesz, de utána nem látszik. Szóval szerelem.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2016. július 24.

A rózsaszínt már 3x vettem újra, a kéket 2x, gondoltam kipróbálom ezt is. Az olajossága miatt nem használom arcra, csak szemsmink eltávolításra, ott nagyon jól működik, egy icipicit csípi a szemem, de simán kibírható. Eddig szemre a sima Garnier kétfázisú sminklemosót használtam, azt is nagyon imádom, de ez talán jobban megéri mert majdnem kétszer akkora kiszerelés viszont árban majdnem ugyan ott vannak :)

Nivea Creme Care Arctisztító Krém

Nivea Creme Care Arctisztító Krém
2016. július 13.

Először kicsit fura volt, hogy nem habzik, mint egy normál arctisztító,de nagyon megszerettem :) Használat után nagyon puha lesz a bőröm, eddig pattanásokat se okozott ami nagyon jó.

Avon Naturals Rózsa Arcfrissítő Víz

Avon Naturals Rózsa Arcfrissítő Víz
2016. július 13.

Akciósan vettem talán 300Ft körül volt. Én tonik helyett használom és abszolút bevált.

L'Oreal So Couture Super Liner Szemhéjtus

L'Oreal So Couture Super Liner Szemhéjtus
2016. május 14.

Update: Megnéztem mikor vettem és 2015.augusztus 27.-én írtam véleményt tehát ez előtt vehettem és nálam még mindig működik :) pedig az már nem tegnap volt :) Most vettem újra Joy kuponnal :) még mindig IMÁDOM!

Nagyon sokat gondolkodtam rajta hogy megvegyem-e, míg végül akciósan lecsaptam rá. Tudni kell, hogy nagyon béna tusvonal húzó vagyok, próbáltam tégelyeset,mindenfélét de nagyon béna voltam. Azért is féltem ettől is. De ez valami csoda :D magamhoz képest olyan gyönyörű tusvonalat tudok húzni vele hogy hihetetlen :D

The Body Shop Málna Tusfürdő Gél

The Body Shop Málna Tusfürdő Gél
2016. március 12.

Leárazva vettem, nemtudom nekem nem az igazi, az illata sem jön be annyira mint ott megszagolva. Elhasználom de felejtős.

The Body Shop Áfonyás Testvaj

The Body Shop Áfonyás Testvaj
2016. március 12.

Ez volt a második TBS testvajam, az első a cukormázas alma volt, azt hittem azt az illatot nem lehet túlszárnyalni :D Imádom. Gyermekkori kedvenc gyümölcsös cukorkámnak volt egy az egyben ilyen illata :D

Alverde Zell Aktiv Szérum Kék Hibiszkusszal

Alverde Zell Aktiv Szérum Kék Hibiszkusszal
2016. február 3.

Még októberben vettem, akkor sem voltam túlzottan oda tőle, mint ahogy a legtöbben itt, használat után muszáj volt egy másik krémet is felkennem, hogy ne húzódjon tőle a bőröm. Aztán most hétfőn elővettem, megpróbálom még egyszer, hátha...bár ne tettem volna tegnap reggelre az államon egy akkora pattanás jött elő, ma reggelre pedig a homlokomon is, akkorák mint egy ötforintos :( mástól sajna nem lehet mert ezt az egy "új" terméket használtam 2 napja :( szóval nekem nem vált be.

Balea Frozen Breeze Tusfürdő

Balea Frozen Breeze Tusfürdő
2016. február 2.

Ez az egyik legnagyobb kedvencem a Baleás tusfürdők közül, amióta csak felfedeztem ezt használom, már vagy 4x újravettem :D nem bírom megunni.

The Body Shop Glazed Apple Testvaj

The Body Shop Glazed Apple Testvaj
2016. február 2.

Ez az első TBS testvajam és imádom, az illata annyira szuper.Most jártam először TBS üzletbe, sajnos nálunk nincs így mikor Pesten jártam muszáj volt bemennem, egyből kettőt is beszereztem,és nagy a szerelem. Imádom.Bár nem használom gyakran,mert nem akarom, hogy elfogyjon :( :D és nem tudom mikor megyek legközelebb..