Blame

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Tonymoly Petite Bunny Gloss Bar

Tonymoly Petite Bunny Gloss Bar
2017. január 18.

Bevallom a csomagolás csábított el. :D Annyira aranyos, hogy nem tudtam ellenállni. :) Nekem a kettes csillámos van meg. Na jó a hidratálásban tényleg nem világ első, bár én úgy szoktam, hogy előtte sima natúr balzsamot (jelenleg bebe színtelen száraz ajkakra való balzsamot vagy neutrogena ajakbalzsamot) és egy pár perc elteltével arra megy rá a kis csillámos nyuszó. :D Így nagyon jó kis párosítás. Szolidan és kedvesen csillog. :) Igaz-igaz nem egy csodaszer, de én megadnám az 5 pontot. :)

Tom Tailor College Sport Women

Tom Tailor College Sport Women
2017. január 18.

Idén karácsonyra kaptam a páromtól. Fincsi és egyben elég tömény is az illata, ami elég jó, hiszen így a tartósságára sem lehet panasz. Ilyen téli hideg időkben nagyon jól jön valami ami kirángatja az embert a hétköznapokból. Szeretem. :)

Bomb Cosmetics Jeges Vanília Bőrradír

Bomb Cosmetics Jeges Vanília Bőrradír
2017. január 18.

Eddig két alkalommal próbáltam még csak. Olyan mintha vaníliás fagyival kenegettem volna magam. :) Viszont úgy érzem, hogy még picit barátkoznunk kell egymással... Majd még updatelek. ;) Addig is 4 pont, mivel tényleg élmény volt és gazdaságos is, mert kevés kell belőle.

Oriflame Very Me Alapozószivacs

Oriflame Very Me Alapozószivacs
2014. május 17.

Nagyon sokáig "koptattam" ezeket a szivacsokat. Nagyon jól el lehet vele oszlatni az alapozót. Kellemes a használata. :) Valamint az ára is nagyon kedvező.

Avon Perceive Soleil EDP

Avon Perceive Soleil EDP
2014. május 17.

Szerintem teljesen olyan az illata mint amilyen a katalógusban is volt. Szóval nekem abszolút nem volt csalódás. Ezt az illatot vártam és ezt is kaptam. Tartósnak is elég tartós és árban is jó volt. Nyári, hétköznapi viseletre szerintem tökéletes választás!

Isana Alpenglück Tusfürdő

Isana Alpenglück Tusfürdő
2014. május 17.

Bevallom engem a csomagolás fogott meg benne először. (Milyen meglepő. XD) Azután megszaglásztam és úgy döntöttem, hogy bizony velem fog jönni. ^^ Az illata finom, visszafogott, ami néha már annyira, hogy szinte alig érzem zuhanyzáskor is. Ettől függetlenül nincs baj vele, nem szárít, jól habzik és az ára is nagyon kedvező, a csomagolása pedig aranyos. ^^ Egy próbát megért, de nem hiszem, hogy újra venném.

Nivea Hidratáló Tusfürdő

Nivea Hidratáló Tusfürdő
2014. május 17.

Mikor megláttam a boltba és megszagoltam... nem is volt kérdéses, hogy ezt veszem meg, hiszen ugyanaz a klasszikus és összetéveszthetetlen illat csapta meg az orromat, mintha csak egy tégelyes niveát szaglásznék. Nagyon incsi-fincsi krémes tusfürdő. :3 Ami valóban egy hiány termék volt már, ebből a termékcsaládból.

Alverde 2-fázisú Hidratáló Hajkúra Spray

Alverde 2-fázisú Hidratáló Hajkúra Spray
2014. április 17.

Rendszeres használat után kicsit tényleg zsírosítja a hajat, szépen fokozatosan... úgyhogy vagy csak időnként használom, vagy pedig azt amit pöttyenet is javasolt, hogy a kezemmel viszem fel a hajamra. Na majd meglátjuk... de abban már most biztos vagyok, hogy nem fogom megsiratni ha egyszer elfogy.

Signal White Now Gold Fogkrém

Signal White Now Gold Fogkrém
2014. április 17.

Olyan két hete használom én is, de eddig olyan közepes kategória, nem hiszem, hogy újra fogom venni. Ízre finom, de a fogfehérítő hatását sajnos még nem nagyon tapasztaltam. Viszont nem tudom hogyan, de nálam semmit sem fogott be kékre... lehet velem van a baj. :D

Avon Irresistibly Sexy Ajakceruza

Avon Irresistibly Sexy Ajakceruza
2014. április 17.

A sensual pink árnyalat van meg. Szeretem a rózsaszín rúzsokat ezért ez a szín is eléggé felkeltette az érdeklődésemet a katalógusban, úgyhogy tettem vele egy próbát. Nagyon szép, visszafogott, hétköznapi viseletre is simán jó. Szépen fed és viszonylag egyenletesen is kopik. Szerintem jó vétel volt. :)