blankasara

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Ultra Last Instant Colour Ajakrúzs

Essence Ultra Last Instant Colour Ajakrúzs
2018. április 5.

Imádtam az Essence Long lasting On the catwalk rúzsomat és egy ideje kétségbeesetten keresem az üzletekben, de sehol nem találok már. Ehelyett kerestem alternatívát, de színben sajnos épp csak megközelíti az Ultra last 16-os számúja. Egy fokkal nehezebb kezelni (tükör nélkül nem merem felrakni, a kedvencemet mertem), nem szárít, olcsó, de nem tartós, pedig étkezésnél egyébként sem várnám el tőle, viszont minden különösebb külső hatás nélkül is lekopik egy órán belül.
(Ugyanitt, ha valaki tud valahol On the catwalk lelőhelyet, jelezze kérem!)

Syoss Platina Control Sampon Zsíros, Korpás Hajra

Syoss Platina Control Sampon Zsíros, Korpás Hajra
2018. április 5.

Neeem! Ha eddig nem volt komoly gondom a korpával, most már van és ha eddig kihúztam 3 napig két mosás között, most már nem. Nekem sajnos nagyon nem vált be.

Essence Matt Touch Pirosító

Essence Matt Touch Pirosító
2018. március 16.

Ár-érték arányban szerintem tökéletes. Tartós, szépen pigmentált, könnyű kezelni, nem porol és sokáig elég.

Schauma Mirror Gloss 24H Tükörfény Olaj

Schauma Mirror Gloss 24H Tükörfény Olaj
2018. február 24.

Egy újsághoz kaptam. Életem első hajolaja, így nincs összehasonlítási alapom, de eddig abszolút pozitív csalódás. Nagyon finom, selymes és jó illatú a hajam, nem száll és szép fénye lett. Remélem nem nehezíti majd el és zsírosítja gyorsabban.

Catrice Kaviar Gauche Körömlakk

Catrice Kaviar Gauche Körömlakk
2018. február 24.

Kiárusításkor vettem egy gyönyörű világos barnás nude árnyalatot. Szokásos módon 2 napot bír ki körülbelül hibátlanul és 4 nap után már le kell mosni, annyira lepattog. A színe, gyors száradása, könnyű felkenése és jó szívem miatt kap egy négyest.

Dove Winter Care Tusfürdő 2014

Dove Winter Care Tusfürdő 2014
2018. február 10.

Rég vettem Dove tusfürdőt, de már a polcról levéve is megragadott az illata, hát még a bőrömön. Szokásos módon testes, sűrű, gazdagon ápoló. Igazi krémtusfürdő, igazi tél illattal. Gyors zuhanyhoz és hosszú forró fürdőhöz is tökéletes.

Max Factor Masterpiece Transform Szempillaspirál

Max Factor Masterpiece Transform Szempillaspirál
2018. január 19.

Először megijedtem, amikor megláttam a vékony keféjét, mert a bumszli-kefék valahogy mindig előnyt élveznek nálam - biztos tudat alatt azt gondolom a zömökebb darabokról, hogy jobban is dúsítanak. Ennek ellenére a mostanában ért sok negatív szempillaspirál tapasztalat után azt kell mondjam, hogy talán sosem volt még ilyen jó spirálom. Gyönyörű, dús, ívelt, valóban fekete pillákat csinál és először se nem póklábas, se nem csomósodik, se nem pereg még 8-9 óra után sem. Bár nem olcsó, de minden forintját megérte.

Trend It Up Arcpirosító

Trend It Up Arcpirosító
2018. január 19.

Ilyen árkategóriában kerestem szép pirosítót, ami látszik is (= nem Essence) és nem is leszek tőle túlsminkelt Barbie baba (= nem Miss Sporty). A 030-as árnyalat jött velem haza, rózsaszínes-rozsdabarnás, nagyon különleges színű, pláne a fehér bőrömhöz. Gyönyörűen fed, tartós, nem porzik, jól pigmentált.

Balea White Gloss Testápoló

Balea White Gloss Testápoló
2018. január 19.

Nagyon kellemes állagú, gyorsan beszívódó testápoló, de nem elég testes télre. Az illata a Balea termékekhez képest visszafogottabb és egyáltalán nem is tartós. A tusfürdőjét nagyon szeretem és ajánlom.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2018. január 10.

Nagyon szomorú vagyok... Annyi pozitív véleményt olvastam itt, hogy muszáj volt nekem is kipróbálnom, de se nem dúsít, se nem hosszabbít - jóformán alig látszik az eredmény. Pereg, száraz az állaga és néhány órán belül pandamaci leszek tőle.