blankasara

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rival de Loop Holt-Tengeri Maszk

Rival de Loop Holt-Tengeri Maszk
2017. április 4.

Nem, nem, nem. Az ára jó, a felvitele könnyű, de iszonyatosan kiszárította a bőröm és apró pattanások jelentek meg másnap reggelre a hibátlan arcomon. Olcsó húsnak...

Yves Rocher Tisztító Sampon Csalánnal

Yves Rocher Tisztító Sampon Csalánnal
2017. március 17.

Vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Az illata számomra egyáltalán nem zavaró, éppen ellenkezőleg, instant friss illat, ami másnap reggelre már alig érezhető. Szerencsére egyelőre nem tapasztaltam korpásodást, az ára is barátinak mondható, a szárazságról viszont nem tudok nyilatkozni, mert balzsamozás nélkül nem mosok hajat. 4 hajmosáson vagyok túl, egyelőre sajnos egy nappal sem hosszabbította meg a két mosás közti időt, de elhasználom és bízom a javulásban.

Yves Rocher Plaisirs Nature Málna-Borsmenta Radírozó Hatású Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Málna-Borsmenta Radírozó Hatású Tusfürdő
2017. március 17.

Imádom a Yves Rocher málnás termékeit, most sem csalódtam benne. Nagyon finom az illata, jó az állaga, tökéletesen radíroz. Újravevős.

Catrice Glam & Doll Sculpt & Volume Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll Sculpt & Volume Szempillaspirál
2017. március 11.

Néha olyan vagyok, mint egy 5 éves kislány: ha szép a csomagolása, akkor nagyobb eséllyel jön haza velem. Ennek a spirálnak pedig nagyon szép, elegáns, ízig-vérig nőcis a külseje, ráadásul olcsó is volt a korábbi L'Oréal spiráljaimhoz képest. Nagy váltás ez egy 4000 Ft-os spirál után, de nagyon-nagyon megérte! Gyönyörű ívelt, mélyfekete pillákat csinál, könnyű felvinni, nem hullik és maszatolódik, simán bírja a reggeltől estig tartó gyűrődést. Csillagos ötös!

BeYu Körömlakk

BeYu Körömlakk
2017. március 5.

2016. május 29: Egy bomba 50-es nő véleményét adom tovább - az Édesanyámét. :) A 150-es Toffee Cream fantázianévre hallgató lakkot használja, megkockáztatom, hogy egy évtizede már. Szinte kivétel nélkül mindig ezt az árnyalatot viseli és nem véletlenül: már egy rétegben is szépen fed, és én is igazolom, hogy jó az ecsetével dolgozni. Mindig "lebukom", ha használok belőle, olyan jellegzetes és szép színe van. :) Csak ajánlani tudja/tudjuk.

2017. március 5: Beszereztem magamnak egy lilás árnyalatot, és olyan ritka különleges és szép színű, hogy most már Édesanyám lopja az én lakkom.

Neutrogena Intense Repair Body Lotion Sensitive

Neutrogena Intense Repair Body Lotion Sensitive
2017. március 5.

Pumpás kiszerelésben vettem meg, ár-mennyiség arányban nem a legolcsóbb, de egye fene a minősége miatt. Az illata semleges, a kiszerelése jó, gyorsan beszívódik, viszont nem mindig nyújtott elegendő ápolást a téli hidegben. Ha nem olyan vészes a bőrszárazság, akkor tökéletes.

Dove Repair Therapy Intense Repair Hajpakolás

Dove Repair Therapy Intense Repair Hajpakolás
2017. március 5.

2 percig volt a hajamon, mivel többre sajnos nem volt időm, de már ettől is selymes, puha, könnyen kezelhető lett és nem utolsó sorban finom illatú. Legközelebb több időre rajta hagyom, körülbelül újjá fog születni, ha ilyen rövid idő alatt is ilyen eredményt ért el. :)

Farmasi Botanics Aprócsalán Sampon

Farmasi Botanics Aprócsalán Sampon
2017. február 26.

Megörültem neki, hogy csupa természetes összetevős, gyorsan a kosaramban landolt. Nem tudom azt mondani, hogy jó, igazán azt sem, hogy rossz. Érezhetően tiszta, dús oroszlánsörényem lett, szó szerint hatalmas az egyébként is sűrű, de vékony szálú hajam. Hidratáltnak egyáltalán nem érzem és sajnos nem igazán húzza ki a két hajmosás közötti időt sem, így egy közepest kap.

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2017. február 19.

Sok szemöldökceruzát próbáltam már, körülbelül mindegyiket ebben az árkategóriában. A Date with Ash-ton fantázianevű árnyalat áll legközelebb az aranyszőke hajamhoz, icipicit sötétebb, mint az eredeti szemöldök színem, de pont tökéletes az összkép. Sokat látott szemöldök-guruként is meglepett, hogy milyen könnyű vele dolgozni, gyönyörűen ki lehet tölteni vele a hézagokat és 12 óra elteltével is ugyanúgy megvolt az ív, mint ahogy reggel felrajzoltam. Ha lehetne csillagos ötöst adni, egyértelműen azt kapna.

L'Occitane Cseresznyevirágos Kézkrém

L'Occitane Cseresznyevirágos Kézkrém
2017. február 13.

Osztom a többiek véleményét, nekem is abszolút szerelem kézkrém minden szempontból. Egyedül az árával nem vagyok megbékélve, de érdemes spórolni a márka termékeire.