blankasara

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Fit Me Matte + Poreless Powder

Maybelline Fit Me Matte + Poreless Powder
2018. január 9.

Nagyon jó kis púder! Olcsó (1300 Ft), gyönyörűen fed és mattít, nem csúszik el alatta az alapozó. Viszonylag sokáig bírja fényesedés nélkül és külön pozitívum, hogy akkor sem zsíros érzetet kelt, hanem egyfajta egészséges fényt ad.

Balea White Gloss Cremedusche

Balea White Gloss Cremedusche
2018. január 8.

Szokásos Balea minőség: finom, különleges illatú, jól habzik, de nem tartós a bőrön.

Zewa Classic Kéz- és Arc Törlőkendő

Zewa Classic Kéz- és Arc Törlőkendő
2018. január 8.

300 Ft-ért vettem, szóval az ára elég barátinak mondható. Egyáltalán nem hagy maga után ragacsos érzetet, tényleg tisztít és végre egy jól visszazárható csomagolás!

Barnängen Sensitive Testápoló

Barnängen Sensitive Testápoló
2017. december 26.

Szerencsére nagyon bevált. Olcsóbban vettem, mint az eredeti ára, amiért már mindenképp megérte. Kellemes illatú, gyorsan beszívódik, finom érzetet hagy maga után és jól is hidratál.

Labello Blackberry Shine Ajakápoló

Labello Blackberry Shine Ajakápoló
2017. december 26.

Szép színe van és a nevében vállalt ajakápoló hatása is jó, ami a Labelloknál tapasztalataim szerint nem mindig jellemző.

Fusswohl Lábspray

Fusswohl Lábspray
2017. december 26.

Nem lenne sok dolga velem, de a világon semmit sem használ.

RdeL Young Gel Look Nail Colour

RdeL Young Gel Look Nail Colour
2017. december 26.

Két szín van a gyűjteményemben, egy világos rózsaszín és egy mályvás. Olcsóak, szépek a színei, jól fednek, gyorsan száradnak, viszonylag jól bírják pattogzás nélkül is (2-3 nap), fényes a finisük.

Avon True Szemöldökceruza

Avon True Szemöldökceruza
2017. december 26.

Csillagos ötös! Olcsó, tökéletes a színe a hajamhoz, könnyű vele dolgozni, simán kibír 12 órát.

RdeL Young XXL Bronze Szemhéjfesték Paletta

RdeL Young XXL Bronze Szemhéjfesték Paletta
2017. november 26.

Mindösszesen 600 Ft-ért vettem a Rossmannban. Picit porzanak a világos árnyalatok, de a belső szemzugba tök jól funkcionálnak. A sötétebb árnyalatok szépen fednek, nem másznak el, tartósak, könnyű építeni őket. A csillogós árnyalatok is diszkrétek, elmennek a legegyszerűbb hétköznapokra is.

Isana Intensiv-Pflege Shampoo Honig & Vanille

Isana Intensiv-Pflege Shampoo Honig & Vanille
2017. november 26.

Lassan már annak is örülök egy samponnál, ha nem ront a helyzeten, nemhogy javítson... Valahogy mostanában nem találom sajnos az igazit, ezáltal elég sokat letesztelek, de legalább váltogatni is tudom őket mosásról mosásra. Ez nem húzta ki egy perccel sem a két mosás közti időt (3 nap), de legalább nem is kellett előbb mosni. Isteni finom az illata, jól habzik, olcsó, könnyen kifésülhető tőle a hajam.