blankasara

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2016. május 10.

Leginkább apróbb bőrhibák eltüntetésére használom, mivel az egész arcomra kenve hamar elkezd fényleni és zsíros érzetet kelt. Könnyű, kellemes, a bőröm puha lemosás után, de nem a legerősebb alapozó, amivel eddig találkoztam.

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém
2016. május 9.

Néhány nap alatt helyrehozta az egyébként T vonalban nagyon száraz bőröm. Jó sminkalap, szerintem finom illatú és gyorsan beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzést.

Yves Rocher Raspberry Tusfürdő

Yves Rocher Raspberry Tusfürdő
2016. május 9.

Évek óta a kedvenc tusfürdőm, az ugyanilyen illatú testápolóval kiegészítve. Nagyon tartós, ha este ápolom a bőröm, reggel erősebben, ha reggel ápolom, estére kevésbé, de még mindig érezhető az egész napos rohangálás után is a finom illat.

Yves Rocher Tündöklő Tekintet Golyós Szemkörnyékápoló

Yves Rocher Tündöklő Tekintet Golyós Szemkörnyékápoló
2016. május 9.

Az eladó hölgy kedvesen kimosolygott, amikor a magam 23 évével szemkörnyékápoló után kutattam az üzletben, de sose lehet elég korán elkezdeni. A valóban apró ráncaimon és a halvány szürkeségemen működik.

Lush Sex Bomb Fürdőgolyó

Lush Sex Bomb Fürdőgolyó
2016. május 9.

Imádom imádom imádom, mint szinte az összes Lush terméket (azért nem az összeset, mert még nem értem a tesztelésük végére, annyi imádnivaló dolguk van :) ). Barátom gyakran megmosolyog a fürdőgolyó mániám miatt, de ezt még ő is imádta. :)

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál
2016. május 9.

Mindig a minél nagyobb és dúsabb, annál jobb szempillák híve voltam, így rengeteg spirált kipróbáltam, hogy megleljem a tökéletest. Ebben a kis csodában találtam meg! :)

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2016. május 9.

A ricinus olaj kényelmetlen és ragacsos volt, így más alternatívát kerestem. Bevallom, jókat mosolyogtam magamon az elején, hogy "benyalom", hogy működhet és láss csodát: működik! 3 hete használom szempillán és szemöldökön is és bár az utóbbin erősebben, azért az előbbin is már szemmel látható az eredmény. :)

s-he Stylezone Szemöldökceruza

s-he Stylezone Szemöldökceruza
2016. május 9.

Expressz kellett egy szemöldök ceruza és ez volt az első ami szembejött a polcon. Körülbelül egy hete használom, ár-érték arányban szerintem tökéletes ceruza az aranyszőke hajamhoz. Tartós, a 3 napos reggeltől estig tartó kirándulásomat is tökéletesen állta. Ebben az árkategóriában csak ajánlani tudom! :)