blankasara

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Herzenswärme Cosy Dreams Kézkrém

Isana Herzenswärme Cosy Dreams Kézkrém
2017. november 24.

Mostanában rengeteg Isana terméket vásárolok, pedig mindig tartottam a saját márkás dolgoktól, de valahogy olyan bájos, ízléses, csajos a külsejük, hogy csak szép lehet a belsejük - gondolja az ember (jó a PR szakemberük :) ). Ezt első sorban a kedvesemnek vettem, akinek a lakásfelújítás kikezdte a szép bőrét és valami testesebb krém kellett a YR helyett. Nagyon jól bevált, finom az illata és már egy éjszaka után puhább a keze (a krémmel vastagon bekenés és kesztyűben alvás után).

Isana Herzenswärme Lovely Winter Folyékony Krémszappan

Isana Herzenswärme  Lovely Winter Folyékony Krémszappan
2017. november 24.

Áhh, milyen finom tél-illat! :) Az az igazi bekuckózós, pihe-puha takaróba bújós, meleg illat és szépen is tisztít! :)

Prokudent Med Extra Friss Szájvíz

Prokudent Med Extra Friss Szájvíz
2017. november 24.

Átlagos szájvíz, de ennyiért nem is vártam tőle többet. Pozitív, hogy nem "csípősen" frissít, viszont épp ezért kevésbé is tartós a hatása.

Catrice Absolute Eye Colour Mono Szemhéjpúder

Catrice Absolute Eye Colour Mono Szemhéjpúder
2017. november 11.

400 Ft-ért vettem kiárusításkor egy sötétbarnás-szürkés árnyalatot. Szeretem, szinte mindennap használom, kellemes nude-füstös szemet lehet vele készíteni. Könnyű kezelni, nem porzik, tartós, bár a nap végére kicsit elmászik. Összességben sajnálom, hogy megszűnt.

Essence Contouring Szemhéjpúder Szett

Essence Contouring Szemhéjpúder Szett
2017. november 11.

A 01-es duót vettem meg mindösszesen 300 Ft-ért. A pigmentáltsága, ahogyan előttem többen is írták, körülbelül nulla, de a sötétebb színnek adok egy 2-est, mert legalább minimálisan látszik és tartós.

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Deo Spray

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Deo Spray
2017. november 4.

Soha sem értettem igazán a 48 órás intervallumot, én, aki néha naponta kétszer is zuhanyzom. Reggeltől estig tökéletesen bírja, este is érzem a kellemes illatot.

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2017. november 2.

Biztosan visszatérek tartósságra vonatkozó update-tel, de már most pozitív, hogy szépen fed (Creaming of you árnyalat), nem csíkoz, könnyű kezelni, jó az ecsete és nagyon gyorsan megszárad.

Yves Rocher Málna-Borsmenta Testápolós

Yves Rocher Málna-Borsmenta Testápolós
2017. november 2.

Tipikus Yves Rocher illat, ami talán egy picit lehetne tartósabb, de nagyon kellemes. Gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzet utána, a hidratálása nekem épp megfelelő és sokáig elegendő, így az ára is baráti.

Adidas Fizzy Energy Testpermet

Adidas Fizzy Energy Testpermet
2017. november 2.

Olcsó, sok van benne, kellemes mindennapos szaladgálós használatra, de sajnos kritikán aluli a tartóssága.

Nivea Creme Smooth Krémtusfürdő

Nivea Creme Smooth Krémtusfürdő
2017. november 2.

10 %-os kuponnal 400 Ft volt. Nagyon szeretem a Niveát, amikor bizonytalan vagyok valamilyen márkával kapcsolatban, végül mindig mellette kötök ki. Most sem csalódtam! :)