blankasara

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. október 25.

Ez a rúzs alighanem a márka történetének a legnagyobb dobása... Bevallom nem tartom nagyra a Lovelyt, de ennyi pozitív véleményt olvasva nem bírtam otthagyni a polcon, ráadásul le is volt árazva a szett 1100 Ft-ra. A Sweety árnyalat jött haza velem, ami picit babásabb, mint amilyen színeket szoktam használni. Azt hittem amíg ki nem próbáltam, hogy kicsit túl van hájpolva ez a termék, de én sem tudok mást, csak szuperlativuszokban írni róla és a jövőben beszerezni egy sötétebb árnyalatot is. Szó szerint tökéletesen fenn maradt ebéd után is, nem hittem el a tükörbe nézve, hogy nincs rajta mit javítani. A ceruzával könnyű bánni, a rúzs sem szárít, nem is érzem, hogy rajtam lenne bármelyik. Imádom, legszívesebben ezer csillagot adnék rá.

Orsay L'or De Say No. 1.

Orsay L'or De Say No. 1.
2017. október 25.

Anyukám gondolatolvasó: hetek óta kerestem a tökéletes parfümöt, ami egyszerre nőcis és kislányos, friss és erős, elegáns, ugyanakkor hétköznapokon is viselhető. Pár napja kaptam tőle. Tényleg La vie est belle hangulatú (már-már megszállottja voltam annak az illatnak, amíg nem jött szembe minden második hölgyön), de véleményem szerint valahogy könnyedebb, édeskésebb és meglepő módon tartósabb is (16 óra után is éreztem, aztán megfürödtem) és nem utolsó sorban a LVEB töredék árán kapható.

Nivea Hair Milk Ápoló Kondicionáló Normál Hajra

Nivea Hair Milk Ápoló Kondicionáló Normál Hajra
2017. október 25.

Az első Nivea hajápoló termékem, de még sosem csalódtam a márkában, így nagy reményeket fűztem ehhez a kondicionálóhoz is. Kellemes Nivea illat és állag, szépen ápol, gyorsan beszívódott, könnyen kifésülhetővé vált, nem száll, jól kezelhető a hajam. Csodát nem tett, de egy négyest megérdemel.

MakeUp Revolution Pressed Powder

MakeUp Revolution Pressed Powder
2017. október 25.

Juj de menő a csomagolása! :) Mindösszesen 1100 Ft-ért vettem impulzusvásárlásként pár napja, mivel még egyáltalán nincs szükségem új púderre, de yolo, úgyis volt 10%-os kuponom és persze rögtön le kellett tesztelnem a reggeli sminkelésnél. Először megijedtem, hogy nagyon fehér, de szerencsére könnyen el tudtam dolgozni a saját szivacsával is. Tartósan mattít, jóval később kell korrigálnom, mint a korábbi púdereimet. A kiszerelése önmagában is ötöst érne számomra, de szerencsére a belsejéről is csak csupa jót tudok mondani.

p2 5-D Star Szempillaspirál

p2 5-D Star Szempillaspirál
2017. október 25.

Életem első terméke, ami a kukában landolt... Semmi eredmény nem látszik felvíve, mindösszesen feketébb, viszont se nem dúsít, se nem hosszabbít, de "legalább" lepereg fél órán belül és fura szilikonos állaga van.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. október 14.

A héten ez a második spirál amit vettem, az elsővel annyira nem működtünk együtt, hogy a kukában landolt. Be kell vallani, hogy ezek után nem volt nehéz nyernie a Maybelline-nek, de egyébként is nagyon jó. Ébenfekete sűrű, hosszú pillák, könnyű kezelni a spirált, tartós a festék, nem pereg, a leszedése is könnyen megy.

Rimmel Lasting Finish Primer

Rimmel Lasting Finish Primer
2017. október 10.

Október 3: Életem első primerje, így nincs viszonyítási alapom. A bőröm sajnos könnyen átfénylik és viszonylag hamar zsírosodik, így van (lenne) dolga. 500 Ft-ért vettem, ennyiért mindenképp megérte, mert tartósabb a sminkem és valahogy egészségesebb, frissebb a bőröm, de 2-3 óra elteltével már le kell mattítanom, így ebből a szempontból nem az igazi számomra. Remélem, hogy nem okoz majd pattanásokat, így egyelőre kap egy közepest.

Update, október 10: Egy hete használom és szerencsére nem rontott a bőröm állapotán (kopkopkop), így kap egy négyest.

Isana Young Sweet Treats Masken

Isana Young Sweet Treats Masken
2017. október 10.

Ma szereztem be 200 Ft-ért a Mamutban. Nagyon finom, bár valószínűleg sokaknak mű illata van, de én sosem növök fel és imádom ezeket a vattacukor felhős illatokat. A málnásat használtam először, a kókusz várat még magára. Egy kis tasak két alkalomra elég, szépen beszívta a bőröm (bár jóval tovább hagytam rajta, mint 15 perc) és puhábbnak érzem. Szerintem ár-érték arányban oké, de nem szabad tőle többet várni egy finom illat és valószínűleg rövid távú hidratálásnál.

Essence Studio Nails All in One Complete Care

Essence Studio Nails All in One Complete Care
2017. október 10.

Olyan "egynek elmegy"-es fedőlakk, ami nem igazán hosszabbítja meg a színes lakk tartósságát, de legalább nem is szedi föl, vagy töri be száradás után az alapot. Ár-érték arányban szerintem oké, gyorsan szárad és szép fényt ad.

Astor Perfect Stay Fabulous Lipstick

Astor Perfect Stay Fabulous Lipstick
2017. szeptember 26.

A 301-es For fun lilás-bordós árnyalat jött haza velem mindösszesen 1000 Ft-ért. Gyönyörű színe van, könnyen kenhető, nem csúszik túl, alapvetően tartós és meglepően jól kopik evésnél is. Lehet, hogy visszamegyek délután még egyért a Mechwart ligethez.