blankasara

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Trend It Up Velvet Sense Ajakrúzs Ceruza

Trend It Up Velvet Sense Ajakrúzs Ceruza
2017. szeptember 23.

Mindösszesen 600 Ft-ért vettem meg a 040-es árnyalatot. Picit pinkes - picit bordós, pont amilyen színre vágytam. Könnyű használni, tükör nélkül is simán és veszély nélkül kenhető, a végeredmény szép matt. Viszonylag tartós, 2-3 órát elvan. A kajálást nem bírja, de egy zsepivel le szoktam törölni evés előtt, ami egy mozdulat és nem kell vele vacakolni, abszolút nem kenődik el. Tipikus négyes.

Avon Today Tomorrow Always Testápoló - Always

Avon Today Tomorrow Always Testápoló - Always
2017. szeptember 21.

Nagyon finom illata van, ami reggeltől estig intenzíven kitart. Nekem nagyon bevált, hidratál, nincs szükségem parfümre sem mellette és mindösszesen 500 Ft-ért vettem.

RdeL Young Szemöldökceruza

RdeL Young Szemöldökceruza
2017. szeptember 18.

Több szemöldök ceruzáról gondoltam már azt, hogy tökéletes, most ő lesz a következő néhány hónapig. 1-2 kivétellel valahogy mindig szerencsésen választok szemöldök ceruzát. Ez annyiban pozitívabb, mint a korábbiak, hogy ilyen olcsón, 300 Ft-ért még biztosan nem jutottam hozzá és annyira természetes és tartós eredményt tudok vele elérni, amiben nem is reménykedtem ennyiért.

L'Oreal Paris True Match Genius Alapozó

L'Oreal Paris True Match Genius Alapozó
2017. szeptember 16.

Én is 1300 Ft-ért vettem a Margit körúti Rossmannban, ennyiért úgy néz ki, hogy megérte. Könnyű vele dolgozni, ujjbeggyel és a hozzá adott szivaccsal is. Ujjbeggyel nyilván természetesebb a hatás, szivaccsal kicsit mesterkéltebb, de cserébe tartósabb is. Semmiképp sem mondanám mattnak a végeredményt, de nem is fényesedik át a bőröm gyorsabban, mint bármelyik másik alapozó alatt.
Előreláthatóan nagyon rövid ideig lesz elég, de ezt úgy látom mások már tapasztalták. Egyelőre kap egy négyest, ha elfogyott, visszatérek.

Trend It Up N°1 Körömlakk

Trend It Up N°1 Körömlakk
2017. szeptember 13.

Bementem zsepiért pár napja a Dm-be és egyszer csak rám kacsintott 300 Ft-ért egy Ferrari piros lakk, amit nem tudtam ott hagyni. Gyönyörű a színe, ahogy az összes többinek is. Gyorsan szárad, 2 rétegben szépen fed, könnyű kezelni és meglepően tartós az árához képest, nem kímélem, hajat is mostam és 4 napja teljesen hibátlan. Engem megvett kilóra.

Balea Professional Glossy Blond Shampoo

Balea Professional Glossy Blond Shampoo
2017. szeptember 11.

Hát-hát... Szőkének szép szőke a hajam, de nagyon sprőd tapintású már a mosás másnapján és először azt hittem, hogy balzsamot kenek a fejemre, olyannyira nem habzott. Ha kihúzom vele a hajmosást, akkor felhúzom közepesre, de egyelőre kettes.

L'Occitane Cherry Blossom Bath & Shower Gel

L'Occitane Cherry Blossom Bath & Shower Gel
2017. szeptember 5.

Ajándékba kaptam, jómagam sosem venném meg az ára miatt. Egyébként nagyon kellemes illata van, ami sokáig megmarad és nekem szerencsére nem szárít, így boldogan használom, amíg tudom.

Balea Fuss Deo

Balea Fuss Deo
2017. szeptember 5.

Sokkal jobban bevált, mint a nála kétszer drágább Sana kolléga. Kellemes, friss púderes illatú és abszolút beváltja amit ígér.

Astor Perfect Stay Gel Shine Körömlakk

Astor Perfect Stay Gel Shine Körömlakk
2017. augusztus 19.

Egy világos barnás-rózsaszínes árnyalat jött haza velem. Teljesen le vagyok nyűgözve tőle, korábban sosem volt olyan lakkom, ami 6 napig teljesen hibátlanul fennmaradt a körmeimen, egyetlen kopás vagy repedezés nélkül. Gyorsan száradt, napok után is ugyanolyan szép volt a fénye. Megutaztattam külföldre, így módom sem lett volna korrigálni, de arra egyáltalán nem számítottam, hogy nem is kell. 2 napot még simán kihúzhattam volna vele, de hazaértem és látszott a lenövés, így lemostam, viszont nem kérdés, hogy ezzel festem mostantól itthon is és veszek még más színeket.

Essence Colour & Care Ajakrúzs

Essence Colour & Care Ajakrúzs
2017. augusztus 11.

Szerelem volt első látásra a 08-as Stand up for plum árnyalat. Szerintem kicsit hajaz az On the catwalk fantázianevű szintén Essence rúzsra, ami régi nagy kedvencem, de nagyon kíváncsi voltam erre a hidratálós verzióra is. Könnyen kezelhető, szépen pigmentált, jó az állaga, így nagyon elégedett vagyok vele. Az ivást igen, a kajálást nem oly' meglepő módon nem kultiválja, de könnyedén korrigálható.