blankasara

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Fructis Pure Fresh Hajerősítő Sampon

Garnier Fructis Pure Fresh Hajerősítő Sampon
2017. augusztus 11.

Július 25: Nem tudom, hogy hogyan vannak vele a kolleginák, de ha új kozmetikumot vásárolok, muszáj azon nyomban kipróbálnom. Ezzel a samponnal sem volt másképp a legutóbbi Baleás csalódás után. Mindösszesen 500 Ft-ért vettem a Rossmannban, ez már pozitív. Mosás közben az első gondolatom az volt, hogy gyermekkoromban habzott utoljára ennyire sampon a fejemen, amikor anyukám mosta a hajam a kádban és az egész fürdőszobában habparty volt. Igazi "zöld Garnier-friss" illata van és ami igazán meglepett az az, hogy azt éreztem mosás közben, hogy nincs is szükség balzsamra, annyira csomómentes és táplált lett a hajam (zázójelben megjegyzem, hogy balzsamot is vettem hozzá, így nyomban el is hessegettem a gondolatot, hogy kihagyjam a balzsamozást). Remélem, hogy hosszútávon meghosszabbítja a 3 naponta hajmosás szükségességét legalább egy nappal, de egyelőre nagy ötös.

Update: Kihúzom vele 4 napig, úgyhogy marad a nagy ötös.

Douglas Make-Up Nail Polish

Douglas Make-Up Nail Polish
2017. augusztus 11.

Június 30: 1700 Forintért vettem egy levendula színhez hasonló kollégát. Ennyiért sajnos nem azt a tartósságot kaptam, amiben bíztam. Ugyanannyi idő alatt, azaz 2 nap után kezd el kopni, pont mint bármelyik pár száz Forintos lakkom. Nagyon szépek a színei, nagyon könnyű az ecsetét kezelni, szépen terül, fényes és gyorsan szárad, de csak a jó szívem miatt kap négyest.

Update: Oda a jószándék, másfél hónap alatt besűrűsödött, pedig figyeltem rá, hogy megfelelő körülmények között legyen. Közepes.

Nivea Double Effect Dezodor

Nivea Double Effect Dezodor
2017. augusztus 6.

Végre valahára megvan a számomra tökéletes dezodor. Körülbelül 3 hónapig nem szokja meg a bőröm, addig élvezem az egész napos finom friss illatot.

Sana Lábápoló Spray

Sana Lábápoló Spray
2017. augusztus 6.

Nincs viszonyítási alapom, lévén ez az első lábápoló spray, amit kipróbálok.Jó áron van, az illata számomra kellemes, de tény, hogy erős. A lábam jól eső hűvös érzetű és a nap végére sem kellemetlen az illata.

Rival de Loop Hydro 3in1 Lágy Tisztító Kendő

Rival de Loop Hydro 3in1 Lágy Tisztító Kendő
2017. július 31.

Elvileg arcra való, ám annyira habzik, hogy némi túlzással és iróniával akár meg is fürödhetnék vele. A szememet rettenetesen marta, az arcom további zugairól is csak vakarva szedte le a sminket. Adok a praktikus csomagolásra egy jóindulatú kettest...

Essence Life Is A Festival Duo Pirosító

Essence Life Is A Festival Duo Pirosító
2017. július 25.

Nagyon szép lenne a színe, de gyorsan kopik, a nap közepén általában újra kell pirosítanom. Előnye, hogy sok van benne és olcsón, 1,5 euróért vettem.

Garnier Fructis Oil Repair 3 Wunder Butter Hajbalzsam

Garnier Fructis Oil Repair 3 Wunder Butter Hajbalzsam
2017. július 25.

Kellemes állagú, isteni illatú, könnyedén felkenhető és kimosható balzsam. Nem lapult le és nehezedett el tőle a hajam, illetve könnyen kifésülhető. Sokáig elegendő és jó áron is vettem.

Balea Alma és Citromfű Vitalizáló Sampon

Balea Alma és Citromfű Vitalizáló Sampon
2017. július 22.

Szerintem egy teljesen átlagos sampon, nagyon olcsón. Nem húzta ki egy nappal sem a két hajmosás közti időt, de nem is irritálja a fejbőröm, a hajam kellemes tapintású tőle, az illata alig érezhető. 350 Forintért annyit nyújt, amennyi reálisan elvárható.

Rexona Sexy Bouquet Dezodor

Rexona Sexy Bouquet Dezodor
2017. július 13.

Nyaranta kisebb kálváriákat járok a dezodor választásnál, mert valahogy mindig ekkorra szokja meg a bőröm az addigi kedvencet és csak sokadik próbálkozásra találom meg az új tökéleteset. Igazság szerint azt hittem, hogy a korábban szeretett Rexona Sexy deot hozom haza, aztán itthon jöttem rá, hogy ez Sexy bouqet névre hallgat, bár az illatukban nem tapasztaltam nagy különbséget. Remélem, hogy szeretni fogjuk egymást hosszú távon is, egyelőre néhány nap használat után egy nagy ötöst megelőlegezek neki.

Rdel Young Extreme Gel Look Fedőlakk

Rdel Young Extreme Gel Look Fedőlakk
2017. július 13.

Nem olvastam el a véleményeket krémmánián, gondoltam YOLO, jöjjön hát haza velem. Megleptek a buborékozásról szóló vélemények, nekem szerencsére semmi gondom vele és egyáltalán nem szedte fel a lakkot. Szép finist eredményezett, tényleg géles, jó áron volt és gyorsan megszáradt, összességben egyedül a szaga zavar. Visszatérek tartósságra vonatkozó update-tel, de egy négyest megelőlegezek neki.