blankasara

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Collection Été EDT

Yves Rocher Collection Été EDT
2017. július 10.

Elfogult vagyok a márkával, de sajnos jelen esetben nem tudok három csillagnál jobbat adni. Isteni az illata, de fél óránál tovább nem érezni, bármennyit is fújok magamra. Egy nyári, olcsón vett, ha kell-ha nem elfújkálós parfüm lesz belőle.

Dove Powder Soft Deo Spray

Dove Powder Soft Deo Spray
2017. július 10.

Szomorú vagyok, ez az első alkalom, hogy csalódjak a Dove márkában. Rettenetesen pereg, az illata finom lehetne, de inkább fullasztó és szárít is.

Eveline S.O.S. Körömlakk Törékeny és Repedezett Körmökre

Eveline S.O.S. Körömlakk Törékeny és Repedezett Körmökre
2017. június 30.

Körülbelül 3 hete használom, az elején csak önmagában, majd a 2. héttől alaplakként, ráfestve a színes lakkot, megkoronázva egy átlátszó körömerősítővel. Soha sem voltak még ilyen erősek a körmeim, mint most, nekem egyáltalán nem kopik gyorsabban a lakk, mint egyébként. Csak ajánlani tudom minden körömszakadós társamnak.

Anny 5th Avenue Körömlakk

Anny 5th Avenue Körömlakk
2017. június 21.

Régóta kacérkodom egy ilyen lakkal, de a 3000 Ft erősen a lélektani határom felett van az egyetemista ösztöndíjam és szerényke fizetésem mellett. Egy kedves barátnál láttam egy vagány nőcis piros színűt, megkértem, hogy hadd használjam. Összességben örülök, hogy nem adtam rá ki pénzt soha, lévén másnap már észrevehetően kopott, harmadnapra pedig csúnyán pattogzott. A színe erős, a fedése jó, az ecseténél viszont volt már jobb is a kezemben. Egy nullával kevesebbért azt mondom, hogy oké, de ennyiért nem ezt várnám.

Balea Perlenzauber Verwöhnbad

Balea Perlenzauber Verwöhnbad
2017. június 8.

Imádom a Balea tusikat, mert olcsók, így lehet magunkra "locsolni", "ha kell, ha nem", jól habzanak és nagyon finom illatúak. Vele is ez a helyzet, ráadásul ilyen nagy kiszerelésért csupán 250 Ft-ot fizettem, mert épp le volt árazva. Biztosan veszek még belőle.

Nivea Fresh Natural Golyós Dezodor

Nivea Fresh Natural Golyós Dezodor
2017. június 8.

Hozzászoktam a kedvenc Dove dezodoromhoz, így tékozló fiúként visszatértem a Niveához - mindig ezt a két márkát váltogatom, mivel bennük, azon kívül, hogy a bőröm néhány hónap alatt mindig megszokja őket, nem csalódtam még.
Kellemes, tényleg friss illat, a nagy melegben is biztos védelmet nyújt és ha napközben frissítek vele, akkor sem vált kellemetlen illatúra. Ráadásul 500 Forintért vehettem darabját, ha kettőt vásároltam - nézzetek szét a DM-ben Ti is, hátha fenn áll még az akció.

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2017. június 8.

Sokat vacilláltam az árnyalatok között, míg végül elsőként a 463-as jött velem haza és már most tudom, hogy nem lesz sokáig magányos. 800 Forintért szerintem kisebb csoda ez a rúzs a drogériás konkurenciáit nézve. Gyönyörű a színe, tényleg mattra szárad, nem ragad, könnyen kezelhető és lassan, illetve szépen kopik.

Rimmel Professional Szemöldökceruza

Rimmel Professional Szemöldökceruza
2017. június 5.

Az árával, a pigmentáltságával, állagával és kezelhetőségével semmi bajom, sőt, nagyon könnyű vele kitölteni a lyukakat és az ívet is szépen meg lehet húzni. Ami nem tetszik, az egyrészt a színe, ami számomra vöröses beütésű - lehet megpróbálkozom majd az eggyel világosabb színnel -, illetve a keféje, ami szúr és így lehetetlen küldetés tökéletesen beállítani a szálakat. Nem hiszem, hogy újraveszem, de elhasználom.

Isana Mademoiselle Raspberry Handcream

Isana Mademoiselle Raspberry Handcream
2017. május 28.

Nekem is a "semmilyen" ugrik be róla, de legalább olcsó volt, gyorsan beszívódik, kellemes az állaga és valamennyire hidratál is.

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2017. május 26.

Mindösszesen 1 euróért vettem leárazva egy drezdai Rossmannban. Ennyiért mindenképp megérte, a színe tökéletes, természetes hatású, de több fixálást reméltem tőle.