blankasara

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Volume Stylist 18h Curl & Hold Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Curl & Hold Szempillaspirál
2017. május 26.

Németországban vettem mindösszesen 2,5 euróért, ami barátinak mondható, mind a német, mind az általános szempillaspirál árak viszonylatában. Első nap én is picit elkentem, de második nap már ráéreztem, hogy mennyi kell belőle és nem is csomósodott. Eszméletlen pillákat csinál, többen kérdezték, hogy sajátjaim-e, vagy műszempilla és nem mozdult el 14 óra viselet után sem. Az egyetlen "hibája", hogy nehéz maradéktalanul lemosni, de egyébként abszolút ötös.

Bioeel Ricinus Plus Ricinusolaj A-vitaminnal

Bioeel Ricinus Plus Ricinusolaj A-vitaminnal
2017. május 20.

Április 24: Körülbelül 2-3 hete használom, így biztosan visszatérek update-tel a későbbiekben. Próbáltam 2 naponta használni éjszakánként, fültisztító pálcikával kentem fel a szemöldökömre és szempilláimra is. Nem egyszerű procedúra, de szépen beszívódik reggelre, csak a ragacsos érzést kell letörölni a szemünkről. A szempilláim alapból is hosszúak, nehéz megítélni, hogy változott e bármi ezzel kapcsolatban, inkább a dúsítás a célom és látok is már néhány mikro-szempillácskát a töveken. A szemöldököm vége mintha szintén javult volna. Ami meglepett, az az, hogy picit jobban hullik, mint egyébként szokott, de arra fogom, hogy "kell a hely" az új, frisseknek.

Május 20, update: Na, most már egy kisebb összegzés következik másfél hónapos tapasztalattal a hátam mögött. A szemöldököm csodálatosan megerősödött, a kis hézagok feltöltődtek. A szempilláimon festés után látszik igazán a változás, műszempilla hatást kelt a hosszúsága, viszont feltűnően dúsabbnak egyelőre nem látom. Továbbra is szorgalmasan folytatom a heti 3-4 kenegetést, jó kis cuccnak tűnik ez.

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish
2017. május 17.

A 240-es számú, majdhogynem színtelen, de 2-3 rétegben francia lakkot választottam - hozzá kell tenni, hogy az üzlet fényeiben sötétebbnek tűnt, mint amilyen a valóságban. Nagyon szépen terül, jó az ecsete, gyorsan szárad. A régi verziónál minden bizonnyal tartósabb lesz, addig is megelőlegezek egy erős négyest.

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk
2017. május 17.

Az átlátszó kolléga jött velem haza - nem akartam drága fedőlakkot venni és csupa jót olvastam itt róla. Egyelőre nagyon elégedett vagyok vele, szépen terül, gyorsan szárad, nem szedi fel alatta a lakkot és remélhetőleg tartós is lesz. Jövök még frissítéssel, addig kap egy erős négyest.

Balea Rosé Kiss Ajakápoló

Balea Rosé Kiss Ajakápoló
2017. május 17.

Abszolút pozitív csalódás ár-érték arányban. Színtelen, de kellemes fényű, természetes érzés és jól hidratál.

Miss Sporty Insta Glow Pirosító

Miss Sporty Insta Glow Pirosító
2017. május 11.

Eddig a 030-as számút használtam és bár mindig van némi előítéletem a Miss Sporty termékekkel, szerencsére nagyon jól bevált (aztán sajnos összetörtem). Most a 040-es, egy picivel erősebb árnyalatú rózsaszínt választottam és vele is nagyon elégedett vagyok, tökéletesen fenn marad a nap végéig és pici is elég belőle.

Balea Sanfte Waschcreme Arclemosó Krém

Balea Sanfte Waschcreme Arclemosó Krém
2017. május 11.

Imádom. A 3. vagy 4. tubussal vettem meg tegnap, ráadásul leárazva. Ennél jobban még egyetlen arclemosó sem vált be korábban. Finoman habzik, ugyancsak finoman, ugyanakkor tökéletesen tisztít, az illata isteni. Egyelőre nem tudom elképzelni, hogy lecseréljem valaha is.

Ebelin Pirosítóecset

Ebelin Pirosítóecset
2017. május 11.

Sajnos egyetértek az előttem hozzászólókkal. Nagyon ritkán hajítok szemetesbe terméket, de ez ott landolt ma reggel...

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder
2017. május 11.

Friss élményeim vannak vele. Egyelőre szeretjük egymást - remélem a későbbiekben sem pattogok ki tőle, vagy ilyesmi. Leheletfinom púder, ami számomra pozitív és meglepő volt amikor először feltettem és a hozzá adott pamacs sem rossz, ami szerintem ritka drogériás termékeknél. A kis belső tükör kényelmes, praktikus, a csomagolása elegáns és jól záródik. Az ára teljesen oké, eddig mindig drágább púdereket használtam. Jól bírta napközben, nem kellett többször korrigálnom, mint egyébként szoktam, illetve nem ült meg a pórusaimban, ami szintén pozitívum. Nem életem púdere, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Trend It Up Soft Matte Körömlakk

Trend It Up Soft Matte Körömlakk
2017. május 10.

Régóta szemeztem ezzel a márkával, olyan szép a termékek csomagolása, remélem a tartalmukkal is elégedett leszek. Körömlakkból a 010-es árnyalat jött velem is haza, villámgyorsan és szépen, valóban mattra száradt, jó áron van és könnyű kezelni az ecsetét. Ha tartós is lesz, marad az ötös.