blankasara

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Women'Secret Eau My Secret

Women'Secret Eau My Secret
2017. április 24.

Február 8: Sokat járok Women'Secret üzletekben, gyakran csak azért térek be, hogy érezzem ezt a finom, ízig-vérig nőies illatot. :) Sokalltam érte a 6-7 ezer Forintot, de ma a Müllerben 4500 Forintra leárazva végre megvettem. Visszatérek tartósságra vonatkozó update-tel, de nagyon bízom benne, hogy kölcsönös lesz az iránta érzett szerelmem.

Update, április 24: Elválaszthatatlanok vagyunk, imádom!

Balea Dusche & Creme Granatapfel & Pfirsichblüte

Balea Dusche & Creme Granatapfel & Pfirsichblüte
2017. április 24.

Számomra kicsit mű illata van, voltak már ennél jobban, alias természetesebb illatúra sikerült Balea tusijaim is. Ezt leszámítva pozitív véleménnyel vagyok róla, jól habzik, nem szárít, sokáig elég és persze nagyon olcsó.

Herba Vita Száraz Sampon

Herba Vita Száraz Sampon
2017. április 24.

Nagyon ritkán használom, mert fura, száraz érzetet ad a hajamnak, ráadásul könnyebben is kócolódik. Tisztábbnak tűnik a töve, de nem jó érzés a fejbőrömnek, így nekem nem igazán vált be sajnos.

Catrice Velvet Matt Ajak Krém

Catrice Velvet Matt Ajak Krém
2017. április 23.

Amilyen lelkes voltam az első használat előtt, olyan csalódott fél óra múlva.
Az elején alapból gyanús volt, hogy nem mattra, hanem fényesre száradt - már amennyire megszáradt, a ragacs áll sajnos közelebb a valósághoz, nem a szárazság. Bár magas volt a mérce a kedvenc Manhattan lip tint-em után, picit húzogattam a számat is az ára láttán, de olyan szép a színe, hogy nem tudtam otthagyni. Most már bánom, hogy elhoztam, a vacsoráig sem bírta ki rajtam, lényegében teljesen eltűnt, mire odaértünk a vendégségbe.
Az egyetlen pozitívuma, hogy nem szárítja ki a számat, illetve kellemes az illata.

Manhattan Colour Splash Liquid Lip Tint

Manhattan Colour Splash Liquid Lip Tint
2017. április 14.

Valahogy teljesen elfelejtettem, hogy van ilyenem, de szerencsére tegnap a kezembe akadt. Ritkán mondok ilyet, de ez a termék tényleg elképesztő. Hibátlanul fenn maradt evés-ivás mellett is, "levakarni" is alig tudtam az esti sminklemosáskor. Imádom! Remélem tudok belőle szerezni más színekben is.

Astor Quick & Shine Körömlakk

Astor Quick & Shine Körömlakk
2017. április 14.

Több színben is vásároltam belőlük: a 101, Delicate morning fantázianevű világos nude lakk egy rétegben átlátszó, kettővel pont tökéletes. A 606-os Pink matter lakk a legtökéletesebb rózsaszín, amit valaha birtokoltam, bár néha 3 rétegben kell felkenni, hogy szépen, egyenletesen fedjen. A harmadik ominózus lakkom az átlátszó pajtás, nagyon szép fényes finist ad minden színnek. Olcsó, tényleg gyorsan szárad mind, viszonylag tartósak és ha kopnak, akkor is "szépen" teszik.

Antonio Banderas Queen Of Seduction

Antonio Banderas Queen Of Seduction
2017. április 9.

Tegnap este lepett meg vele Édesanyám Glamour-napok alkalmából. Így féláron különösen megérte: kellemesen fűszeres, igazi tavaszi, nőies, szaladgálós illat és nekem a Versace Yellow Diamond-jára hajaz kicsit. Reggel még éreztem a csuklómon, de az igazi próbatétel a hétköznapi futkorászás lesz, így egyelőre kap egy négyest és visszatérek update-tel.

Isana Med Törlőkendő

Isana Med Törlőkendő
2017. április 9.

A kedvenc törlőkendőm! A gélekkel szemben végre tényleg tisztának érzem használat után a kezem, nem pedig azt, hogy csak szétkeni rajtam a koszt. Kellemes, tiszta illat, könnyen visszazárható tasakban, jó áron.

Isana Deine Ruhe-Oase Fürdőkristály

Isana Deine Ruhe-Oase Fürdőkristály
2017. április 9.

Egy fárasztó nap után szaladtam be a Rossmannba pár perccel zárás előtt. Semmi másra nem vágytam, mint egy forró fürdőre, így kézenfekvő volt megbolondítani egy kis színnel, ha már ennyire integetett felém a polcról. Olcsó, kellemes illatú, szép pink lett tőle a víz.

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2017. április 9.

A nagybetűs tökéletes alapozó! Harmadszor vásárolom újra és egyelőre nem tudom elképzelni, hogy alapozót váltsak. Tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez, hosszú ideig elég, könnyű eloszlatni, csodálatosan fed és tartós. Előtte egy tégelyes alapozót használtam, ami sokszor inkább ártott, mint használt - a nap végére sokszor több apró pattanás is kijött, mint az a kevéske, amit el kellett reggel fednem. Nem kérdés, hogy ár-érték arányban számomra ez a legmegfelelőbb alapozó és csak ajánlani tudom mindenkinek.