bleauwsy

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Kiko Bright Duo Baked Eyeshadow

Kiko Bright Duo Baked Eyeshadow
2020. június 23.

08 és 03 is tökéletes döntés volt.
Annyira diszkrétek és aprók a csillámok, hogy imádom! Láthatatlannak álcázza magát, aztán egy másik szögből becsillan és egyszerűen levesz a lábamról. Hű használója vagyok, kilóra megvettek. Tartós és nem ül bele a ráncokba sem, még szemhéjalap nélkül sem. Egyszerű és elegáns.

L’Oreal Paris Color Riche X Balmain Paris Rúzs

L’Oreal Paris Color Riche X Balmain Paris Rúzs
2020. június 19.

4 árnyalatot birtoklok és azt kaptam amire számítottam. Nem luxusminőség, olyan L'oreal-os szintet hoz. Mattra szárad, kellemes viselet, ha nem is egész napra, de arra a pár órára amire kell jót mutat.

L'Oreal Collection Privée Colour Riche Rúzs

L'Oreal Collection Privée Colour Riche Rúzs
2020. június 19.

Julianne's nude van meg, ami egy kis leheletnyi színt ad az ajkaimnak, így a színével elégedett vagyok. A tartósság az viszont kritikán aluli... Elmaszatolódik, gyorsan eltűnik, mindent összekenek vele amit csak lehet... Kb egy színezett szőlőzsírral egyenlő számomra, de még az is tovább megmarad rajtam.

Essence Mono Szemhéjpúder

Essence Mono Szemhéjpúder
2020. június 19.

Egyet a végsőkig használtam, mindennapos sminknek tökéletes volt, kicsit vissza is sírom. Nagyon tetszett a diszkrét színe és selymes csillogása. Tette a dolgát és árban is szuper volt.
Napokban pótoltam ezt a hiányt egy másik színnel, Rossmanban még lehet kapni őket.

Avon Skin So Soft Tápláló Testápoló Olajspray Argánolajjal

Avon Skin So Soft Tápláló Testápoló Olajspray Argánolajjal
2020. június 19.

A 'száraz olaj' megfogalmazás a csomagoláson nagyon találó volt erre a termékre. Olajat fújtam magamra, mégsem éreztem hogy hidratálna, puhábbá, olajosabbá tenné a testemet (mintha nem is lenne benne), cserébe viszont többször hagytam olajos foltokat magam után textileken. Érthetetlen számomra ez a termék. Hatását pedig észleltem.

Kiko Skin Tone Powder Foundation

Kiko Skin Tone Powder Foundation
2020. június 19.

Az árnyalatot sajnos mellé lőttem, így barnítónak használom jelenleg a 03-as árnyalatot. Viszont megnéztem a 01-est és ez is sötétebb mint az én világos bőröm. Mindezt félrerakva: finom por állagú és maga alatt mindent takar, ecsettel szépen eldolgozható.

Kiko Waterflower Magic Perfecting Powder

Kiko Waterflower Magic Perfecting Powder
2020. június 19.

Mattít, fixál és egyben csillog is az apró csillámoknak köszönhetően. Érdekes kombináció, hiszen elveszi az arcom picit 'olajos csillogását', de mégsem az a teljesem matt, hanem szép természetes hatást ad.

Aromax Szegfűszegolaj

Aromax Szegfűszegolaj
2020. június 16.

Szájvízként is használom, valamint bedörzsölve erős ízületi fájdalmakra azonnali gyorssegély a zsibbasztó, érzéstelenítő hatása miatt.
Sugárzó fülfájdalomnál is kicsit körbekenegettem vele az arcom azon részét, ahol kellett és szuperül csillapította.
Összetevőinél még külön szerepel az Eugenol.

Kiko Full Coverage Concealer

Kiko Full Coverage Concealer
2020. június 16.

Elég zsíros, talán picit viaszos állagú. Kézmelegre lágyul, tökéletesen fed. A 01-es árnyalat picit világosabb mint az alapból fehér bőröm. Szerethető, must have termék.

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder
2020. június 16.

Elsőre a 01-et szereztem be, amivel nagyon elégedett vagyok. Gyönyörű a színe, pont amire vágytam, az ára pedig egy vicc. Idővel már kevésbé igényeltem az ennyire feltűnő highlightert, így beszereztem egy 03-as árnyalatot is, ami már jóval diszkrétebben idomul az arcomhoz. Nem hivalkodik, de azért ott van.