bleonora70

Regisztráció dátuma: 2011. november 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. november 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Helia-D Golyós Ránctalanító Szérum

Helia-D Golyós Ránctalanító Szérum
2011. december 14.

Kenem ezerrel. Vettem még egyet a biztonság kedvéért. Hátha nem is javít,- mert eddig nem- de remélem rosszabb nem lesz egy darabig.

Hélia-D Classic Ránctalanító Krém

Hélia-D Classic Ránctalanító Krém
2011. december 14.

Szereti a bőröm ha ezzel kényeztetem. A napokban vettem újra belőle ami nálam ritka,hisz krémmániás lévén mindig újabbat és újabbat próbálgatok. Nincs benne fényvédő de most, télen nappalra használom. Az esti krémjét és a golyós, hyaluronsavas készítményt is megvettem.

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél (régi)

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél (régi)
2011. december 14.

Ragacsos, és a bőrömmel összeférhetetlen. Régen használgattam , alig vártam hogy elfogyjon. Nem nagyon látom már az üzletek polcain.

NYC Skin Matching Alapozó

NYC Skin Matching Alapozó
2011. december 8.

Én is úgy jártam mint Dominó.( Bár az essense nagyon bejött én mégis az NYC mellett döntöttem ,mert le volt árazva 750-re .) Sajna vissza vinni nem tudom mert nem dobta bele az eladó a tasakba a blokkot. Borzalmas alapozó. Teljesen le morzsolódott. Ma újra próbáltam. Most tapigatva, kis adagokban vittem fel. Egy kissé foltos de így fenn maradt...... Na ezt hívják tanuló pénznek.

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)
2011. december 4.

Összehúzza a pórusokat, és gyönyörű a bőr tőle. Ritkán használom mert húzza a bőröm mikor felteszem,de ha megyek Valahova akkor, semmiképp nem hagyom ki.

Essence Eyebrow Designer Szemöldökceruza

Essence Eyebrow Designer Szemöldökceruza
2011. december 4.

Nekem kissé vöröses az árnyalata és hamar" eltűnik". A kefe viszont jó ötlet.

Essence Sun Club Quattro Eyeshadow - Szemhéjpúder

Essence Sun Club Quattro Eyeshadow - Szemhéjpúder
2011. december 4.

Erős , tartós színek. Kicsit porzik, de szépen lehet vele dolgozni.

Essence Shimmer Powder

Essence Shimmer Powder
2011. december 4.

Nekem" nem levegőzött" a bőröm tőle . Viszketett, izzadt alatta.A kinézete szép volt a bőrömön de a leírtak miatt csak néha teszem föl és csak" csínján" bánok vele.

Essence Forget it!

Essence Forget it!
2011. december 4.

Nekem a szemem alatt nem a rózsaszín hanem a zöld vált be.( Persze csak tapigatva, kevéske.) A barnája pedig pont az én színem. De az ecsetes korrektorok nekem higiénikusabbak.

Essence Cover Stick Korrektor (régi)

Essence Cover Stick Korrektor (régi)
2011. december 4.

Nekem bevált,bár lehetne kicsit krémesebb is. A szemeim alá ezért nem ezt teszem ,mert száraznak tűnik tőle és egy idő után ráncos hatást kelt.