BLili

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Mixa Niacinamide Glow Micellás Víz

Mixa Niacinamide Glow Micellás Víz
2023. november 1.

Sok pattanásom lett mostanában, a Krémmánia boxban kaptam, reggelente ezzel törlöm át az arcomat, segített lehúzni a pattanásokat, kellemes, nem csip, nem pirul ki tőle a bőröm.

Garnier Skin Naturals Vitamin C Szérum

Garnier Skin Naturals Vitamin C Szérum
2023. november 1.

A Krémmánia boxban kaptam, nekem egy használat után egész nap kivörösödött a bőröm tőle.

Dr. Immun Fűszeres Sampon Hajnövesztő, Hajerősítő Összetevőkkel

Dr. Immun Fűszeres Sampon Hajnövesztő, Hajerősítő Összetevőkkel
2023. november 1.

Elhasználtam egy flakonnal, teljesen másmilyen lett a hajam, nagyon szép, fényes lett és egy kicsit dúsabb. Újravettem.

Eucerin Sun Extra Könnyű Naptej SPF50

Eucerin Sun Extra Könnyű Naptej SPF50
2023. szeptember 24.

Update: idén már sehol nem találtam, nagyon sajnálom, a legkedveltebb európai fényvédőm volt.

Kb 6 éve mindennap használok fényvédőt, úgyhogy nagyon sokat próbáltam már, ez az egyik legjobb szerintem.
Gyorsan beszívódik. Kissé ragad, van, hogy egy kevés hintőporral mattitom le. Tökéletesen véd.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2023. szeptember 24.

Szerintem nagyon hatásos, ha a rossz smink miatt pattanásom lett, ezzel másnapra el tudtam tüntetni. Mindig van belőle. Csak ad hoc használom pattanást lehúzni. Egyébként nagyon jol hidratál önmagában is, sosem érzem, hogy még kellene rá valamit kenni.

Sudocrem Védőkrém

Sudocrem Védőkrém
2023. szeptember 24.

A legmegbízhatóbb sebgyógyító krém. Mindig van belőle.
Nagyon sokat segített a leégés után is, minimális hámlás történt ezzel. Gyorsan lenyugtatta a bőrt.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2023. szeptember 24.

Pár hét után lehet látni, hogy több babahaj nő, nagyon hatásos.
Kettőt szedek naponta, de egyáltalán nem nőtt az étvágyam mellette, nem okozott pattanásokat sem. Sosem szedtem étrend-kiegészítőt korábban, teljesen meglepő, hogy milyen gyors, pozitív változást hozott.

Isana Pure Tisztítóhab

Isana Pure Tisztítóhab
2023. szeptember 24.

Nekem nem szedte le a legkönnyebb sminket se vagy egy enyhe krémet se, abszolút semmit nem csinál.

Isana Szemfesték Lemosó

Isana Szemfesték Lemosó
2023. szeptember 24.

Nem vitte le teljesen a könnyű szemsminket és utána kipirult a szemkörnyék.

Maybelline Lip Lifter Gloss

Maybelline Lip Lifter Gloss
2023. szeptember 24.

A legszebb csomagolású sminkem valaha. A 04-es árnyalat van meg belőle, pont tökéletes szín, kissé sötétebb, mint az ajkak, de nem rendes rúzs. Az applikátora nagy, de pont elég vele egyszer húzni.
Ugyanakkor nagyon ragad, fél óra alatt lekopik es meglehetősen mű íze van.