blilla91

Regisztráció dátuma: 2014. február 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yamuna Édeni Hársnektár Testvaj

Yamuna Édeni Hársnektár Testvaj
2017. június 18.

Ez egy csodaszer Nekem! Eredetileg nem ezért vettem, de mikor kezdett megint előjött a karomon az ekcémám, és a kimondottan erre való más kencéim csődöt mondtak, hát kínomban ezt is felkentem. Pár óra múlva nem akartam elhinni, de kezdett enyhülni a gyulladás, elmúlt a viszketés stb. Azóta ha érzem hogy kezdődik, mindig ehhez nyúlok, és így már a kezdetén elejét veszem, isteni, ez tényleg csodaszer! Mindig lesz belőle itthon!

Essence Szemöldök Csipesz

Essence Szemöldök Csipesz
2017. január 28.

Nekem babarózsaszín alapon fehér pöttyös van meg és abszolút pénzkidobás volt, kicsúszik belőle a szőr, csak akkor tartja meg, ha nagyon-nagyon erősen szorítom össze, na de én inkább nem szenvedek vele. Használhatatlan.

Yamuna Szőlőmag Olajos Növényi Szappan

Yamuna Szőlőmag Olajos Növényi Szappan
2017. január 4.

2016. nov. 12.: Én zuhanyzáskor kifejezetten szeretem szappannal lemosni az arcom még pluszban. Mikor megvettem nagyon finom intenzív kékszőlő illata volt. Mire elhasználtam, csak szimplán szőlős-szappan illata volt. Szerettem a krémes habját. Az arcom kombinált, nem szárított pluszban, nem húzódott a bőr a szárazabb részeken, a zsíros részt is kordában tartotta. Egynek jó volt, elégedett voltam vele, de igazából semmi extra. A végére meguntam az illatát, csak azért nem vettem újra, de maradtam az újjal is a márkánál. :)
2017. jan. 4.: Na egy kicsit meg kell követnem magam, elhasználtam egy újabb yamunás szappant, a narancs-fahéjas követte az illata miatt. :) Na ennek pl nem ment el a végére sem a fini illata, viszont már a kezdetkor feltűnt hogy valamivel jobban szárít mint a szőlőmagolajos, illetve pontosabban fogalmazva az annyira szárít mint egy átlagos szappan, inkább a szőlőmagolajos az ami kevésbé szárít az átlaghoz képest. Gondolkodom is hogy visszatérek a szőlőshöz, mert tényleg nagyon tuti kis szappan. :)

Narancs-Fahéjas Hidegen Sajtolt Növényi Szappan

Narancs-Fahéjas Hidegen Sajtolt Növényi Szappan
2017. január 4.

Ezelőtt a szőlőmagolajos szappanjukat használtam, amit nagyon szeretek zuhanyzáskor, utána ezt vetettem be elsősorban az illata miatt, mert olyan jó télies illat ez. :) Én arcra is használom, sőt, én elsősorban amúgyis arcra használom a szappanokat. Hatása alulmúlja a szőlőmagolajosét, olyan mint egy átlag szappané, tehát picit szárít, de én utána úgyis használok valamilyen hidratálót és így egyáltalán nem szárad ki a bőröm. A illatát viszont még a végefelé is jól tartja és ez kárpótol. :) Szerintem inkább a narancs dominál amit finoman ölel körbe a fahéj, nekem épp emiatt tetszik, ugyanis a tömény fahéjillatot én nem szeretem.

Yamuna Téli Álom Testvaj

Yamuna Téli Álom Testvaj
2016. november 24.

Nem akarom elhinni, hogy én ezért pénzt adtam ki. A tégelyben finom mézeskalács illatú, igen. Az állaga testkrém-szerű, nem az a szilárdabb vajféle. De amint felkenem a bőrömre valami elviselhetetlen bűzös borzá változik ez az egész, kb a kínai cipőknek van ehhez hasonló kátrány szaga, komolyan ahhoz tudnám hasonlítani, iszonyat büdös. Szerencsére ez később enyhül és kezd elviselhető fahéjba (de akkor sem mézeskalács :( ) átcsapni, de addig jajjh. Pechemre számomra a fahéj sem egy hűde finom illat, de ez már szubjektív, aki szereti, annak ez biztosan fog tetszeni. Csalódtam, mert mézeskalácsot szerettem volna, de ez a bőrömön tömény fahéj. :( A csomagolás legalább kárpótol, öröm ránézni. :) És az ekcémámat is karban tartja. Csak az illata, jajj... Újra ezt biztos nem veszem, de más illatokat fogok még próbálni tőlük.

The Body Shop Vanília Chai Testvaj

The Body Shop Vanília Chai Testvaj
2016. november 13.

Én talán a csillagánizst érzem a leginkább belőle. Hidratáló hatása kifejezetten jó, és meglepően gyorsan beszippantja a bőröm. Az illatát én magamon nem nagyon érzem a nap során, ellenben történt épp minap, hogy reggel kentem be ezzel a lábaim és a csak késő este hazaérő emberem érezte rajtam. Szóval elég tartós, csak hozzászokik az orr. Nem rossz, de valahogy nem is én vagyok. Nekem mind3 idei illat ilyen szempontból csalódás, etekintetben a tavalyi havas szilvás egymagában kenterbe veri az összeset, azonban a szilváshoz képest ez sokkal jobban hidratál.

Yves Rocher Fleur D'oranger Lavande Petit Grain EDT

Yves Rocher Fleur D'oranger Lavande Petit Grain EDT
2016. augusztus 15.

Meglepődtem mennyire jó illat. Meg is vettem magamnak, már bánom, hogy nem a nagyobb kiszerelést, hanem csak a kicsit, ugyanis anyukámnak is meglepetésemre tetszett (nem egyezik az ízlésünk általában :D ) így neki adtam inkább, gondoltam majd én még tudok venni magamnak. Jah, csakhogy webshopon azóta se találom, YR boltba meg akkor jutok el, amikor hazalátogatok és két átszállás közt van annyi időm, hogy beszaladjak Miskolcon, vagy ha munkaügyben Pestre kell mennem. Szóval ritkán. Én tartósságát tekintve a testpermetek és EDT-k közé tudnám belőni, de ennyi pénzért így is bőven jó szerintem.

Cien Krémes Tusfürdő

Cien Krémes Tusfürdő
2016. július 28.

Jajj micsoda emlékek, még egyetemista kolis koromban vásárolgattam ezekből, egy zöld aloés verzióra emlékszem, hogy nagyon finom illata volt, illetve valami sárga színű mandulás-barackos rémlik még, aminek jó illata volt. Simán újravenném, ha lenne a közelemben Lidl. :D Hozza a dm, rossman sajátmárkás szintjét, talán ezek még kevésbé is szárítottak, mint a drogériák tusijai.

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Radírozó Hatású Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Radírozó Hatású Tusfürdő
2016. július 23.

2016 július 9: Imádom a mangó illatot, és így nyáron kifejezetten preferálom a radíros tusfürdőket, szóval nagy reményekkel fordultam felé. Illata mennyei, de ami rögtön feltűnt, hogy nagyon híg. Oké-oké, hogy tusfürdő, de no, mégiscsak radíros, és ennyire híg radíros tusim még nem volt. És az a helyzet, hogy ennyire gyengusz radírom se volt még soha. Tudom, értem, h ez tulajdonképp egy tusfürdő inkább, de basszus, ennyi erővel simán elhozhattam volna a sima tusfürdő változatát, annyira nem radíroz semmit. Nem egy totál sűrű radírt akartam én, csak egy pici radírozást, de még ezt sem hozta. Csalódás :(

UD.: Az illata amúgy mennyei, de amiatt bőven jó csak a sima tusfürdő változatot megvenni, én is így fogok tenni amint elfogy ez, mert tényleg csodás illata van, de radírozni inkább válasszatok más terméket. ;)

Nivea Care&Star Fruit Krémtusfürdő

Nivea Care&Star Fruit Krémtusfürdő
2016. július 9.

Még elsős kollégista voltam az egyetemen, mikor vettem egy ilyet, emlékszem már jó meleg idő volt. Sose felejtem el, imádtam, és ezernyi kedves emlék fűződik hozzá. :) Azóta eltelt 5 év és immáron dolgozó nőként nosztalgiázni támadt kedvem, így újravettem. Kicsit jobb illatra emlékeztem, de most is nagyon tetszik. Nem szárít, kellemes krémes állag. Szeretem, de folyamatosan nem tudnám csak ezt használni, de ez nem a termék hibája, hanem az enyém. :)