BLily93

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

2017. január 14.

DM-ben akciósan, 699 forintért vettem. 20 percet hagytam az arcomon, utána belemasszíroztam a felesleget. Jól hidratált, bár a Balea fátyolmaszk szerintem jobban teszi a dolgát. Sajnos másnapra kb. 10 nagy, gyulladt pattanás jött ki a hajvonalamon, homlokomon és az államon :( Más új terméket nem próbáltam ki, biztos, hogy ő a ludas :( Sajnálom, kár érte...

Alverde Nutri-Care Hajbalzsam

Alverde Nutri-Care Hajbalzsam
2016. november 13.

Először nagyon biztató volt a termék, kinyomáskor láttam, hogy jó sűrű állaga van, de azért könnyen kenhető a hajra, ez biztos jó lesz. Hajam vörösre festett, a végek szárazak. Sajnos ez a balzsam bizony semmit sem segített, akkor sem, ha sok ideig hagytam fenn... olyan érzés, mintha beszívta volna a haj (?), és lemosáskor nem sok balzsam jön le, de semmit nem javított a hajamon, inkább csak összekócolta, megáll az ujjam a hajamban. Amíg el nem fogy, szilikonos balzsamot is használok utána, hogy ne törjön a hajam :/ 3 csillag, mert nem rontott a hajamon, de az Alterra gránátalmás balzsamot ajánlanám inkább helyette.

Alverde Beauty & Fruity Nedves Arctisztító Kendő

Alverde Beauty & Fruity Nedves Arctisztító Kendő
2016. november 13.

Utazáshoz vettem a terméket, döntő szempont volt, hogy olcsó és nincs benne alkohol. Pozitív tulajdonsága, hogy jó nagyok a kendők, egy is elég az egész smink eltávolítására, jól leszedi a faggyút is. Az is tetszett, hogy puha anyagból van, jól esik a bőrnek. Sajnos a negatívuma az, hogy csípi a bőrt, kipirosodik tőle, ezt a rengeteg illatanyagnak tudom be, nagyon erős illata van....

piCture pOlish Körömlakk

piCture pOlish Körömlakk
2016. május 7.

Csak beadtam a derekam :D Valljuk be, nagyon drága és nagyon nagy "hype" van körülötte. Cabaret árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Úgy vettem észre, hogy egy, vastagabb rétegben is teljesen fedne, de akkor sosem szárad meg :D Szóval kettő, nagyon vékony rétegben szoktam felkenni, vékony réteg fedőlakkal (olcsó Essences valami) és így 5 napig tart, amire szerintem nem sok másik lakk képes. A glittereket az aljáról felimádkozni az ecsetre egy külön program :D de a különlegesség élményét valóban nyújtja gyönyörű színével, színes csillámaival, garantáltan mindenki észreveszi :)

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2016. május 7.

Sajnos nem vált be. Hatása abszolút hétköznapi, maximum szétválasztó, de semmiképpen sem dúsít és sajnos azt vettem észre, hogy kenődik is :( A nap végére az alsó szemhéjamon nyomot hagyott, ezért úgy néztem ki,mint akinek "árkok" vannak a szeme alatt. Még mindig maradok a Miss Mangánál :)

Eveline Fresh&Soft Mattító Hidratáló Krém

Eveline Fresh&Soft Mattító Hidratáló Krém
2016. május 7.

Ez a krém egy rettenet, katasztrófa, borzalom .... Könnyű állagú krémet kerestem, kifejezetten zsíros bőrre, ezt néztük ki a fitotékás eladó hölggyel. Valóban könnyed krém, éjszakára kentem fel és másnap tele volt a homlokom (de végig a hajvonalamig!) és az orcáim apró, pici, kinyomhatatlan ragyával. Azt hittem, szívrohamot kapok :D 990 forintba került, de megy a kukába, mert ezt senkinek nem adnám oda jó szívvel.

Jimjams Aktiváló Liposzómás Gél

Jimjams Aktiváló Liposzómás Gél
2016. május 7.

Glamour-napi zsákmány volt, ilyenkor a tavasz beköszöntével szeretek áttérni géles állagú arcápolókra. Nagyon megszerettem ezt a gélt, mert azonnal beszívódik, ha masszírozom, akkor sem kukacosodik és szuperül ellensúlyozza a vízhiányt (Hydrabio tonikot azért használok előtte ...) Nem tudom, hogy neki tulajdonítsam-e, de konkrétan,mióta ezt használom az arcomra, NEM jött ki rajta egy pattanás sem!! (reggel és este is őt kenem)

Uriage Aquaprécis Hidratáló Krém SPF20

Uriage Aquaprécis Hidratáló Krém SPF20
2016. május 7.

Nagyon szeretem, zsíros, de vízhiányos bőrömre pont megfelelő, mert könnyű, folyós állaga van, de mivel fényvédős, ezért (szerintem egészségesnek ható) bőrfény marad utána. Nem szabad sokáig kenegetni, masszírozni a bőrbe, mert akkor kukacosodik, ez lehet talán egy hátránya. Szemem köré is kenem, nem csípi egyáltalán ezt a területet sem.

Garnier Fructis Oil Repair 3 Hajerősítő Maszk (régi)

Garnier Fructis Oil Repair 3 Hajerősítő Maszk (régi)
2016. február 22.

Sűrű állaga van, agyon szépen karban tartja a hosszú hajamat, puha, selymes és illatos lesz tőle :) Nem tudok rá negatívumot mondani, eddig ez a pakolás jött be a drogériás kínálatból a legjobban.

Gliss Kur Million Gloss Balzsam

Gliss Kur Million Gloss Balzsam
2016. február 22.

Röviden: Még jó, hogy úgy kaptam és nem adtam ezért pénzt ... hatása olyan volt, mintha semmit sem kentem volna a hajamra, és lemosáskor elakadtak az ujjaim a hajamban, mert még csontra is szárította :'( 2x használtam, fodrász lett belőle.