blondie0310

Regisztráció dátuma: 2017. július 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lovely Nail Care Strongly Regenerating Nailcare Körömlakk

Lovely Nail Care Strongly Regenerating Nailcare Körömlakk
2020. június 21.

Sötétrózsaszín címkével volt meg ugyanez. Nagyon gyorsan szárad, el tudtam használni az egészet, mert nem száradt be, jó alapot biztosított, nem pattogott le.

Erős szín pl. piros sajnos átment rajta és ezen keresztül is befogta a körmömet.

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál
2020. május 22.

Néhány nap használat után életembe nem látott nagy csomókban jön ki a festék a spirállal a tartályból. Felvitel után igen hamar el kezd potyogni. Nagyon hosszú ideig tart vele a festés. Nagyon nehéz lemosni

Max Factor Rise & Shine Szempillaspirál

Max Factor Rise & Shine Szempillaspirál
2020. május 22.

Összeragasztja a pillákat, sok festéket vesz fel, nehéz lemosni és nem csinál hosszú pillákat, pedig nekem egyébként sem rövidek a pilláim.

Fa Summertime Moments Deospray

Fa Summertime Moments Deospray
2020. május 11.

Fa dezodor spray-ben sosem csalódtam ennyire, mint ebben. Semmi izzadásgátló hatása nincs és az illata is borzasztóvá válik használat közben. Szeretem a Fa termékeket, de ezt soha többé.

Oriflame Essentials Arctisztító Papayával

Oriflame Essentials Arctisztító Papayával
2020. május 9.

Arclemosó tejként használható. Nagyon zsíros bőrre kifejezetten jó lehet. Jól tisztít. Én az állaga végett sose venném újra.

Schauma Keratin Strong Sampon

Schauma Keratin Strong Sampon
2020. február 10.

Csodás illat és a hajamnak is nagyon jó volt. Jól habzott. Kár, hogy megszűnt.

Schauma Hajsampon Keratin Strong

Schauma Hajsampon Keratin Strong
2020. január 20.

Nagyon jó illatú, tényleg erősíti, fényesíti a hajat. Sajnálni fogom, ha elfogy.

Green Pharmacy Gyógynövényes Tusfürdő Argánolaj és Füge

Green Pharmacy Gyógynövényes Tusfürdő Argánolaj és Füge
2020. január 20.

Nem szárít, télen és nyáron is frissítő illatú, jól habzik, kiadós és a flakon vége felé se éreztem úgy, hogy fogyjon már el, mert unom. Bármikor újra megvenném.
Férjemnek is tetszett az illata, ahogy használtam ;)

Johnson's Baby Bedtime Nyugtató Aroma Babaolaj

Johnson's Baby Bedtime Nyugtató Aroma Babaolaj
2019. december 3.

Kismamaként vettem a pocakom és melleim ápolására. A teljes felületen, ahol bekentem magam viszkető, parázsló apró kiütésekkel lettem teli tőle, amik hasonlítottak a meleg vagy pelenka kiütésekre. Borzalmas, hogy mindezt babáknak tervezték. Soha nem jönne rá az ember a kiütések jellege miatt, hogy az olaj, ha ezzel keni, a gyerek meg szenved... Bármilyen más olajjal kenem semmi bajom. Másokat is hallottam panaszkodni.
Azonnal kizárnám a piacról.

Maybelline Fit Me Matte + Poreless Powder

Maybelline Fit Me Matte + Poreless Powder
2019. december 3.

Jó fedést és egyenletes színt biztosít a púderes hatás mellett.

Nyáron a 110 Fair Ivory árnyalatot használtam. Télen ez sötét lenne.