blondie0310

Regisztráció dátuma: 2017. július 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Réell'e Hajszínező Sampon

Réell'e Hajszínező Sampon
2019. április 30.

A sötétszőkét vettem. Alig egy leheletnyi árnyalatot változtatott a hajamon, ami alapvetően festett világos szőke volt és eredti sötét szőke. Azaz nem jó semmire. Az illata jó. :D

Eveline Q10+R Ránctalanító Éjszakai Krém

Eveline Q10+R Ránctalanító Éjszakai Krém
2019. január 13.

Felbontástól számítva 6 hónapig kellene jó legyen, de 3 hónap után megromlott, büdös lett és besűrűsödött.

Eveline Cosmetics Q10+R Ránctalanító Nappali Krém

Eveline Cosmetics Q10+R Ránctalanító Nappali Krém
2019. január 13.

Már felbontáskor romlott szaga volt. Nem volt lejárva.

Oriflame Love Nature Radírozó Szappan Frissítő Eperrel és Lime-mal

Oriflame Love Nature Radírozó Szappan Frissítő Eperrel és Lime-mal
2018. november 9.

1 csillag, mert az illata csodás. A benne lévő radírozó magvak viszont olyan nagyok, hogy még kézmosáskor is zavaró. Soha nem fogom újravenni ez végett.

Oriflame Love Nature Habzó Arctisztító Zabkivonattal

Oriflame Love Nature Habzó Arctisztító Zabkivonattal
2018. november 9.

Egyáltalán nem szárítja a bőrömet napi két használat mellett sem. Az illata csodálatos. Megfelelően tisztít.

Balea Urea Testápoló

Balea Urea Testápoló
2018. november 9.

Télen és nyáron is kellemes számomra az illata. Minden évszakban jól hidratál. Jól beszívódik, könnyed érzetű, nem ragad. Bármikor újból megvásárolnám.

Avon True Nutraeffects Gyengéd Arcradír

Avon True Nutraeffects Gyengéd Arcradír
2018. november 9.

Arcradírnak borzalmas. Ritkák és túl nagyok benne a szemcsék, radírozásra alkalmatlan. Az illata rossz. Elhasználtam arctisztító szappanként, de arra se volt igazán jó, mert kétszer annyi kellett belőle egyetlen alkalommal, mint általában bármilyen más géles arcmosóból vagy arcradírból.

Oriflame Discover Új-Zéland Tusolózselé

Oriflame Discover Új-Zéland Tusolózselé
2018. október 12.

Csodálatos, friss, üdítő, tisztaságot sugárzó illat, ami szinte felébreszt. Sok év után új kedvencet találtam. Nyáron a balcsin is jól felfrissített és a hűvös őszi időben is jól esik tisztulni vele. A Baba classic jut eszembe róla, bár ez mégis egészen más illat. Mindig újra fogom venni.

Schauma Nature Moments Kókuszvíz és Lótuszvirág Sampon

Schauma Nature Moments Kókuszvíz és Lótuszvirág Sampon
2018. október 12.

Finom, könnyed az illata, nem zsírosít, nem lett tőle sprőd a hajam, de extrém ápolást sem adott. Összességében szerettem.

Isana Style2Create Coconut Kiss Szárazsampon

Isana Style2Create Coconut Kiss Szárazsampon
2018. október 10.

- extrém sok kell belőle és akkor sem olyan hatékony, mint a Balea tropical coconut
- elég könnyen fehér bevonatot hagy a hajon
- az illata sokkal jobb mint a Balea tropical coconut
- mivel sok kellett belőle, ezért nagyon hamar elfogyott a Balea tropical coconut-hoz képest.