Best of Beauty 2019

blondie0310

Regisztráció dátuma: 2017. július 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence SOS Power Repair

Essence SOS Power Repair
2018. május 24.

Keresztbe folyton betört a körmöm, bármilyen rövidre is vágtam. Segített ezt megszüntetni.

Hátránya, hogy alap lakként használva lehúzhatóvá teszi a teljes lakkozást, amit nem említenek a terméken, és ha beakad valmilyen módon, akkor feljön miatta a fél körömlakkozás. Ettől függetlenül, mivel az alap problémát megoldotta, bármikor újból megvásárolnám.

Balea Professional Repair + Pflege Hajbalzsam

Balea Professional Repair + Pflege Hajbalzsam
2018. május 24.

Semmi extra hatást nem érzékelek. Átlagban jó hajbalzsam. Hosszú távon használva se zsírosítja el a hajat.

Extrább táplálásért maradnék az avon 5 féle olajat tartalmazó balzsamjánál.

Balea Feuchtigkeits Maske

Balea Feuchtigkeits Maske
2018. május 24.

Csípi a bőrömet, ezért nem venném újra.

Catrice Luxury Lashes Dúsító Szempillaspirál

Catrice Luxury Lashes Dúsító Szempillaspirál
2018. április 18.

Szépen ívelt, telt, összetapadástól és csomóktól mentesen festi a pillákat. Nap végére is szépen marad.
Lusury Lashes Ultra Black, ezüst színű változat.

L´Oreal Pure Zone+Clean Pad

L´Oreal Pure Zone+Clean Pad
2018. április 12.

A legjobb!! Micellás víz, arctisztító tej után is tud még leszedni.Tényleg tiszta érzetet hagy, nem szárít ki mindennapos (reggel-este) használatnál sem. Eddig nem találtam helyettesítő termékét.

Nivea Tápláló Nappali Arckrém Száraz Bőrre

Nivea Tápláló Nappali Arckrém Száraz Bőrre
2018. április 3.

Kellemes, inkább géles érzetű felkenéskor, mint krémes, ami nekem külön tetszik. Jól ápolja és hidratálja a hámló bőrt is. Szerintem jó.

Jimjams Nappali Hidratáló Krém

Jimjams Nappali Hidratáló Krém
2018. március 27.

Nagyon szerettem, ha picit melegem lett nem gyöngyözött ki tőle az arcom. Nagyon jól hidratál. Bármikor újból megvenném. A garnier bojtorjános arckrémjénél jobban is megkedveltem, pedig azt rengetegszer újravettem.

L'oreal Paris Men Expert Hydra Sensitive Borotvahab

L'oreal Paris Men Expert Hydra Sensitive Borotvahab
2018. február 23.

Az eddigi legjobb, semleges az illata, így nőként is tudom használni, sokáig elég.

Isana Női Borotvahab Érzékeny Bőrre

Isana Női Borotvahab Érzékeny Bőrre
2018. február 23.

Egyetlen baja, hogy túl hamar kiürül.

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

2018. február 16.

Ahol amúgy se volt gond a bőrömmel, ott puha lett, ahol száraz volt, ott nem segített semmit, másnapra még hámlott is.