blondie0310

Regisztráció dátuma: 2017. július 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Soliteint Beauty Care Intim Mosakodó Gél

Soliteint Beauty Care Intim Mosakodó Gél
2018. február 13.

Kellemesen tisztít, jó az illata, picit túlhabzik és nehéz lemosni, de ettől függetlenül nagyon szeretem és sokáig elég volt egy flakonnal.

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2018. január 4.

01 blondy brows

Sötét szőke hajamhoz kiváló.
Fixáló gélként abszolút megfe.
Keféjének mérete csúcsszuper.
Külön jó, hogy kitöltéshez vannak benne apró szálacskák.

Baba Mélyhidratáló Testápoló

Baba Mélyhidratáló Testápoló
2018. január 2.

Eddig nem találtam jobbat az életem során. Bármikor újra venném. Kellemes az illata és valóban hidratál, bár napi használatot igényel.

Swiss Image Rugalmasságot Fokozó Öregedésgátló Éjszakai Arckrém 36+

Swiss Image Rugalmasságot Fokozó Öregedésgátló Éjszakai Arckrém 36+
2017. december 15.

Első használat alapján: Nagyon hamar beszívódik és nagyon hamar elmúlik az érzés, hogy bármit is kentem volna az arcomra. Reggelre nem volt hidratált a bőröm, itt-ott hámlott továbbra is. Látszólag nem ért annyit, mint amikor egy normál (nappali) hidratálót felkenek éjszakára.

Hosszabb használat után újra írok.

Hosszú használat után erősen gyengének ítélem. Rendben, elég száraz/vízhiányos a bőröm, de a legolcsóbb legbóvlibb krémek mellett is jobb reggelre a hidratáltsága. Mindennapos használat mellett felkenem este és reggelre pereg le a bőröm úgy, hogy egy másik márka nappali krémjét is használom, ami viszont elég jól kitart estig.

Soha többé!

Oriflame Love Nature Zselés Arcmaszk Uborkával

Oriflame Love Nature Zselés Arcmaszk Uborkával
2017. november 23.

Elsőre nagyon kellemesen hűsít, jó az illata. Pár perc után csípi a bőröm. Lemosás után nem tapasztaltam, hogy hidratált lenne a bőröm, de később rájöttem, hogy nem is hidratálásra való, hanem ahogyan azt az angol neve is mondja, felfrissülést biztosít. Miután úgy kentem a bőrömre, hogy szó szerint fáradtnak és "lezuttyantnak" éreztem az arcom, akkor nagyon jól esett a hűsítő hatása, felfrissült tőle a bőröm és kellemesen élénkebb lettem.
Ezúton is jelezném mindenkinek, aki hasonló tévedésbe esne a magyar termékleírás olvasását követően, mint én, hogy felfrissülést várjon ettől a maszktól, és semmiképp nem hidratálást. Ilyen szemlélettel 5-ös. Hidratálóként semmit nem ér.

Nekem 3-4 alkalomra elég egy tasak.

Essence Superlast 24h Vízálló Szemöldökformázó Ceruza

Essence Superlast 24h Vízálló Szemöldökformázó Ceruza
2017. november 16.

20 Brown árnyalatban vásároltam meg. Az eddigi legjobb szemöldökceruzám. Kellemesen puha és szép az árnyalata, jól használható a végén lévő műanyag kefécske.

A hozzá tartozó hegyezőt nem mertem kipróbálni, mert rossz tapasztalatom van a hasonló hegyezőkkel. Aki próbálta kérem jelezze milyen.

Rival De Loop Ápoló kapszulák ginkóval és E-vitaminnal

Rival De Loop Ápoló kapszulák ginkóval és E-vitaminnal
2017. november 6.

Nem szívódik fel, ragacsos, fénylik, a bőrömön nem javított semmit, kèptelen voltam elhasználni.

Avon Magix Multi-Benefit Illuminator

Avon Magix Multi-Benefit Illuminator
2017. november 6.

Szem alá és a bőrön áttetsző erek elfedésére a szem környékén tökéletes.
Korrektorként használhatatlan, mivel teli van mini csillámokkal, amitől az össze bőrhiba feltűnően fénylik.
Hátránya még, hogy nagyon kevés alkalom alatt elfogy.

Szemkörnyékre bármikor újra venném (illuminating light árnyalatban használtam).

Essence Little Beauty Angels Colour Correcting Többszínű Matt Gyöngyök

Essence Little Beauty Angels Colour Correcting Többszínű Matt Gyöngyök
2017. november 1.

Se puha, se durvább szőrű ecsettel nem tudtam felvenni belőle. Vissza is vittem.

Essence Colour Correcting Mattifying Powder

Essence Colour Correcting Mattifying Powder
2017. november 1.

Amit ígér abszolút teljesíti: "A bőr ragyogó, egészséges színű, természetes matt megjelenést kap."
Nagyon kellemes viselet.
Sokkal jobb mint a jóval drágább arcpúderek. Télen és nyáron is kiváló. Nem maszkosít, de szépen kiegyenlít. Kész smink tetejére is jó fixálni, mattosítani.