blondie0310

Regisztráció dátuma: 2017. július 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Floren Green Tea Krémszappan

Floren Green Tea Krémszappan
2017. október 31.

Az első folyékony szappan, ami nem szárítja a kezemet. Nagyon kellemes az illata. Még tusfürdő helyett is sikerült használjam kórházban, egyéb tisztálkodó eszköz hiányában, annak is tökéletesen megfelelt és a testem bőrét sem szárította.

Ezen az oldalon beszerezhető:

Oriflame Love Nature Szappan Bőrpuhító Avokádóval

Oriflame Love Nature Szappan Bőrpuhító Avokádóval
2017. október 31.

Nekem egyáltalán nem tetszett az illata és semmi különös élményben nem részesültem a használatával, leginkább örültem, amikor elfogyott. Nem hozza egyáltalán azt a minőséget, amit a többi, korábban használt Oriflame szappan esetén megszoktam. Merthogy egyébként imádom a szappanjaikat, de ezt semmiképp nem szeretném magamnak újra.

Oriflame Love Nature Krémes Arcmaszk Zabkivonattal

Oriflame Love Nature Krémes Arcmaszk Zabkivonattal
2017. október 31.

Reggel száraz volt és hámlott, erre elmentem még termálvizes fürdőbe, szaunába, azaz tovább szárítottam a bőrömet. Egy ilyen napon délután esett a választásom erre a hidratáló maszkra és nagyon jól felpuhított a bőrömet. Máskor nem tapasztaltam ilyet sem krémnél, sem maszknál, de lemosást követően valóban kézzel tapinthatóan puhává vált a bőröm. Nagyon tetszik. Picit hosszabb időt hagytam fent, mint tíz perc, mert közben mást iscsináltam, de így talán csak még jobban volt ideje hatni :)

Több alkalomra is elég egy tasaknyi maszk. Nagyon sok éven át sajnáltam rá a pénzt és még kipróbálni sem mertem. Most azt bánom, hogy eddig nem vásároltam belőle soha.

Oriflame Love Nature Stiftes Pattanáskezelő Korrektor Teafával

Oriflame Love Nature Stiftes Pattanáskezelő Korrektor Teafával
2017. október 31.

Sok-sok éve használom, rengetegszer újravásároltam. Szárítja a pattanásokat, segíti a sebgyúgyulást és elkendőzi a pirosságot. Szárító hatásának köszönhetően intenzív és rendszeres használat mellett értelemszerűen enyhén hámlaszthatja a bőrt. Ilyenkor én erősebben hidratálok, illetve amikor az is kevés, akkor pár napra mellőzöm és valami enyhébb korrektort használok.

Synergen Hidratáló Krém Problémás Bőrre

Synergen Hidratáló Krém Problémás Bőrre
2017. október 31.

Több tubussal is elhasználtam. Nyáron tökéletes termék. Nem zsírosít túl. Egy púderrel fedve hordható. Nagyon jól hidratál, nem csíp, a bőröm nem pattanásosodik. Elsőre szokatlan volt az illata, de mióta hozzászoktam, abszolút jól esik és alig várom, hogy felkenjem. Bármikor újra megvásárolnám Nyári hidratáló terméknek.

Crystal Nails Kókusz Körömbőr Vitalizáló Olaj

Crystal Nails Kókusz Körömbőr Vitalizáló Olaj
2017. október 31.

Jól puhítja a hűvös, szeles időben kiszáradt körömágybőrt. Kellemes az illata. EXTRÉM LASSAN FOGY. Jelenleg 1 éve használom, de majdnem teli van. :)

Balea Professional Oil Repair Haaröl Spray

Balea Professional Oil Repair Haaröl Spray
2017. október 22.

A termék maga nagyon jó, viszont a hajtógázas spray megoldás annyiból nem jó, hogy teljesen a levegőt is teliporlasztja, így használat közben borzalmasan fullaszt. Másik hátrány, hogy míg a pumpásak nálam 3-6 hónpig eltartanak, addig ez 4-6 alkalomra elég, azaz pazarol a kiszerelés. A hátrányai végett nem venném meg újból, egyébként használnám éjjel-nappal.

Oriflame The One No Compromise Szempillaspirál

Oriflame The One No Compromise Szempillaspirál
2017. szeptember 12.

Csodálatosan működik. Balatonon egész nap megmaradt a rengeteg fürdőzés ellenére. Felvitelkor nem viszi fel az egész tubussal, így a szempillák nem ragadnak össze, szépen hosszabbít és hangsúlyoz. Régóta egy ilyen vízálló termékre vágytam. Sok-sok rossz után megtaláltam az igazit.

Balea Hővédő Spray

Balea Hővédő Spray
2017. augusztus 16.

Hővédőnek vettem, jól segíti a kifésülést, az illata nem rossz, de nem is jó, a szórófeje pocsék.
A Loreal hővédőhöz képest, ha az árukat nézem, akkor nagyon megéri.

Astor Anti Shine Mattitude Púder

Astor Anti Shine Mattitude Púder
2017. augusztus 16.

003-as árnyalat van meg, ami nekem túl sötét, nagyon vastagon lehet csak felvinni, ez végett nem túlzottan szeretem. Felpödrődik, darabos, nem igazi púder állagú. Nem szeretem.