blondie0310

Regisztráció dátuma: 2017. július 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Hővédő Spray

Balea Hővédő Spray
2017. augusztus 16.

Hővédőnek vettem, jól segíti a kifésülést, az illata nem rossz, de nem is jó, a szórófeje pocsék.
A Loreal hővédőhöz képest, ha az árukat nézem, akkor nagyon megéri.

Astor Anti Shine Mattitude Púder

Astor Anti Shine Mattitude Púder
2017. augusztus 16.

003-as árnyalat van meg, ami nekem túl sötét, nagyon vastagon lehet csak felvinni, ez végett nem túlzottan szeretem. Felpödrődik, darabos, nem igazi púder állagú. Nem szeretem.

Avon Luxe Kőpúder

Avon Luxe Kőpúder
2017. augusztus 16.

Nagyon világos, még nekem is világos egy kicsit a fair silk árnyalat, pedig sosem szoktam találni elég világos alapozót.
Nyáron tudom használni bronzosítóval, pirosítóval, felszívja a naptejet, vastag krémet. Krém nélkül nagyon szárít
Télen annyira lemattít, hogy már nekem is hulla kinézetet kölcsönöz, bár volt aki nyáron is szóvá tette ezt.

A drága ár mellett nem jön az extra, állandóan használhatóságú minőség, de legalább nem darabos mint néhány púder, ami morzsolódik, ahogy az ecsettel hozzáérek és olyan, mintha felkeverték volna valami krémmel.

Oriflame Blush Touch Duo

Oriflame Blush Touch Duo
2017. augusztus 16.

Peach Blush árnyalatban van meg. Eleinte nagyon halványnak éreztem, így évekig csak alkalmanként használtam, talán mert nyáron volt rajtam. Most télen szinte minden nap rajtam volt. Az illata, állaga évek után is csodálatos maradt. Remélem jövő télen is megfelelő lesz. Nyárra a nála intenzívebb színű, Natural Radiance árnyalatú bronzosító gyöngyöket használom szintén az oriflame-től.

Szemhéjpúdernek is tökéletes kombo! :D

Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök

Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök
2017. augusztus 16.

Natural Radiance árnyalatban van meg. Nagyon sokáig elég, évek óta az első kiszerelést használom. Az illata évek alatt sem avasodott be.

Alkalmi sminkekhez is tökéletes pirosító, bronzosító helyett, a szuper világos bőrömön is jól mutat. Egyéb árnyaló használata nélkül is elegendő.

Főleg nyáron mutat jól a bőrömön, de télen is tudom használni. Télen sokszor elég egy halványabb pirosító is (pl. Oriflame Peach Blush árnyalatú blush Touch duo-ja).

Megvettem a kompakt változatot is, aminek ennél is intenzívebb a színe, azaz sokkal óvatosabban kell használni. Erről még nem tudom, hogy évek múlva is jó lesz-e az illata.

Balea Coco Melon Borotvahab

Balea Coco Melon Borotvahab
2017. augusztus 16.

Kellemes, semleges illata van, hidratálhatna jobban. Viszont a Loreal Men sensitive habbal megegyező a minősége, míg ez a termék mérföldekkel olcsóbb.

Balea Professional After Sun 2in1 Sampon és Balzsam

Balea Professional After Sun 2in1 Sampon és Balzsam
2017. augusztus 16.

UV védelem miatt vásároltam. Abban bíztam, hogy a hajam színét is jobban megvédi majd a napfénytől, illetve a napfény és strandolás által bekövetkező kiszáradást is megelőzi. Hajmosás után annyira nem frissül fel a bőröm, mint várnám, viszont talán nem is zsírosítja az alapvetőnél jobban a hajamat.

Nos, nem tudom mennyit segített, de lehet a folyamatos sokkhatás mellett megeshet, hogy a hajam még szárazabb lett volna nélküle. Az illata nagyon jó.

Az UV védelem végett nyáron ezt használom a hozzá tartozó Sonnen Schutz UV védelemmel is rendelkező spray-vel és más termék olajával, kifésülő spary-ével kombinálva használom.

Mivel annyira nem rossz, hogy ne venném újra, ezért 4 csillag lenne, de az végett, hogy száraz maradt a hajam mellette úgy is, hogy a hozzá tartozó spray-t is használtam, ezért csak 3 csillag. A 4-et csupán az UV védelemre kapná, ha nem lenne továbbra is száraz a hajam.

Balea Professional Napvédő Hajspray

Balea Professional Napvédő Hajspray
2017. augusztus 16.

Nos, nem tudom mennyit segített, de a hajat könnyebben fésülhetővé teszi, a hajam maradt száraz, de lehet, hogy a folyamatos sokkhatás mellett még szárazabb lett volna nélküle. Az illata nagyon jó.

Az UV védelem végett nyáron ezt használom a hozzá tartozó 2 in 1 samponnal és más termék olajával, kifésülő spary-ével kombinálva. Önmagában kevés.

Mivel annyira nem rossz, hogy ne venném újra, ezért 4 csillag lenne, de az végett, hogy száraz maradt a hajam mellette is és önmagában nem elég kifésülésre sem, ezért csak 3 csillag. A 4-et az UV védelemre és az illatra kapja.

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Balzsam

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Balzsam
2017. augusztus 16.

Bármilyen termék samponjával együtt is kitűnően működik. Kifésülő sprayt sem kell használni, ha ezt a balzsamot használtam hajmosás közben.

Több flakonnal is elhasználtam belőle, picit megijedve látom, hogy átcsomagolták, remélem rossz irányba nem változtattak rajta semmit, mert ez lett a kedvencem és minden eddigi balzsamot és hajápolót felülmúlt.

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Sampon

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Sampon
2017. augusztus 16.

Korábbi változatát próbáltam. Olyan selymes és egészséges lett tőle a hajam, mint amilyenről korábban csak álmodoztam. Extra puhává, könnyen fésülhetővé varázsolja a hajam, mennyei illata van, extrém jól ápolja az alul száraz, felül kifejezetten gyorsan zsírosodó hajamat, miközben nem zsírosodik tőle gyorsabban a hajam. A termékcsalád balzsamával együtt használva az igazi. Kifésülő spray sem kell hozzá, ha a balzsamot használtam.

Több flakonnal is elhasználtam belőle, picit megijedve látom, hogy átcsomagolták, remélem rossz irányba nem változtattak rajta semmit, mert ez lett a kedvencem és minden sampont, hajápolót felülmúlt.